کينه منافقين از شهيد صياد به عمليات مرصاد بازمي‌گردد

ديكتاتور سابق عراق، حزب بعث و دولتمردان غربي به عنوان حاميان گروهك تروريستي منافقين، اين گروهك را مناسب‌ترين گزينه براي مبارزه با مردم و نظام جمهوري اسلامي ايران و ترور شخصيت‌هاي سياسي مي‌دانستند و اين مسئله به دليل خوي وحشيانه‌ اين گروهك بود

Sayad8

دبير کل بنیاد هابيليان گفت: كينه گروهک تروریستی منافقين از شهيد صيادشيرازي به عمليات مرصاد و اقدامات شجاعانه اين شهيد بزرگوار باز مي‌گردد.

محمد جواد هاشمي‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران با اشاره به سالگرد شهادت صياد شيرازي گفت: بعد از خروج سركرده گروهك تروريستي منافقين در اوايل دهه 60 از ايران، اين گروهك تروريستي در اختيار سرويس‌هاي اطلاعاتي كشورهاي مختلف قرار گرفت و عمليات‌ تروريستي بسياري را با هدف سست‌كردن پايه‌هاي نظام اسلامي انجام دادند، اما اقدامات شومشان راه به جايي نبرد.

دبير کل بنیاد هابيليان با اشاره به اينكه ديكتاتور سابق عراق گروهك تروريستي منافقين را بهترين گزينه براي ترور شخصيت هاي سياسي ايران مي‌دانست، خاطرنشان كرد:‌ ديكتاتور سابق عراق، حزب بعث و دولتمردان غربي به عنوان حاميان گروهك تروريستي منافقين، اين گروهك را مناسب‌ترين گزينه براي مبارزه با مردم و نظام جمهوري اسلامي ايران و ترور شخصيت‌هاي سياسي مي‌دانستند و اين مسئله به دليل خوي وحشيانه‌ اين گروهك بود.

وي در ادامه افزود: حمايت رييس جمهور معدوم عراق از گروهک تروریستی منافقين به اين دليل بود كه آنان حاضر بودند در راستاي خواسته‌هاي صدام و غرب دست به هر جنايتي بزنند.

هاشمي نژاد در پايان تصريح كرد: تلاش مذبوحانه غرب براي حذف فيزيكي شخصيت‌ها و بزرگان نظام جمهوري اسلامي ايران نه تنها تاكنون راه به جايي نبرده بلكه اراده و عزم ملت ايران را براي دستيابي به آرمانهاي اصيل انقلاب راسخ‌تر كرده است.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9235345&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  جدیدترین مطالب

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان