امکانات و وسائل و کانالهای تبلیغاتی منافقین

ابوالقاسم اثنی عشری(تروریست دستگیر شده تیم منافقین):آیا رادیو رژیم بعثی -  صهیونیستی عراق یک امکان مردمی است که عمده تبلیغات منافقین از طریق آن صورت می گیرد؟! این همان رژیمی است که بنابر اعتراف خود منافقین در نشریات سال 59  «رژیمی است استبدادی و شکنجه گر و وابسته »

Karname Syah002

بررسی اقشاریکه جذب تبلیغات منافقین می شوند

ابوالقاسم اثنی عشری(تروریست دستگیر شده تیم منافقین):

"از مضمون تبلیغات ننگین منافقین که بگذریم می رسیم به قسمت بعدی یعنی بررسی اقشاریکه از این تبلیغات دلگرم می شوند و یا مفتون و شیفته این گونه تبلیغات می شوند .

مشخصاً زمانیکه منافقین می آیند و از آزادی فحشاء و منکرات و یا آزادی ترور و خیانت و وابستگی دفاع می کنند ، و یا دم از آزادی مصرف و زندگی می زنند ، آن هم در زمانی که ایران یکپارچه در دفاع از استقلال و حاکمیت خود و در پاسداری از اسلام در حال نبردی سهمگین است ، آیا کسی جز طبقات و اقشار مرفه و خوش گذران و یا به عبارت قرآنی « ملاء » و « مترف » و طاغوتی ها کس دیگری هست که از این تبلیغات خوشحال و خشنود بشود ؟ این را همه ما می دانیم که یک ایرانی ، نمی گوئیم یک حزب اللهی و خط امامی ، نه ! یک ایرانی در موقعیت کنونی محتاج کمپوت آناناس ، عروسک فرنگی ، لوازم آرایش کریستین دیور و ... نیست و اصولاً مردم ایران پس از انقلاب کلاً متحول شده اند و نیازی به این مصرف ها ندارند .

در مورد امت حزب الله هم مساله روشن است ، حزب الله حتی از نان شبش می زند و به جبهه ها کمک می کند ، آنان فرزندانشان را و خودشان را، فدای این انقلاب و اسلام و امام می کنند و موقعی که فرزندانشان در جبهه شهید می شوند خودشان هم به دنبال آنها روانه جبهه می شوند . لذا می بینیم که تروریسم تبلیغاتی منافقین همچون تروریسم فیزیکی شان در امت حزب الله و طبقات محروم و مستضعف ایران و کلیه اقشار مسلمان و انقلابی در سراسر جهان بی اثر خواهد بود .

امکانات و وسائل و کانالهای تبلیغاتی

قسمت سوم از بحث تروریسم تبلیغاتی منافقین ، بررسی امکانات و وسائل و کانالهایی است که منافقین از طریق آنها علیه جمهوری اسلامی ایران تبلیغ می کنند . برای همه ما روشن است که اساساً تبلیغات مردمی از طریق امکانات مردمی و بالعکس تبلیغات ضد مردمی از کانال و امکانات ضد مردمی منافقین را بررسی کنیم .

آیا رادیو رژیم بعثی - صهیونیستی عراق یک امکان مردمی است که عمده تبلیغات منافقین از طریق آن صورت می گیرد؟! این همان رژیمی است که بنابر اعتراف خود منافقین در نشریات سال 59 «رژیمی است استبدادی و شکنجه گر و وابسته » از این که بگذریم سایر امکانات و وسائل تبلیغاتی منافقین دست کمی از این ندارد :

رادیو آمریکا ، رادیو بی بی سی ، رادیو اسرائیل ، رادیو آلمان و رادیوها و ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی و روزنامه ها و مجلات امپریالیستی دیگر ، آیا اینها امکانات مردمی هستند ؟

همچنان منافقین از طریق سازمانهای به اصطلاح بین المللی از قبیل سازمان عفو بین الملل ، کمیته دفاع از حقوق بشر و ... نیز برای پیشبرد تروریسم تبلیغاتی خود بهره برداری می کنند . در مورد این سازمانها و مجامع هم باید گفت که گذشته شان آنقدر رسوا است که دیگر هیچ انسان آزاد اندیشی نمی تواند مواضع مغرضانه و بیطرفی های مزورانه این سازمانها را ندیده بگیرد .

بیش از 50 درصد مطالب نشریات منافقین مربوط است به اعلام حمایتها و یا اعتراض های این قبیل سازمانها و مجامع و یا افراد و شخصیتهای به اصطلاح مترقی و برجسته !

نهایتاً به اصطلاح مردمی ترین طریقی که منافقین از طریق آن دست به تبلیغ می زنند تبلیغ در خیابانهای فرانسه ، انگلستان و آلمان غربی ، آن هم تحت حمایت پلیس رژیم های حاکم بر این کشورهاست . البته از حق نباید گذشت که منافقین توانسته اند از این طریق ، اقشار مرفه همان کشورها ، نمایندگان پارلمانها ، هنرمندان و شهرداران اروپا و از این قبیل تیپها را مورد خطاب خود قرار بدهند و حمایت آنها را جلب بکنند و اکثر کسانی که جلب می شوند ، یک صفت "مترقی" پاداش می گیرند !

 

کارنامه سیاه(51)


مطالب پربازدید سایت

گذری بر جنایات احزاب تروریستی در ایلام

شهیدی که ۱۴معصوم را در خاکسپاری دیگر شهدا دید!

روایت یکی از مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ

صدای بی‌امان شلیک، فضای ملکوتی حرم را در هم شکست

پس از 3 سال از حبس غیرقانونی حمید نوری

ترکیدن حباب حقوق بشر سوئد در پرونده حمید نوری

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران

منافقین امروز تاکتیک خشونت‌ورزی مطلق دارند

روایتی از ترورهای منافقین در دهه شصت

ترور شلوارسبزها و کت‌قهوه‌ای‌ها در ایران

جدیدترین مطالب

با هدف بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)

مهلت ارسال آثار به سوگواره ملی شعر «رواق سرخ» تمدید شد

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

گروه هکری گرز رستم اعلام کرد

فرود گرز رستم بر سر منافقین

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشور بیان کرد

چرا امام اجازه مسموم‌ کردن اعضای گروهک تروریستی دموکرات را نداد؟

«فواد ایزدی»، کارشناس مسائل بین‎الملل

گروهک منافقین یکی از مخوف‌ترین گروهک‌های تروریستی است

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

گوشه ای از خیانت های منافقین

کوکتل‌اندازهای دهه ۶۰ چه کسانی بودند؟

مرتضی دوران؛ نورنیوز

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان