ترورها باید سازمان را در جامعه مطرح کند !

باید از رجوی که می گوید : ما خواهان نابودی فیزیکی نیستیم و به انتقام کور معتقد نیستیم پرسید جواب این بولتن ها و این نمونه های مستند و زنده را که می دهد ؟ ( هرچند که آنها به قول قرآن کور و کر و لالند و هیچ موقع از ضلالت خودشان بر نمی گردند.)

Karname Syah002

قبل از آنکه وارد اصل جریان شویم عین صحبتهای رجوی را در نشریه 53 صفحه 38 می آورم بعد چگونگی خط آتش زدن خانه ها را توضیح می دهم که مشخص بشود حرفهای او تا چه حد موزیانه ، منافقانه و در جهت کسب مشروعیت برای اعمال ضد انسانی و ضد اسلامی سازمان می باشد . او می گوید : ما نه به انتقام کور معتقدیم و نه به نابودی جسمی آنها ، بنابراین ما به هیچ وجه خواستار سیاست نابودی فیزیکی نیستیم و ما نه انتقام کور می خواهیم بگیریم و نه هدف ما به قول معروف کشتن و این کشتارهای وحشیانه است . هدف این است که مردم به ما بپیوندند .

 

اولین خطوطی که داده شد این بود که بعد از هر ترور تیر خلاص آن فرد حتماً زده بشود و بعد از ترور افراد خانه همراه با اجساد آن به آتش کشیده بشوند . خلاصه اینکه طوری قتل عام بکنید که بازتاب اجتماعی آن موجودیت سازمان را مطرح بکند . از طرف دیگر در دل آنها رعب و وحشت ایجاد بکنیم تا از نظام جمهوری جدا بشوند و به ما بپیوندند . یعنی در واقع می خواهند پایگاه توده ای را که در جامعه ندارند به وسیله زور به دست آورده و مردم را از نظام جمهوری اسلامی به طرف خودش بکشد . آن هم چگونه ؟ با کشتارهای اینچنین وحشیانه ؟! (مدرک شماره 9)

 

خطوط تروریستی به صورت مدون تئوریزه شده در جزوات آموزشی در اختیار ما قرار داده می شد و ما مجریان اصلی این خطوط بودیم .در اینجا ما عین بولتن های آموزشی مربوط به ترور و به آتش کشیدن منازل و اجساد را بررسی می کنیم.

 

در آئین نامه نظامی گفته شده : حال به یکی از تاکتیک هایی که از اهمیت خاص برخوردار است و زمینه فراوان برای اجرا شدن دارد و اجرا نشده ، اشاره می کنیم. این تاکتیک علی رغم اینکه بسیار ساده است انرژی چندانی هم نمی گیرد ولی در عمل اثرات خرد کننده ای بر دشمن دارد . بالاخص اثرات گسترده روانی دارد که در جریان هر جنگی روحیه و حالات روانی طرفین اثرات زیادی در سرنوشت درگیری ها و عملیاتها دارد ولی متاسفانه علی رغم توضیحاتی که به برخی از واحدهای عملیاتی در این زمینه داده شده ولی گوئی اهمیت آن هنوز کاملاً محرز و مشخص نشده .

Karname Syah25

موضوع این تاکتیک به آتش کشیدن است ، توجه کنید هنوز اهمیت آن محرز نشده و کلاً نیروهای عملیاتی هم از انجام آن سر باز زده اند . یا در بولتن آموزشی دیگر که از بالا رسیده و بر اساس آن افراد نظامی باید می رفتند که آن کارها را انجام دهند، گفته شده : با شیوه هایی که تا کنون به شکل خاص مشخص کرده ایم ( یعنی برخورد از موضع بسیار بالا) نهایتا قهر و خشونت انقلابی صورت می گیرد و به مجرد باز شدن در هر کسی که در را باز کرد کلت را کشیده و او را از سر راه کنار می زنیم . پس از آن فرد مانده و معاون وارد شده و در را از پشت می بندید آنگاه همگی اعضاء و افراد خانه را در یک گوشه جمع کرده و با برخوردهای تهاجمی در ابتدا زن خانه را به دنبال جمع آوری سلاح ، مدارک و پولهای خود آنها می فرستید . مشخصاً کمترین مقاومت و اجرا نکردن دستور با برخورد قاطع که همانا رگبار مسلسل است مواجه خواهد شد و بعد نوبت به نفر بعدی می رسد که خلاصه به همین ترتیب پس از مصادره اموال مذکور ، نوبت به کشتار می رسد که ضمن آن بازجویی نیز به عمل می آید . شیوه های بازجویی را مشخص کنید ، پس از بازجویی قاطعانه کلیه مردها را به رگبار بسته و تیر خلاص را زده و خانه را مملو از کوکتل می کنید کوکتل روی اجساد هم ریخته شود . در این ضمن بهتر است که بچه های کوچک و زنها را از خانه خارج کنید و اگر آنها نپذیرفتند با کینه شدید انقلابی ! همه آنها را از دو تیغ انقلابی ! می گذرانید . ( مدرک شماره 10)

 

باید از رجوی که می گوید : ما خواهان نابودی فیزیکی نیستیم و به انتقام کور معتقد نیستیم پرسید جواب این بولتن ها و این نمونه های مستند و زنده را که می دهد ؟ ( هرچند که آنها به قول قرآن کور و کر و لالند و هیچ موقع از ضلالت خودشان بر نمی گردند .)

 

Karname Syah26

اما ما این مسائل را اینجا عنوان می کنیم تا اتمام حجتی باشد برای نیروهایی که خارج از کشور هستند و احیانا برای کسانی که فکر می کنند هنوز کوچکترین و یا حداقل ذره ای از حالت انسانی و مردمی در این گروهک وجود دارد.

 

 

کارنامه سیاه(22)

 


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

لزوم بازنگری در فهرست شهدای ترور کشور

همزمان با سالگرد عملیات مرصاد

گزارش سالانه تروریسم در ایران 1402 منتشر شد

شهید ترور

شهید ژاله ملکی

شهید امیرحسین افضلی

جلوی چشمم نفس‌های آخرش رو ‌زد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خبر داد

۱۷ شهریور؛ زمان دادگاه کیفری پرونده ترور شهید سلیمانی

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان