انفجار در مراکز پر جمعیت

خط تروریستی منافقین همچنان که در جلسات قبل دیدم این بود که از هر 50 نفر اگر 30 نفر از مردم عادی باشند ( یعنی حزب اللهی نباشند ) هیچ اشکالی ندارد . در عوض راه انقلاب باز می شود

Karname Syah002

در اوج شیوه های ترور و وحشت که توسط منافقین علیه مردم صورت می گرفت شیوه جدید انفجار مراکز پر جمعیت تهران در پیش گرفته شد . از جمله در خیابان خیام و میدان امام خمینی ، مدارکی داریم که دال بر شناسائی مراکز مخابراتی و خصوصا همین میدان امام خمینی است . این مدرک ( مدرک شماره 15)  دقیقا کروکی میدان امام خمینی ساختمان مرکزی مخابرات کشور است که دقیقا محل انفجار را که بعدا در آنجا کامیون منفجر شده است را نشان می دهد .

کروکی دیگر مربوط به محل انفجار بمب در ناصر خسرو است ( مدرک شماره 15) البته از این کروکی ها زیاد بود اما ما فقط دو نمونه را مطرح کردیم . می دانید که در محلهای مشخص شده در این دو کروکی که از لانه های تیمی این منافقین بدست آمده در نتیجه انفجارهایی که صورت گرفت صدها تن شهید و مجروح شدند . این مسئله روشن بود که منافقین به تنهایی و به دلیل کمبود امکانات قادر به این کار نیستند ولی به هر صورت به نحوی در آن دست دارند . بعدها با این مدارک مشخص شد که هدایت و شناسایی اینکار توسط منافقین و انجام آن توسط حزب دموکرات ( که عناصری از آن در این رابطه دستگیر شدند ) و با امکانات تدارکاتی رژیم بعثی عراق بوده است . البته این مدارک برای اولین بار است که در معرض قضاوت عموم قرار می گیرد .

خوب خط تروریستی منافقین همچنان که در جلسات قبل دیدم این بود که از هر 50 نفر اگر 30 نفر از مردم عادی باشند ( یعنی حزب اللهی نباشند ) هیچ اشکالی ندارد . در عوض راه انقلاب باز می شود . می دانید که حرکت بمب گذاری در میدان امام که به آن اشاره کردیم نیز در ادامه همین خط کلی و تنها نمونه ای از اجرای این خط توسط منافقین است .

هیچ کدام از این جنایات موجب نشد که مردم از مواضع محکم و استوارشان در قبال انقلاب و در مقابل ضد انقلاب و منافقین و ابرقدرتهای قدمی ، کوتاه بیایند ، بلکه هر روز مصمم تر و محکم تر بر مواضع به حقشان پای فشردند .

در مقابل تمامی این جنایات ، نهادهای انقلابی و انتظامی با همکاری بی دریغ سازمان اطلاعاتی 36 میلیونی، به خواست خدا و با دعای حضرت امام توانستند ضربات مهلکی بر پیکر منافقین تروریست وارد کنند . از جمله در عملیات مرصاد و ضربه وسیع و استراتژیک دوازدهم اردیبهشت سال 61 . این ضربات موجب شد تا بالاترین رده های تشکیلاتی این سازمان جهنمی به هلاکت برسند و یا دستگیر شوند ، منافقین که مانند مار زخم خورده به خود می پیچیدند در واپسین دم حیاط انگلیشان بر آن می شوند که با حمله به مراکز عمومی نظیر مدارس ، جهاد سازندگی و صندوق قرض الحسنه از مردم انتقام بگیرند . نمونه این حرکات را در جلسه قبل دیدم .


مطالب پربازدید سایت

محمدحسین مهدوی‌زادگان

بمب ساعتی منافقین در استکهلم

معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر؛

محاکمه سران منافقینِ تروریست را در ایران برگزار کنیم

دهقانی در ششمین کنفرانس حمایت از آینده سوریه و منطقه امروز:

تروریسم خوب و بد وجود ندارد

روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) خبر داد

انهدام مقرهای تروریست‌های مستقر در اقلیم شمال عراق

در گفت‌وگو با خانواده و مولوی روستای زادگاه شهید دارایی

روایتی از جنایت تروریستی در حرم رضوی

جدیدترین مطالب

کارشناس ارشد مسائل تروریسم در گفت‌وگو با ایرنا

روند رسیدگی به پرونده حمید نوری غیر متعارف است

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حضور دبیرکل هابیلیان در ویژه‌برنامه زنده نمایشگاه کتاب

در گفت‌وگو با خانواده و مولوی روستای زادگاه شهید دارایی

روایتی از جنایت تروریستی در حرم رضوی

پس از انهدام یک گروه 5 نفره در بانه، سپاه مقر گروهک‌های تروریست در اربیل عراق را مورد حمله قرار داد

ناامنی در لانه تروریست‌ها

دهقانی در ششمین کنفرانس حمایت از آینده سوریه و منطقه امروز:

تروریسم خوب و بد وجود ندارد

مهر 1359
2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان