هزاران احمدي روشن را براي دفاع از رهبري فدا مي كنيم

پدر شهيد مصطفي احمدي روشن شهادت شهيدان را گوشه اي از اخلاص ملت ايران به جايگاه رهبري خواند و گفت: براي دفاع از رهبري هزاران احمدي روشن را فدا مي كنيم

Shahid Ahmadi Roshan2به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از فارس، رحيم احمدي روشن در برنامه شبي با شهدا در سنندج اظهار داشت:

ملت ايران در طول پيروزي انقلاب تا به امروز فراز و نشيب هاي مختلفي را تجربه كرده اند و چندين دوره حساس و سرنوشت ساز را پشت سر گذاشتند كه آنان را مانند فولادي آب ديده محكم كرده است.

وي از ترور دانشمندان هسته اي به عنوان نهايت عجز و ناتواني دشمنان اين مرز و بوم براي توقف چرخه پيشرفت و تعالي كشورمان نام بردو افزود: فرزندان اين آب و خاك راه شهيد احمدي روشن را تداوم مي بخشند و دل خانواده شهدا را شاد مي كنند.

احمدي روشن از دانشجويان ايران اسلامي به عنوان رهروان واقعي شهدا نام برد و افزود: تقاضاي تغيير رشته ازسوي بيش از 5 هزار دانشجوي ايراني بعد ازشهادت فرزندم مصطفي سندي محكم بر اين ادعاست.

پدر شهيد احمدي روشن تصريح كرد: اگر تنها يك دانشجوي ايراني پس از شهادت دانشمندان هسته اي كشور از رشته فيزيك هسته اي تقاضاي تغيير رشته مي داد آن زمان دشمنان پيروز بودند.

وي اضافه كرد: اين حركت دانشجويان ايراني نشان از شكست كامل توطئه هاي دشمنان در رسيدن به اهداف شومشان است.

وي از ولايت به عنوان خط قرمز شهيد احمدي روشن نام برد و افزود: پيام رهبر معظم انقلاب براي شهادت فرزندم نشانه محبت و علاقه دو طرفه شهيد احمدي روشن و رهبر معظم انقلاب است.

رحيم احمدي روشن، از ولايت به عنوان رمز اقتدار ايران اسلامي نام برد و تاكيد كرد: تكيه بر ولايت و پشتيباني از اين در گرانبها وصيت شهيد احمدي روشن به دانشجويان براي پيمودن راه پيشرفت و ترقي كشور است.

پدر شهيد احمدي روشن خاطرنشان كرد: سهل انگاري هر كدام از ما به عنوان سربازان ولايت و رهروان راه شهدا در مسير حراست از جايگاه رهبري راه و مسير پيشرفت كشور را مسدود خواهد كرد.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31