« منافقین و جنگ تحمیلی 3 »

Terorism Amrika

اهداف آمریکا از جنگ تحمیلی :

الف : رشد جناح وابسته به خود

گروهک های وابسته به استکبار جهانی پس از جنگ تحمیلی با اتخاذ مواضعی صوری و به اصطلاح مردمی و میهن پرستانه ! بر علیه نیروهای متجاوز عراقی سعی در کسب مشروعیت مردمی کردند ، تا از کنار آن بتوانند چند صباحی بیشتر به حیات ننگین خود در جهت اهداف از پیش تعیین شده ادامه دهند ، این واقعیت مرموز را می توان از روند موضع گیری ها و غلتیدن منافقین به دامان عراق ( ملاقات با طارق میخائیل یوحنا عزیز وزیر صهیونیستی عراق ) دریافت .

کسب مشروعیت برای جناح آمریکایی آن چنان حایز اهمیت است که در یکی از تحلیل های درون گروهی منافقین آمده است :

" اگر مردم هم با تمام قوا شرکت نکنند ما شرکت می کنیم ، چون به دنبال خودش برای ما مشروعیت کسب خواهد کرد ."

قسمتی از نامه عضو انجمن دانشجویان مسلمان

به هواداران راستین انقلاب کیهان و اطلاعات بهمن 59

بر این اساس تبلیغات و جوسازی هایی مبنی بر شرکت جناح آمریکایی در جبهه های جنگ صورت می گرفت ، بنی صدر مخلوع و معلوم الحال علاوه بر تلاش پیگیرش در جهت ایجاد شکاف بین نیروهای اسلام ( سپاه و ارتش ) فرصت را غنیمت شمرد و ضمن گرفت عکس های جنگی با ژست های متفاوت در حال نماز ، پشت موتور ، جلو و عقب تانک ، در خواب و بیداری و ….تکثیر در روزنامه انقلاب اسلامی می پرداخت .

روزی نبود که عکسی ، نقلی و سخنی از دلیری ها و شجاعت های جناب لیبرال در روزنامه اش چاپ نشود ، چاپ پوسترهایی که آقای لیبرال را در لباس رزم نشان می داد آن قدر زیاد بود که در و دیوارهای کوچه و بازار را پر کرده بود .

منافقین که بازار تبلیغات را گرم دیدند به دروغ و به رسم شهید دزدی هر روز به انتشار عکس یکی از شهدای جنگ تحمیلی آن هم به نام شهدای جنگ تحمیلی سازمان در نشریات خود اقدام نموده و با بوق و کرنای فراوان حضور خود در جبهه های جنگ را تبلیغ می کردند .

و در نشریه مجاهد و اطلاعیه ها منافقانه بر خلاف اعتقادات مرکزیت سازمان می نوشتند:

" نیروهای ما ( چنان که توضیح داده شد ) در کنار توده های مردم و سایر نیروهای مردمی در جنوب و جنوب غربی در صفوف مقاومت علیه نیروهای متجاوز و دیگر فعالیت های مردمی فعالانه شرکت دارند ."

اطلاعیه مجاهدین خلق ایران ، 8 مهر 59

ب : ایجاد دو جبهه در برابر انقلاب اسلامی

با ایجاد جنگ تحمیلی تمامی افکار و قوای مردمی و دولتی جمهوری اسلامی ایران به سوی جبهه های جنگ جلب شد ، ضمناً یکی دیگر از پیامدهای جنگ ابقای گروهک ها و رشد و تقویت دوباره آنها در جهت ایجاد آشوب ها و ناآرامی های درونی بود .

لذا دولت شهید رجایی را با دو جبهه درونی و برونی با کوله باری از مشکلات و مصائب روبرو ساخت ، به ناچار برادر رجایی می بایست نیروهای دولتی و مردمی خود را آنچنان دقیق تقسیم بندی و برنامه ریزی نماید که بتواند در مقابل توطئه های درونی و برونی شیطان بزرگ بایستد و بالمآل آنها را در دو جبهه مغلوب نماید .

از سوی دیگر شیطان بزرگ این توان را در دولت نمی دید و لذا به خیال باطل خود تصور می کرد که جبهه درونی در رأس آن بنی صدر و رجوی و جبهه برونی یعنی صدام و حکام مرتجع منطقه ، با هماهنگی کامل و حساب شده خواهند توانست که انقلاب را از ریشه و بن برکنند .

ج : قتل عامل نیروهای صدیق انقلاب اسلامی

جنگ تحمیلی سبب شد که نیروهای صدیق و مؤمن به انقلاب اسلامی ایران جان پاک خود را نثار حفظ این نهال نوپا کنند که با از بین رفتن این نیروهای صدیق زمینه حمله و ستیز و براندازی به مراتب مساعدتر و آماده تر خواهد شد .

د : تحریم اقتصادی

تحریم اقتصادی اگر چه یکی از الطاف خفیه پروردگار ( مزایای فراوانی برای انقلاب داشته است ) محسوب می شود ، اما به نوبه خود در آن محدوده زمانی و شرایط حساس سیاسی ، اقتصادی و نظامی ضایعات فراوانی چون بیکاری ، گرانی ، کمبود و …. را در بر داشت ، لذا جنگ و توطئه های فوق الذکر نیز مکمل توطئه تحریم اقتصادی در جهت سرنگونی نظام ضد امپریالیستی جمهوری اسلامی ایران شد .

ه : جایگزینی دولت میانه رو

هم زمان با سرنگونی رهبران و دولتمردان جمهوری اسلامی عده ای مردم شهید پرور و حزب اللهی را دستگیر و با قتل عام و کشتار دسته جمعی آنها را از سر راه خود برداشته ، تا یکی از آلترناتیوهای ( ذخیره های ) خود را که در طول جنگ با فریب مردم مشروعیتی کسب کرده است جایگزین دولت انقلابی و ضد امپریالیستی جمهوری اسلامی گرداند .

بدون شک آلترناتیو ( ذخیره ) مورد نظر شیطان بزرگ بایستی از قدرت سیستم سازی چه بلحاظ سیاسی ، اقتصادی ، نظامی و چه در زمینه به وجود آوردن نظم بوروکراسی ( نظم اداره ادارات ) و چه بلحاظ تشکیلاتی که باید از یک تشکیلات منظم و به اصطلاح آهنین و …. برخوردار باشد * تا بدین وسیله بتواند اولاً مردم را بفریبد و ثانیاً با برخورداری از شرایط فوق قادر باشد که خواست قلبی ریگان مبنی بر به وجود آوردن یک حکومت میانه رو را عملی سازد .

آمریکا این ویژگی ها را در تجمع لیبرال ها و در رأس همه بنی صدر و منافقین می دید بر این اساس بود که بنی صدر در عین حالی که ریاست جمهوری را به عهده گرفته است و خواستار به وجود آمدن یک دولت دیگری است که با ریاست جمهوری هم آهنگ باشد .

______________________

* منافقین در تحلیل های خود راجع به لیبرال ها چنین عقیده دارند که در مورد لیبرالیزم این نکته را نیز بایستی خاطر نشان کنیم که به دلیل قدرت سیستم سازی اش چه بلحاظ سیاسی و چه در زمینه بوروکراسی و چه در زمینه اقتصادی و نظامی یک تهدید استراتژیک برای انقلاب ضد امپریالیستی ما ! محسوب می شود ، البته این گفتار در زمانی است که وابسته به روسیه بوده اند .

و در نامه ای که به امام خمینی در تاریخ 12 اردیبهشت 1360 نوشته بودند از تشکیلات خود چنین یاد می کنند که " و تا آنجا که انضباط آهنین تشکیلاتی ما کشش داشته باشد " بنابراین برای شیطان بزرگ هماهنگی بین تشکیلات باصطلاح آهنین منافقین و لیبرال های سیستم ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار می گردد .


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9508885&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  شورش مسلحانه منافقین در 5مهر1360

  شورش کور

  گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

  دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  واکنش رئیس قوه قضاییه ایران به یا‌وه‌گویی ترامپ

  سردار ‌سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم بود

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  محمدصادق کوشکی از دلایل ناکامی شورش 5 مهر 60 می‌گوید

  افتادن نقاب از چهره منافقین

  روزنامه شهرآرا

  سید حبیب واعظ

  جدیدترین مطالب

  شهید ترور اصفهان

  شهید علی ضامن نظری مشهدی

  شهید استان فارس

  شهید فرهاد ژولیده سیرت

  صفاءالدین تبرائیان، نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر

  سال67 و مثلث آمریکا-صدام-منافقین

  هدف‌گذاری عجیب منافقین در حمله به ایران

  تحلیل منافقین از لزوم انجام عملیات فروغ جاویدان

  بغداد سرکرده منافقین را احضار کرد

  پذیرش آتش‌بس توسط جمهوری اسلامی ایران

  قطعاً روزی جنگ دومی آغاز خواهد شد

  تحلیل منافقین از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران

  نقش منافقین در جنگ، پس از حوادث خرداد 1360

  ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین

  عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهید حسن اسفندیاری

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه