غرب و آمریکا در هدایت ماشین آدم‌کشی ترور در ایران بی‌نظیر عمل کردند

1398110816482162310519015

دبیرکل بنیاد هابیلیان خانواده شهدای ترور را ظرفیت عظیم و سندی مهم در اثبات مظلومیت و حقانیت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و با اشاره به اینکه ایران بزرگ‌ترین قربانی تروریسم است، گفت: دشمن امروز برای تقابل، سیاست‌های نرمی را در دستور کار قرار داده است.

 

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به عملیات غرورآفرین مرصاد، آن را سند رسوایی منافقین و اربابش رژیم آمریکا برشمرد و گفت: سال ۶۷ و در دهه ۶۰ مردم ملت ایران با تمام وجود در مقابل هجمه‌های نظامی دشمن ایستادند، حمله رژیم بعث در قالب جنگ تحمیلی با حمایت شرق و غرب، فعالیت ضد انقلاب و منافقین به عنوان گروه معاند در داخل کشور، ساختار چند ضلعی از این هجمه علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده بود.

 

دبیرکل بنیاد هابیلیان افزود: ملت بزرگ ایران به خوبی در مقابل گروه تروریستی منافقین خیانت‌کار و صدام نماینده جبهه استکبار ایستادند و با مقاومت جانانه پاسخ تهاجمات نظامی مزدور استکبار جهانی را دادند و دشمن را وادار به عقب نشینی کردند.

 

وی تأکید کرد: استکبار جهانی بعد از قطعنامه ۵۹۸ باز هم با نقض حقوق بشر برای اینکه دست برتر را داشته باشند، از اهرم منافقین زیر چتر حمایت صدام استفاده کردند، تا با تصرف بخشی از خاک ایران به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

 

هاشمی‌نژاد با اشاره به جایگاه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در عملیات مرصاد، بر نقش این شهید بزرگوار به عنوان نوک پیکان عملیات مرصاد تأکید کرد و افزود: نیرو‌های مسلح به خوبی منافقین کوردل این مزدوران رژیم آمریکا را به سزای عملشان رساندند و کینه از عملیات مرصاد، مقدمه شهادت شهید صیاد شیرازی به دست منافقین به دستور صدام بود.

 

دبیرکل بنیاد هابیلیان خانواده شهدای ترور را ظرفیت عظیم و سندی مهم در اثبات مظلومیت و حقانیت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و با اشاره به اینکه ایران بزرگ‌ترین قربانی تروریسم است، تصریح کرد: دشمن امروز برای تقابل، سیاست‌های نرمی را در دستور کار قرار داده است.

 

وی با بیان اینکه دشمن با چهره حقوق بشر آمریکایی دنبال وارونه جلوه دادن جایگاه شهید و جلاد است، اضافه کرد: با این دست موضوعات ساختگی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارند.

 

هاشمی‌نژاد ترور شخصیت‌های برجسته نظام و مردم کوچه بازار را در قالب ۱۷ هزار شهید ترور، گواهی بر مظلومیت ایران در مواجهه با جنایات تروریسم بین‌الملل به سرکردگی رژیم آمریکا برشمرد و تصریح کرد. باید در این رابطه مطالبه‌گر باشیم.

 

رئیس بنیاد هابیلیان اظهار داشت: غرب و آمریکا در هدایت ماشین آدم‌کشی ترور در ایران بی‌نظیر عمل کردند و قدرت‌های جهان نیز از این جنایات حمایت کردند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10867927&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

بازخوانی زندگی، منش و مجاهدت‌های شهید سپهبد علی صیاد شیرازی

سلمان ِارتش

امیر سرتیپ ناصر آراسته

اسوه شجاعت، دیانت و انسانیت

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

شش راهبرد وطن‌فروشانه منافقین در جنگ تحمیلی

در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ان‌بی‌سی

عاملان ترور سردار سلیمانی باید محاکمه شوند

در دیدار با عبدالله شهید رییس مجمع عمومی سازمان ملل یادآور شد

ترور سردار سلیمانی بارزترین نمود تروریسم است

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان