اسناد بین‌المللی گواهی بر جنایات تروریستی منافقین علیه ملت ایران است

Hasheminejad6841651

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به اینکه کشور ما یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان است، می‎گوید اسناد بین‌المللی گواهی بر جنایات تروریستی منافقین علیه ملت ایران است.

«سید محمد جواد هاشمی نژاد»، دبیرکل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، در گفت‌وگو با میزان به اهمیت و ضرورت مبارزه با تروریسم و افشای ابعاد گسترده اقدامات تروریستی علیه کشورمان پرداخت.

«هاشمی‌نژاد»، ضمن اشاره به روز هشتم شهریور به عنوان روز ملی مبارزه با تروریسم، گفت: امروز روز ملی مبارزه با تروریسم و سالروز شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر است؛ طبیعتاً همین موضوع نشان‌دهنده این است که ایران به لحاظ جنایات تروریستی شرایط متفاوتی را گذرانده است؛ هیچ جای جهان سابقه ندارد که در عرض چند ماه عالی‌‌رتبه‌ترین مقام‎های یک کشور توسط تروریست‌ها به شهادت برسند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان همچنین با اشاره به انفجار تروریستی در دفتر نخست وزیری جمهوری اسلامی ایران در هشتم شهریور ماه سال ۱۳۶۰، بیان کرد: ترور رئیس نهادهای یک کشور در این سطح مانند رئیس جمهور و نخست وزیر به همراه جمع زیادی از مردم ما یک امر بی‌سابقه است و گروه‌هایی که این جنایات را مرتکب شده‌اند مورد استقبال کشورهای اروپایی و آمریکا قرار می‌گیرند، امکانات در اختیار آنها قرار می‌‎گیرد، مصونیت‌های قضایی در مورد جرایم مختلف و تبهکاری خودشان دارند و حتی در داخل کشورهای اروپایی سکونت دارند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم اقدامات گروه‌های تروریستی مختلفی که علیه مردم ما اقدام کردند را فهرست کنیم، فهرست بلند بالایی حتی در داخل کشورهای اروپایی را شاهد هستیم و اینها نشان می‌دهد که عزم کشورهای غربی بر حمایت از تروریسم در مقابل ملت ایران است و این یکی از ابزارهای مهم و وحشیانه‌ای است که علیه ملت ایران به کار گرفتند.

«هاشمی‌نژاد»، با بیان اینکه اسناد نشان می‌دهند که اقدامات تروریستی از کجا فرماندهی شده است، اضافه کرد: به عنوان مثال موسسه رند به سفارش پنتاگون در مورد منافقین تحقیقات انجام داده و در آنجا به صراحت اعلام می‌کند که از کشور فرانسه که مقر منافقین بود عملیات‌ تروریستی در داخل ایران هدایت می‌شد؛ یا خود وزارت خارجه آمریکا در سال ۱۹۹۷ به صراحت اعلام می‌کند که مقام‎های عالی رتبه جمهوری اسلامی به همراه هزاران هزار نفر از مردم بی‌گناه ایران به دست منافقین ترور شدند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به این که اسناد موجود کاملاً گویاست، بیان کرد: غرب امکانات وسیعی را در اختیار تروریست‎ها قرار داد از جمله امکانات تبلیغاتی تا بتوانند از این امکانات در انجام جنایت خود استفاده کنند؛ در دهه شصت رویکرد این ابزار بیشتر نظامی بود و گروه‌ها و گروهک‌هایی که علیه مردم ایران به کار می‌گرفتند، آشکارا ترور می‌کردند، جنایت می‌کردند و غربی‌ها بودند که این جنایات و اقدامات را هدایت می‎کردند.

وی اضافه کرد: در دهه اخیر و به خصوص در ۱۵ سال اخیر غربی‌ها تلاش دارند از همین گروه‌ها به عنوان ابزارهای حقوق بشری علیه ملت ایران استفاده کنند و لذا گروه‌های تبهکار و منفور ملت ایران به خاطر جنایت‌ها و خیانت‌هایی که کردند ناگهان به قول خودشان به گروه‌های طرفدار صلح، آزادی، دموکراسی، دموکراتیک خواهی برای ملت ایران تبدیل می‎شوند.

«هاشمی نژاد» در بخش دیگری گفت: مقا‎های آمریکایی با پررویی تمام دم از حقوق بشر می‌زنند و برای رفتن به داخل مقرهای گروهک‌های روسیاهی مانند منافقین صف می‎کشند که در آنجا بحث‌های حقوق بشری و آزادی را فریاد بکشند اما این به معنای واقعی کلمه طنز تاریخ است و غربی‌ها واژه حقوق بشر را به سخره گرفتند.

«هاشمی‌نژاد»، با بیان این که در دهه شصت جنایات متعددی علیه ملت ایران توسط گروهک‌های تروریستی و حامیان آنها انجام شد، اظهار کرد: تلاش غرب و رسانه‌های آنها بر این است که آن جنایات و خیانت‌ها به فراموشی سپرده شود و تلاش این است که گروهک‌های روسیاه را در جلوی چشم ایران سفیدنمایی کنند.

به گفته وی، در گزارش‌های بین‌المللی و گزارش‌هایی که غربی‎ها در مورد گروهک‌ها مثلا گروهک منافقین تهیه کردند به این موضوع اشاره شده که اینها مورد نفرت مردم ایران هستند و هم دستشان به خون ملت ایران آغشته است و هم در زمان جنگ ایران و عراق در کنار رژیم صدام قرار گرفتند اما غربی‌ها تلاش دارند که آن جنایات و آن روسیاهی فراموش شود.

دبیرکل بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در پایان گفت: ‌آمریکایی‌ها خود نیز می‌دانند که گروهک‌هایی نظیر منافقین نزد ملت ایران منفور هستند.


مطالب پربازدید سایت

گفت‌و‌گوی هابیلیان با جانباز ترور غلامرضا عظیمی برخوردار

روایت مجروحیت جانباز عظیمی، محافظ شهید هاشمی‌نژاد

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله هاشمی‌نژاد

زندگی شهید هاشمی‌نژاد به روایت مقام معظم رهبری

سردار عبدالله عراقی جانشین سابق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرد

روایتی از جنایت «کومله» در به شهادت رساندن جهادگران

دور جدید حملات علیه مواضع تروریست‌ها در شمال عراق

مقر اصلی گروهک‌های تروریستی و دفاتر آن‌ها تخریب شد

وزیر امور خارجه ایران در دیدار چابا کروشی رئیس نشست هفتاد و هفتم مجمع عمومی

تروریسم و افراط گرایی همچنان چالش اصلی در منطقه خاورمیانه است

ایمان کدیور؛ خبرگزاری ایسنا

به یاد شهیدان ترور

قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد

شهادت ۳ نفر در حادثه تروریستی زاهدان/ ۳۲ نفر مجروح شدند

جزئیات دستگیری‌های وزارت اطلاعات و عملیات‌های متعدد ضدانقلاب در اغتشاشات اخیر

۴۹ تروریست منافق، ۷۷ گروهکی، ۵ تکفیری و ۹۲ سلطنت‌طلب در تور واجا

سفیر و معاون نمایندگی ایران که در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد

هشدار ایران نسبت به ظهور گروه‌های تروریستی از جمله داعش در افغانستان

جدیدترین مطالب

با حضور خانواده شهید و محافظ وی در حادثه ترور و مسئولان استانی دانشگاه، استادان، کارکنان و دانشجویان در سالن کنفرانس پردیس شهید هاشمی‌نژاد

برگزاری مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید سیدعبدالکریم هاشمی‌نژاد

مرتضی سیمیاری؛ روزنامه جوان

چرا زاهدان «درعا» نشد؟

منافقین با روش‌های شناخته‌شده وارد عمل شده‌اند

تهدیدهای تروریستی علیه دانشجویان انقلابی شریف

روایتی از جنایت های کومله و دموکرات

گروهک‌ها چه تله‌ها که برایمان نمی‌گذاشتند

زهرا چیذری ؛ روزنامه جوان

مرگ زنانگی زنان زیر یوغ منافقین

مطالب پربازدید بخش گفتگو

فرزند حمید نوری در گفتگو با میزان

پلیس سوئد به ما هشدار داد مراقب حمله منافقین باشید

دبیرکل بنیاد هابیلیان در ‌گفت‌وگو با صبح توس؛

دشمن با ترور به دنبال برهم زدن روابط ایران با کشورهای همسایه است

گفت‌وگو با مرتضی شاه‌نظری رزمنده و جانباز دفاع مقدس

خانه تیمی منافقین در اصفهان چگونه لو رفت؟

یک پژوهشگر تاریخ معاصر مطرح کرد

هوشمندی شهید عراقی خاری در چشم فرقان بود

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان