کشتار و ترور و ارعاب ابزار قدرت ستمگران است

DSC 0222

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ابزار فریب و ابزار کشتار و ترور و ارعاب و ترساندن ملت‌ها ابزار قدرت ستمگران است.

آیت‌الله محسن اراکی در حاشیۀ سی‌وسومین کنفرانس وحدت اسلامی در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان گفت: روش انبیاء در فراخوانی ملت‌ها به‌سوی سیاست اسلامی صحیح، استفاده از ابزار دعوت، ابزار تبیین و ابزار ابلاغ است. انبیاء با همین ابزارها مردم را به اطاعت از خودشان فرا می‌خواندند و بیان می‌کردند: فاتقوا الله و اطیعون. بر مبنای تقوا از ما را اطاعت کنید.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ادامه افزود: در مقابل ابزار دیگری نیز داریم که ابزار اعمال زور، ابزار کشتن و ابزار ارعاب است. معمولا سیاست‌مداران ظالم و ستمگر از این ابزارها استفاده می‌کنند. آنها برای سیطره بر اراده ملت‌ها و برای وادارکردن آن‌ها به تبعیت از خودشان به این ابزارها متوسل می‌شوند.

آیت‌الله اراکی به چرایی استفاده از این ابزارها اشاره کرد و افزود: ستمگران اگر از این ابزار استفاده نکنند و ملت‌ها را به خودشان واگذارند، آن‌ها از روش انبیا استفاده کرده و تقوا پیشه ‌می‌کنند.

ایشان در ادامه افزود: ملت‌ها عدالت‌خواه هستند و آنهایی که عدالت‌خواه نیستند و می‌خواهند به تقدیر و مقدرات ملت‌ها سیطره پیدا کنند باید از چه ابزاری استفاده کنند؟ از ابزار ترور، ابزار کشتار و دیگری ابزارهای فریب. ابزار فریب و ابزار کشتار و ترور و ارعاب و ترساندن ملت‌ها ابزار قدرت ستمگران است.

آیت‌الله اراکی به مناسبات فعلی جهان اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی که به حمدالله جبهه مقاومت در حال گسترش است، یعنی جبهه‌ای که گسترش‌اش به معنی از هم پاشیدن اقتدار استکبار در سراسر منطقه و سراسر جهان است، جبهۀ استکبار برای اینکه خود را زنده نگه دارد تا بر مقدرات ملت‌ها حاکم شود به ابزار ترور، ارعاب و فریب دست می‌زند.

وی افزود: یکی از ابزارهای فریب ایجاد تفرقه بین ملت‌هاست. تفرقه در حقیقت یکی از ابزارهای فریب دشمن است. دشمن می‌خواهد اینگونه القا کند که شما خود دشمن خودتان هستید نه ما. در حالی که دشمن اصلی همه ملت‌ها استکبار جهانی است و ملت‎‌ها هیچ وقت دشمن یکدیگر نیستند. ملت‌‌ها همیشه دوست یکدیگر هستند. همه بندگان خدا هستنند. همه عبادالله هستند. آن کسی که دشمن همه ملت‌هاست استکبار است. دشمن همه ملت‌ها صهیونیسم است که ساخت دست استکبار جهانی است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پایان گفت: جبهه دشمن و جبهه تقابل برای القای تفرقه از ابزار ترور و تکفیر استفاده می‌کند. امیدواریم این توطئه برای همیشه از جامعه اسلامی و منطقه ما برچیده شود و ملت‌ها بر پایۀ بصیرت و وحدت و با اتکای به خدای متعال و با پیروی از ولایت امر و مقام‌معظم‌رهبری، برای همیشه در برابر این توطئه به پیروزی کامل دست پیدا کنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10345899&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

کانون هابیلیان

قاسم آذر ارجمند

به بهانه روز کارگر

همراه کارگر یا قاتل کارگر؟!

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

انهدام یک تیم تروریستی در جنوب‌شرق کشور

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان