نوروز برای ایرانیان آزاده

Askary

الف - یک سال دیگر هم گذشت . یک سال پرشتاب برای همه ی ما . سال گذشته بر سر سفره ی هفت سین، آرزوهای سال 1386 را را مرور کردیم و از خدا برای سال جدید توفیق و همت بلند خواستیم . بسیاری از ما در کنار آرزوی سلامتی و خوشبختی و موفقیت، آرزوی سربلندی ایران را نیزاز خداوند داشتیم . آرزویی که با ایرانی بودن ما سنخیت کامل داشت . آرزویی که برای آن البته به فراخور خویش تلاش نیز نمودیم . سال گذشته مردم اگر چه ناملایمات و بی مهری های زیادی را از جانب مخالفان و دشمنان نظام دیدند و اگر چه نابرابری را در عرصه ی بین المللی مشاهده کردند اما برای رسیدن به هدف بالای خود و استقلال ایران زمین، از تحریم های پر از تبعیض شورای امنیت خم به ابرو نیاوردند . سال گذشته اگر چه آژانس بین المللی انرژی اتمی بارها بر صلح آمیز بودن پرونده ی هسته ای ایران تاکید نمود اما خواسته ی آمریکا و برخی کشورهای دیگر نشان داد که شورای امنیت به بازیچه ای کامل در دست قدرتهای بزرگ تبدیل شده است . اما همه ی این مسائل در اراده ی مردم ایران خللی وارد ننمود و حمایت مردم ایران از نظام ایران و برنامه های رییس جمهور کشورمان نیز بیش از پیش ادامه یافت . همه دیدیم که دفاع شجاعانه ی دکتر احمدی نژاد در دانشگاه کلمبیا از کیان ایران اسلامی چگونه توطئه ی صهیونیستها رانقش بر آب کرد و حقانیت کشورمان رادر برابر دیدگان رسانه های بیگانه بیش از پیش به اثبات رساند . البته در این میان منافقین نیز به شیوه ی همیشگی خود بسیار دست و پا زدند اما طبق معمول کسی برای آنها و گفته هایشان تره هم خورد نکرد تا جایی که بارها زبان به اعتراض و گلایه گشودند و از زمین و زمان نالیدند.

ب – سال گذشته در مطلبی با عنوان " نوروز در شب تیره ی اشرف " نوشتم "

عید امسال نیز آمد و سازمان و نیروهایش در آرزوهای بر باد رفته خویش ماندند و با سیلی رقص و آوازی بی روح و فرمایشی صورت خود را سرخ نگه داشتند.امسال هم سران سازمان نیروهای خسته و درمانده سازمان را با عنوان های بی رنگ و لعاب فریب خواهد داد : " به زودی به ایران خواهیم رفت ، ما نجات دهندگان خلق ایران هستیم ، سال بعد با حمله آمریکا به ایران ما جشن پیروزی و نوروز را در ایران برگزار خواهیم کرد ، ما برای آزادی ایران اینجا هستیم و باید این سختی ها را به جان بخریم ، مجاهدین یعنی خستگی ناپذیر و .... " امسال نیز آمد و آنها که برای نجات وطن دست به ترور و خیانت زدند باز هم در عراق ماندند تا آرزوی در ایران بودن را با خود به گور ببرند . آنهایی که قرار بود به ایران بیایند در سال

86 از سخنان نوری المالکی و جلال طالبانی و سفر احمدی نژاد به عراق بر خود لرزیدند . آنها امروز و در سال جدید، تفاوتی بیش از سال گذشته را در اوضاع و احوال خود احساس می کنند و آن اینکه بیش از پیش می دانند که در وادی نسیان قرار دارند و به روزهای اخراج از عراق بیش از پیش نزدیک شده اند . آنها می دانند که جامعه ی جهانی آنها را – علی رغم تمام تلاش هایشان – همچنان تروریستهایی فعال می داند و البته خطرناک . آنها می دانند که باید درعراق و دور از وطن زندگی کنند و باز هم می دانند که دلی در ایران برای آنها نمی تپد . آنها مثل سال گذشته نوروز خودرابا ساز و آواز و جشنهای بی روح خواهند گذراند و شاید هم با پیامی از برادر فراری و یا خواهر عصبانی که خود سالهاست قافیه و مهار فرقه را از دست داده اند و نمی دانند چه باید بکنند . مسلما در اشرف همه ی آنها دلشان می خواست یک زندگی عادی می داشتند و سال نو رادرکنار خانواده و مانند میلیونها ایرانی سپری کنند . حتی پیرمردان و پیرزنان اشرف که فرمانده هان آن پایگاه متروک هستند نیز در دلشان به آنچه که مبارزه می نامند می خندند و آرزوی زیستن در ایران را دارند . آنها می دانند که سفره ی هفت سین در ایران حال و هوای دیگری دارد؛ اما آنها مجبورند به عادت مالوف فرقه ی رجوی خود را فریب دهند و احساسات خود را مخفی کنند و جلوی دوربین تلویزیونی فرقه برای مردم ایران آرزوی خوشبختی کنند درحالی که در دل ماتم این را دارند که : خدایا ما را آواره تر از این نکن .

ج – سالهاست که مردم ایران به اتحاد و یکدلی برای حفظ وطن –با همه ی هزینه آن – ایمان آورده اند . آنها می دانند که ایران با ایرانی و برای ایرانی است پس باید برای آن تلاش کرد و خود را فدای آرمانهای آن نمود ، حتی اگر دشمنان و منافقان این را نخواهند . برای مردم ایران سال نو با آرزوی تداوم موفقیتهای سال 86 خواهد بود موفقیتهایی که با وجود دشمنی ها ، با اراده ی ملت ایران رقم خواهد خورد . اینجا ایران است . ما آزادیم . ما برای بیشتر ماندن در مملکت غریب به پای هر ناکثی نمی افتیم چون اینجا ایران است و ما ایرانی هستیم . ما در ایرانمان آزاد زندگی می کنیم و برای زندگی تلاش می کنیم تا طعم نان حلال را بچشیم . ما به دستان آمریکا و اسرائیل و برخی کشورهای عربی نمی نگریم . برای ما وطن فروشی برای ارتزاق از مرگ هم بدتر است . ما ایرانی هستیم و برای بودن با هم هر هزینه ای را می دهیم . از هشت سال جنگ گرفته تا تحریم و دشمنی و ... ما سال نو را بدون رنگ و فریبهای فرقه ای می گذرانیم . بدون دروغ و بدون تظاهر به شادی . راستی ایران زمین با چهار فصل آن چه سرزمین زیباییست برای ایرانیانی که درایران زندگی می کنند و برای عید نیز بار سفر رامی بندند . ما مجبور نیستیم سال نو را در اردوگاهی زیر نظر بیگانگان بگذرانیم چون آزادیم و برای حفظ این آزادی، جان فشانی ها کرده و خواهیم کرد . ما ایرانی هستیم و ایرانی می مانیم . پس عید نوروز بر تمامی ایرانیان آزاده و وطن دوست مبارک .


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9926492&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25