منافقین و اعتراضات مدنی ایران: توهم یک بازی برد-برد

Rajavi Mek Leader   Giuliani

رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ، که یکی از سخنرانان اجلاس گروهک تروریستی منافقین در پاریس بود درباره اعتراضات مردمی بیان داشت که «آن اعتراضات به‌ صورت خودجوش رخ نمی‌دهند.آنها [اغتشاشات] به‌خاطر وجود افراد ما در آلبانی [که میزبان گروهی از منافقین است] و بسیاری از افراد ما در اینجا و در سراسر جهان رخ می‌دهند.» اظهارات وی و برخی دیگر از مقامات آمریکایی حاکی از این واقعیت است که دامنه خصومت ورزی امریکا بسیار گسترده بوده و همواره تلاش دارند تا از همه ظرفیت های موجود حتی اعتراضات مدنی و قانونی مردم در راستای اهداف استکباری و سلطه طلبانه خود استفاده نمایند.

هرچند که دخالت آمریکا در امور ایران تازگی ندارد و ملت ایران و جهان بارها شاهد سیاست های مداخله گرایانه این کشور در ایران بوده اند، اما آنچه که در سال های اخیر بیشتر ملموس می باشد و آمریکا نیز بر این شیوه تمرکز کرده است بهره برداری از شرایط داخلی ایران جهت تحقق اهداف می باشد.  ایالات متحده تلاش کرده است تا با اعمال تحریم های گسترده و بی سابقه، به بهانه فعالیت های هسته ای و  موشکی و همچنین نفوذ منطقه ای ایران، شرایط اقتصادی ایران را شکننده و آسیب پذیر کند و سپس با نفوذ در صف اعتراضات مردمی از طریق عوامل خود، آنها را تبدیل به آشوب و اغتشاش کرده و نهایتا بزعم خود یک بحران سیاسی- امنیتی برای ایران ایجاد نماید.

یکی از عوامل مزدور آمریکا سازمان تروریستی منافقین است. آنها از طریق اقداماتی نظیر سر دادن تندترین شعار‌ها علیه نظام و گذشتن از خطوط قرمز مردم ایران همچون آتش زدن پرچم ملی و حمله به مقدسات مذهبی و اصول جمهوری اسلامی ایران در صدد رادیکالیزه کردن فضای کشور و ایجاد آشفتگی و التهاب در آن می باشند. در همین رابطه، نقش حمایت های مالی و اطلاعاتی کشورهای منطقه ای نظیر عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی اسرائیل در فعالیت و اقدامات ضد ایرانی رهبران سازمان تروریستی منافقین بسیار حائز اهمیت است. کشورهایی که در راستای منویات خود و ایالات متحده آمریکا سیاست و راهبردهای هماهنگی را با یکدیگر در قبال ایران اتخاده کرده اند.

دخالت های سازمان منافقین در اعتراضات داخلی ایران را شاید ظاهرا بتوان در چارچوب یک بازی برد-برد با دشمنان کشور توضیح داد. به این معنا که سازمان در ازای ادامه حیات و فعالیت خود، سعی می کند تا در راستای اهداف دشمنان ایران گام بر دارد. آنچه که مسلم است و سازمان منافقین نیز خود بخوبی بر آن آگاه است این موضوع است که شعارهای دموکراسی خواهانه آنها صرفا جنبه تزیینی و عوام فریبی دارد. اما از آن مهم تر این که اعضای این سازمان از هیچ جایگاهی در میان ملت ایران برخوردار نبوده و مردم حاضر نیستند تا سرنوشت خود را به دست این گروهک تروریستی بسپارند. شاید رهبران جاهل این سازمان از این واقعیت غافل شده اند که آنها صرفا بازیچه کشورهای دیگر هستند و نهایتا با گذشت تاریخ مصرف، نهایتا به زباله دان تاریخ خواهند پیوست؛ باخت نهایی آنها چندان دور نیست.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9606828&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25