منافقین در رویکرد جدید خود دیگر بدون پرچم و آرم فعالیت می‌کنند

Hasheminejjad

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: رویکرد جدید منافقین در داخل کشور خیلی جدی گرفته نشده و همین امر فرصتی ایجاد کرده تا این جریان تروریستی با چهره دیگر و بدون پرچم و آرم اهداف خود را پیگیری کند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) از زمانی که ترامپ به کاخ سفید راه یافته است سیاست های خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران خصمانه تر شده و دولتمردان آمریکایی هرچند که در سخن، تکذیب می کنند ولی در عمل سیاست تغییر نظام در ایران را دنبال می کنند.

نکته قابل تامل در این بین همراهی و نزدیکی دولتمردان آمریکایی با منافقین است به طوری که چهره هایی همچون جان بولتون و رودی جولیانی از چهره های نزدیک به ترامپ در نشست ها و میتینگ های منافقین حضور یافته و در ازای دریافت مبالغی در این نشست ها علیه ایران سخنرانی می کنند. یکی از آخرین اتفاقات در این زمینه حضور رودی جولیانی از مشاوران ترامپ در نشست منافقین و پاره کردن برجام و انداختن آب دهان به این توافق بود.

این در حالی است که اسناد فراوانی در نهادها و مجامع بین المللی از جمله در وزارت امور خارجه آمریکا از فعالیت های تروریستی منافقین وجود دارد و این گروه در مجامع و نهادهای بین المللی به عنوان یک گروه تروریستی شناخته شده است.

در همین خصوص«سیدمحمدجواد هاشمی نژاد» دبیر کل بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: تضاد فرهنگ انقلاب اسلامی ایران با سلطه جویی آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به طور مشخص وجود داشته و گروهک هایی نظیر منافقین و سلطنت طلبان که به خیال خود درصدد براندازی نظام هستند تلاش می کنند در این شکاف و فاصله ای که وجود دارد تحرکاتی داشته باشند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بقای یک نظام و یک گروه سیاسی یا اتکای به مردم یا اتکای نیروی خارجی ممکن است، اظهار داشت: در تمام اسناد بین المللی حتی اسناد وزارت خارجه آمریکا به سوابق خیانت ها و جنایت های منافقین اشاره شده است. واقع امر این است که این گروه مورد نفرت ملت ایران است و چنین گروهی اگر بخواهد قوام پیدا کند باید خود را به سیاست های سلطه جویانه آمریکا نزدیک بکند.

وی افزود: سیاست های آمریکا در زمان دمکرات ها و جمهوری خواهان تفاوت اساسی ندارد اما نوک ستیز جمهوری خواهان علیه ایران در مقایسه با دموکرات ها مقداری تیزتر است و از این رو زمینه فعالیت های منافقین در زمان نئوکان هایی همچون دوره بوش و ترامپ بیشتر فراهم است.

هاشمی نژاد خاطرنشان کرد: منافقین در ده، دوازده سال گذشته برای پیشبرد اهداف خود امیدی به اروپا نداشته اند بنابراین به ویژه بعد از حضور آمریکا در عراق تمرکز خود را متوجه این کشور کرده است.

دبیر کل بنیاد هابیلیان ادامه داد: منافقین بعد از خیانت هایی که در کنار صدام علیه ملت ایران کردند تلاش کردند با اقداماتی نظیر آنچه در مورد سایت های هسته ایران اتفاق افتاد و یا جاسوسی برای رژیم صهیونیستی و دست داشتن در ترور دانشمندان هسته ای و بسیاری مسائل دیگر به آمریکا خدمات رسانی کنند.

وی ادامه داد: منافقین تلاش می کنند با جنگ طلبان آمریکایی حلقه اتصالی ایجاد کنند و با پول و رایزنی های رژیم صهیونیستی حرف های خود را از زبان آنها بزنند.از همین روست که می بینیم افرادی نظیر پمپئو و جان بولتون بارها در سخنان خود به اهدافی که منافقین در پی آن هستند اشاره می کنند.

هاشمی نژاد با اشاره به روحیه کاسب مابانه ترامپ اظهار داشت: وی تلاش می کند با سرو صدایی که ایجاد می کند بیش از پیش منطقه را بدوشد و از این طریق وضعیت اقتصادی آمریکا را نجات دهد و برای پیشبرد این نوع اهداف به ابزارهایی مثل منافقین نیاز دارد.

دبیر کل بنیاد هابیلیان درباره انتقاداتی که در داخل آمریکا از نزدیکی دولت آمریکا به منافقین انجام می شود، گفت: اگرچه افراد نسبتا مستقل تر در آمریکا از نزدیکی دولت آمریکا به منافقین انتقاداتی می کنند ولی مسئله حمایت آمریکا از تروریسم بخصوص در دوران فعلی مسئله پنهانی نیست .خانم کلینتون در کتاب «گزینه های دشوار» هم می گوید اساسا به وجود آورنده القاعده و داعش آمریکا بوده است.

وی اضافه کرد: آنچه امروز مورد اعتراض قرار می گیرد این است که وقتی گزارشات آشکار بین المللی اشاره دارد به اینکه به لحاظ نظامی نمی شود ایران را شکست داد و تنها راه ممکن مسیر داخلی است چرا آمریکا از ابزارهایی استفاده می کند که در داخل به شدت مورد نفرت مردم ایران هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه سیاست های جنگ طلبانه دولت فعلی این خاصیت را دارد جبهه مقابل خود را هم ایجاد کرده است، گفت: به نظر نمی رسد گوش دولتمردان آمریکایی بدهکار مخالفت های داخلی باشد. درعین حال نباید فراموش کرد که استفاده از این ابزارها انسجام ملی را در ایران بیشتر می کند و این کاملا در تضاد با هدفی است که دنبال آن هستند.

هاشمی نژاد در بخش دیگر از اظهارات خود درباره تلاشهای تخریبی منافقین در کشور گفت: منافقین صرفا یک سازمان نظامی نبوده اند؛ اینها در طول 50 سال سابقه خیانت و جنایت خود به خوبی راه های تقابل با منافع ملت ایران را به لحاظ جنگ روانی و کارکردهای جعلی در داخل و فروریختن افراد یاد گرفته و نقش خود را ایفا کرده اند.

وی گفت: کارکرد نفاق منافقین در داخل خیلی جدی گرفته نشده و راه تقابل با آن انجام نشده و همین امر فرصتی ایجاد کرده تا نفاق با چهره دیگر و بدون پرچم و آرم اهداف خود را پیگیری کند.

دبیر کل بنیاد هابیلیان اضافه کرد: نگاه حاکم بر کشور بخصوص در بین افراد تصمیم گیر این است که سازمان منافقین یک سازمان نظامی است و ما چون به لحاظ نظامی قدرت برتر هستیم که واقعا هم هستیم این موضوع باعث می شود گروهک های نظیر منافقین را به هیچ انگاریم.

وی تصریح کرد: اگرچه ما در حوزه نظامی مدتها پیش توانستیم بر منافقین پیروز شویم با این حال این نوع نگاه کارکرد نفاق منافقین را نادیده می گیرد و فرصتی به دشمن می دهد تا از تجربه 50 ساله خود علیه ملت ایران بهره برداری کند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش گفتگو

میزگرد با حضور فرمانده‌ عملیات شهری و مسئول تعقیب و مراقبت اطلاعات سپاه

در یک لحظه با موسی خیابانی چشم در چشم شدیم

میزگرد باحضور فرمانده عملیات شهری و مسئول تعقیب و مراقبت اطلاعات سپاه (۲)

گفت‌وگوی تفصیلی درباره عملیات «ضربه بزرگ» و هلاکت موسی خیابانی

دبیرکل هابیلیان در گفت‌وگو با شبکه یک

قدمت اقدامات تروریستی به قدمت تاریخ انقلاب اسلامی است

دبیر کل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با قدس آنلاین

غرب به دنبال جبران خوش‌خدمتی تروریست‌ها

سردار حیدر بنایی جانباز 70 درصدی که منافقان او را ترور کردند

من همان جا به دادستانی اعلام کردم که از منافقین هیچ شکایتی ندارم

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان