مجامع بين المللي بايد به كنگره 17هزار شهيد توجه ويژه اي داشته باشند

Dehghanدکتر محمد دهقان، عضو هيات رئيسه مجلس شوراي اسلامي با اشاره به كنگره بزرگداشت 17هزار شهيد ترور كه قرار است در شهريورماه در تهران برگزار شود، گفت: وقتي كار بزرگي صورت مي گيرد، نبايد از كنارش بي تفاوت و به سادگي بگذريم، زيرا موضوع شهدا و از همه مهمتر شهداي ترور در ميان است كه بدون هيچ تعارفي بايد گفت، اين شهدا واقعا مظلوم واقع شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) محمد دهقان در این گفتگو افزود: تمام بچه انقلابي ها حوادث اوايل انقلاب را خوب به خاطر دارند كه ظلمي كه منافقين به اين مردم كردند را دشمنان قسم خورده انقلاب نكردند. منافقين از همان روزهاي نخست نشان دادند كه با اسلام و ايران اسلامي مشكل دارند و در دوران 8سال دفاع مقدس و پس از آن و در دوران سازندگي و بخصوص در زمينه هسته اي ديديم كه چطور به دنبال تضعيف و شكست ايران بودند.

دهقان گفت: پس از پیروزی انقلاب، توطئه های زیادی علیه جمهوری اسلامی صورت گرفته و یکی از روش هایی که دنیای استکبار برای تخریب جمهوری اسلامی در پیش گرفت، ترور بود.

عضو هيات رئيسه مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: متاسفانه در خصوص شهدا و جانبازانی که هدف ترور کور استکبار بودند کار جدی صورت نگرفته است و اين در شرايطي است كه باید توجه داشت بخش زیادی از قربانیان تروریسم افراد غیر نظامی بودند. از دانش آموز و معلم و بازاري گرفته تا سياستمداران و دانشمندان و حتي رييس جمهور ايران.

این عضو هئیت رئیسه مجلس، از مجامع بين المللي خواست تا به كنگره اي كه در شهريورماه در تهران برگزار خواهد شد، توجه ويژه اي داشته باشند تا از حقايقي مطلع شوند كه به مدت سه دهه از پذيرفتن آن شانه خالي كرده اند.

دهقان گفت: نبايد در دنيايي كه همگان از حقوق برابر بشر صحبت مي كنند و براي هر اتفاقي كه در هر نقطه از جهان مي افتد، ماهها رسانه ها را بسيج كرده و به بحث و جنجال مي پردازند، از كنار ترور دانشمندان و بزرگان ايراني بي تفاوت بگذرند. امروز، حمايت از تروريست ها براي هر دولت و جامعه اي يك ننگ به شمار مي آيد و آزادی تروریست ها و حتي اجازه پناهنده شدنشان در يك كشور، ننگي بزرگتر است. البته سکوت معنی دار مجامع بین المللی در مقابل اين جنايات هم به نوبه خود بسيار آزار دهنده است.

نماینده طرقبه و شاندیز و چناران، با تاكيد بر اينكه بايد هر سال برنامه و كنگره اي براي بزرگداشت شهداي ترور برگزار شود، گفت: اين كار باعث مي شود تا تمام دنيا بداند كه ايران علاوه بر اينكه تا امروز 17هزار شهيد ترور داشته، هر سال نيز تعدادي ديگر به اين شهدا اضافه مي شوند و متاسفانه دشمنان براي به زانو درآوردن ايران، به سمت نفرت انگيزترين نوع جنگ، يعني ترور و حذف دانشمندان و بزرگان و انديشمندان ايراني روي آورده اند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10290639&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان