فکاهیات خلقی

3872 269یکی از فکاهیاتی که در سایت منافقین به چشم می‌خورد و حقیقتا موجبات خنده آدمی را فراهم می‌سازد جیغ و فریادی است که ارگان مجازی این فرقه در قضیه انتخابات پارلمان عراق به راه انداخته است که نشان‌دهنده توهم برخواسته از جنون در این فرقه است. فرقه رجوی که در هر چیز نا‌توان و عقب‌افتاده باشد در هوچی‌گری و معرکه‌گیری استاد تمام عیار است، بازی جدیدی را برای جلوگیری از روی کار آمدن دوباره نوری‌مالکی در پارلمان عراق آن‌ هم نه در سایت عربی خود که در سایت فارسی به راه انداخته ‌است.

به احتمال نگارنده این مجانین جنایت‌پیشه دچار یکی از توهمات اسکیزوفرنیکی و مضحکی شده‌اند که ذکر می‌شود:

1-احتمالا ایشان همچنان صدام معدوم را که راه ورود و ترقی ایشان را در عراق هموار کرد زنده می‌پندارند و نمی‌دانند که وی سالیانی است که اعدام شده است و دولت فعلی اهمیتی به وجود و نظر آن‌ها نمی‌دهد، لذا اردنگی اخراج ملت و دولت عراق را از یاد برده‌اند و همچنان مشغول دخالت در امور عراق ند؟

2-ایرانی‌ بودن خود را فراموش کرده‌اند و سعی دارند نقش مثلا اپوزوسیون را برای دولت عراق بازی کنند نه دولت ایران.

3-شاید تصور می‌کنند مردم ایران هم قرار است بر سر صندوق‌های رای در عراق حاضر شوند که این‌چنین داد‌وقالی را آن ‌هم در سایت فارسی به راه انداخته‌اند و یا نمی‌دانند که مردم کوچه و بازار در عراق تسلطی به زبان فارسی ندارند و ترجمه مقاله نیویورکر در مورد مالکی به زبان فارسی دردی از آلام آنان دوا نمی‌کند.

4-شاید فکر می‌کنند که اگر کشوری به دلایل تاکتیکی اجازه چادر زدن در بیابان‌هایش را به آنان داد بدان معناست که کلید مملکتش را دو دستی تقدیم حضور آنان کرده و آنان در مقام شهروند درجه یک حق دارند برای خاک‌مادری جدید خود تصمیم گرفته و سینه چاک دهند.

5-شاید این خرده کمونیست‌ها خود را همچون رفقای ابربوژوای آمریکاییشان فرمانروای جهان فرض می‌کنند و یا باوران شده که یک محلل و کاتالیزر موثر در سیاست‌های جهانی هستند و نمی‌دانند که دیگر روی کار آمدن یا نیامدن دولت موافق ایران در عراق فرقی به حال ایشان نخواهد داشت.

6-بیابان‌های تفتیده عراق را به آب‌وهوای اروپایی آلبانی ترجیح می‌دهند و نیم‌نگاه بچه‌گانه‌ای برای بازگشت به عراق دارند.

7-احتمالا قصد دارند ابریشمچی را به عنوان نماینده مردم عراق در پارلمان و نخست‌وزیری جایگزین کنند.

خدا به فریاد اروپا برسد

البته استقرار ته‌مانده‌های اردوگاه های اشرف و لیبرتی در آلبانی با هر هدفی که باشد به دولت آلبانی این هشدار را می‌دهد که باید در آینده‌ای نه چندان دور خود را آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات و در صورت سرپیچی تحکمات و دلغکیات فرق رجوی کند و یا شاید اصلا باید به این فرقه مجوز تاسیس حزب و تریبون اعطا و در امور سیاسی خود از آن‌ها نه نظرخواهی که دستورپذیری داشته باشد.

البته آلبانیایی ها باید تجزیه خاک اوکراین را که در نزدیکیشان قرار گرفته است مد نظر داشته باشند و بدانند این منطقه به خودی خود ملتهب است و منافقین با این خورده فرمایش‌ها که یحتمل بعد جغرافیایی بدون حد و مرز آن حدود و صغور دیگر همسایگان آلبانی از دیگر کشور‌های شبه‌جزیره بلکان گرفته تا یونان و ایتالیا و به ترتیب مرکز و غرب اروپا را در خواهد نوردید به التهاب آن دامن می‌‌زند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10474397&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25