سفیر آمریکا در عراق اعتراف کرد: آمریکا چاره ای جز پذیرش اخراج منافقین از عراق ندارد

جیمز جفری سفیر آمریکا در عراق اعتراف کرد که با توجه به تصمیم قاطع دولت عراق برای اخراج منافقین از این کشور تا پایان سال 2011، آمریکا چاره ای جز همکاری با سازمان ملل برای خروج منافقین از عراق ندارد.

Mko Us Support

علیرغم تلاشهای بی وقفه دولت آمریکا در حمایت از منافقین و مانع تراشی بر سر راه اخراج این گروهک تروریستی از عراق، جیمز جفری سفیر آمریکا در عراق اعتراف کرد که با توجه به تصمیم قاطع دولت عراق برای اخراج منافقین از این کشور تا پایان سال 2011، آمریکا چاره ای جز همکاری با سازمان ملل برای خروج منافقین از عراق ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان ( خانواده شهدای ترور کشور) جیمز جفری سفیر آمریکا در عراق با اجتناب ناپذیر خواندن اخراج منافقین از عراق و انتقال آنان به یک کشور ثالث اظهار داشت: " البته برای انتقال اعضای این گروه به کشور دیگر لازم است که ابتدا این سازمان منحل شود تا اعضای آن تحت حمایت کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان قرار گیرند. وی با بیان این حقیقت که دولت عراق حق دارد بر تمامیت ارضی خود تسلط داشته باشد اقرار کرد که از آمریکا نیز دیگر کاری ساخته نیست و این کشور نیزباید تا پایان سال جاری نیروهایش را از عراق خارج کند.

گفتنی است دولت آمریکا علیرغم نامگذاری منافقین به عنوان یک گروه تروریستی که از بین بردن آن در کنار نابودی سلاح های کشتار جمعی صدام یکی ازبهانه های لشکرکشی این کشور به عراق بوده است، تبدیل به بزرگترین حامی منافقین در عراق گردیده و بارها مانع از اخراج این گروهک تروریستی از عراق شده است تا بتواند از آن به عنوان اهرم فشاری علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده نموده و با ترویج تروریسم در منطقه حضور نامشروع خود را در منطقه توجیه نماید.

در همین رابطه سیمور هرش روزنامه نگار سرشناس آمریکایی با انتشار مقاله ای در مجله نیویورکرز به افشای گوشه ای از تلاش های آمریکا برای ایجاد نا امنی و ترویج تروریسم در منطقه پرداخته و فاش ساخته که کنگره آمریکا در سال 2008 بودجه ای معادل 400 میلیون دلار در اختیار رئیس جمهور این کشور قرار داده است تا با دادن آن به گروه های تروریستی مانند منافقین، پژاک و گروهک ریگی به ایجاد ناامنی و بی ثباتی در ایران بپردازند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9201140&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان