رسانه‌های بین‌المللی به دنبال وارونه جلوه دادن حقایق مربوط به تروریسم هستند

Osmanمحمد قسیم عثمانی نماینده اهل تسنن مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از وارونه شدن حقایق مربوط به ترور و تروریسم در جهان گفت: متاسفانه به دلیل اینکه صهیونیست‌های غاصب و تروریست، رسانه‌های بین‌المللی را در اختیار دارند، حقایق وارونه جلوه داده می‌شود و ایران به عنوان حامی ترور و تروریسم در جهان معرفی می‌شود.

محمدقسیم عثمانی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان گفت: ایران بیشترین هزینه و قربانی را در مسئله ترور و تروریسم داد ولی به دلیل در اختیار داشتن رسانه‌ها توسط صهیونیست‌ها، این حقیقت وارونه جلوه داده می‌شود، گویی ایران حامی ترور و تروریسم در جهان است.

نماینده مردم بوکان در مجلس نهم افزود: در مسئله ترور هم بیشترین هزینه را در سطح دنیا داده‌ایم و هم بیشترین قربانی را داشتیم ولی با توجه به اینکه عمدتا رسانه‌های غرب در دست صهیونیست‌ها است، همیشه عکس این حقیقت جلوه داده شده است.

به گفته این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، صهیونیست‌ها افکار عمومی جهان را به دروغ مملو از ایران‌هراسی و اسلام‌‌هراسی کرده‌اند.

این نماینده اهل تسنن مجلس شورای اسلامی متذکر شد: رسانه‌های صهیونیستی غرب با وارونه و نادرست جلوه دادن حقیقت به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویی ایران حامی تروریسم است.

عثمانی حضور جدی‌تر نمایندگان کشورمان در نهادها و مجامع بین‌المللی را خواستار شد و افزود: حضور جدی‌تر نمایندگان کشورمان در نهادها و مجامع بین‌المللی مانع ترویج ایران‌هراسی و اسلام هراسی است. حضور فعال مسئولان جمهوری اسلامی ایران در مجامع و نهادهای بین‌المللی مرتبط با حقوق بشر و ترور می‌تواند بخشی از سم‌پاشی صهیونیست‌ها و رسانه‌های مغرض غرب بر ضد کشورمان را اصلاح کند و تغییر دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، متولیان مبارزه با تروریسم را به استفاده بیشتر و گسترده‌تر از رسانه‌های جمعی فراخواند و افزود: هر قدر بتوانیم در حوزه اطلاع‌رسانی، بیشتر فعال باشیم می‌توانیم واقعیت و حقایق عمیق‌تر و بیشتری را به جهانیان انتقال دهیم  و اثر مطالب کذب و دروغین نظام رسانه‌ای صهیونیست را بیشتر از قبل از بین ببریم و کمرنگ‌تر کنیم.

نماینده مردم بوکان در مجلس با اشاره به ظرفیت کنگره بین‌المللی 17000 هزار شهید ترور برای مبارزه همه‌جانبه با تروریسم گفت: دومین کنگره بین‌المللی 17000 شهید ترور هم به ایران در مسیر مبارزه با تروریسم محوریت می‌دهد و هم تروریسم واقعی و غیرواقعی را بهتر به جهانیان می‌شناساند.

وی با ابراز ناامیدی از اقدامات سازمان‌های بین‌المللی و در راس آنها سازمان ملل متحد گفت: بنده هیچ حسابی روی سازمان ملل برای حمایت از حقیقت و مظلومان باز نمی‌کنم. این سازمان کاملا در یَد قدرت‌های استکباری است و ابزاری برای توجیه خواسته‌های آمریکا و این کشورها است.

نماینده اهل تسنن مجلس شورای اسلامی با قطع امید از اصلاح رویکردهای سازمان ملل اظهار کرد: معتقدم جمهوری اسلامی ایران هر کاری انجام دهد، نمی‌تواند رویکردها و رویه‌های سازمان ملل را تغییر و اصلاح کند اما می‌تواند در افکار و اذهان عمومی ملت‌های آزادی‌خواه تاثیرگذار باشد.

به گفته عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارتقای کیفی این کنگره تاثیر خوبی در ایجاد همگرایی بین کشورهای قربانی تروریسم و جمهوری اسلامی ایران دارد.

نماینده مردم بوکان در مجلس متذکر شد: کیفی‌تر و کارشناسی‌تر شدن کنگره و استفاده از متخصصان فن از سراسر جهان، تاثیر این کنگره را بیشتر می‌کند.

عثمانی انعکاس وسیع رویدادهای مربوط به این کنگره را موجب آگاه‌شدن وجدان‌های بیدار دانست و تصریح کرد: باید اصل کنگره و رویدادهای آن را با فراگیری بیشتری رسانه‌ای کرد. هر قدر انعکاس رسانه‌ای کنگره بیشتر شود تعداد افرادی که دنبال محتوا، حقیقت و جزییات بیشتری هستند، افزایش می‌یابد، این اتفاق به معنای رسیدن برگزارکنندگان به اهداف تعیین شده است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9925242&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شهید استان تهران

شهید جواد سبحانی

به دنبال حضور تنش آفرین منافقین در آلبانی

افزایش تنش میان شهروندان آلبانی و منافقین

محسن پاک آیین؛ معاون بین‌الملل دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب

نقش منافقین در اشغال کنگره آمریکا

شهید استان کردستان

شهید ابراهیم برهو

سخنگوی وزارت خارجه روسیه

ایران پیشگام مبارزه با تروریسم است

شهید استان همدان

شهید صمد ظفری

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش گفتگو

متن کامل دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با علامه مصباح یزدی

مهم‌ترین ریشه فساد، برتری‌طلبی است

شجریان در شهادت استاد خود چه گفت

شجریان علیه منافقین

گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

سردار رفیق‌دوست در گفتگو با هابیلیان

امام با منافقین اتمام حجت کرد

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان