دادگاه جمشید شارمهد ملعون با حضور خانواده شهدا برگزار شود

Hjfb1

پدر دو شهید خردسال حادثه تروریستی حسینیه شهدای شیراز با انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر تروریست‌ها، گفت: از قوه قضاییه می‌خواهم حقوق از دست رفته خانواده‎های شهدای ترور را بستاند و سرکرده گروهک تروریستی تندر را به سزای اعمال خود برساند.

همه روزه شاهد جنایات زیادی در سراسر دنیا هستیم که توسط برخی گروه‌ها و افرادی که به هیچ روش انسانی در زندگی پایبند نیستند روی می‌دهد و برخی دولت‌ها نیز از آن حمایت می‌کنند که نقض صریح قانون و حقوق بشر شمرده می‌شود.

 در این بین وجود گروهک‌های تروریستی در جای جای دنیا مشکلات عدیده‌ای را برای جامعه بشریت ایجاد کرده و با خون‌های بیگناهی که تاکنون توسط این افراد شرور و جنایتکار ریخته شده است خانواده‌های زیادی داغدار شدند و به سوگ نشستند.

کشورمان ایران نیز از شرارت‌های این گروهک‌های تروریستی در امان نبوده و به ویژه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشخاص و گروه‌های زیادی در مخالفت با این انقلاب به دسته‌های مختلف و البته تروریستی تقسیم شدند و هر کدام در منطقه‌ای از این خاک پهناور دست به جنایات وحشتناک و ددمنشانه زدند. گروهک تروریستی تندر نیز از این دست جنایتکاران است که دشمنی خود را با ملت ایران تاکنون به صراحت در رفتار پلیدانه‌اش نشان داده است.

 کشتار مسلحانه، بمب‌گذاری و کشتن زنان و مردان و کودکان بی‌دفاع برگ برنده و از افتخارات ننگین گروهک تروریستی تندر به شمار می‌رود که به آن در اغلب پیام‌های رسانه‌ای خود اشاره می‌کردند.

 اما بر اساس قانون الهی ظلم و جور تا ابد ماندنی نیست و بالاخره ظالم به سزای اعمال خود خواهد رسید هر چند زمان زیادی گذشته باشد و این وعده الهی شنبه ۱۱ مرداد سال جاری گریبان سرکرده گروهک تروریستی تندر را نیز گرفت و او را در بند سربازان گمنام امام زمان وزارت اطلاعات کشورمان اسیر کرد. خبری که باعث خوشحالی ملت ایران و البته خانواده‌های شهدای ترور شد.

 جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

 شارمهد در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد که طی این اقدام تروریستی، ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی مجروح شدند.

گروه تروریستی تندر در سال‌های اخیر نیز قصد اجرای چند عملیات بزرگ را داشت. منفجر کردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجر کردن حرم حضرت امام خمینی (ره) هنگام برگزاری مراسم عمومی از جمله این عملیات بود که این عملیات‌ها تروریستی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند.

 در عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز اما، مردان و زنان و کودکان بی‌گناهی حضور داشتند که جرم آن‌ها فقط یکتاپرستی و عشق به تمام خوبی‌ها بود و در و دیوار حسینه سیدالشهدای شیراز به خون کسانی آغشته شد که مولای آن‌ها سیدالشهدا (ع) امام حسین بود که ۱۴۰۰ سال قبل‌تر در برابر ظلم زمانه ایستاد و جان خود و خانواده‌اش را در راه آزادگی و انسانیت تقدیم بشریت کرد.

 تحریریه سیاسی خبرگزاری میزان در این مجال با پدر دو تن از شهیدان خردسال حادثه تروریستی حسینیه سیدالشهدای شیراز که با ناجوانمردی و با دستور جمشید شارمهد به شهادت رسیدند گفت‌وگویی کرده است که با هم می‌خوانیم.

محمد انتظامی پدر شهیدان علیرضا و عرفان انتظامی از شهدای ترور حسینیه سیدالشهدای شیراز در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به دستگیری جمشید شار مهد سرکرده گروهک تروریستی تندر گفت: زمانی که از این موضوع خبردار شدم در ابتدا تعجب کردم که این شخص با وجود اینکه در کشور آمریکا بود چگونه دستگیر شده است؛ ابتدا اهمیتی ندادم دوباره که پیغامی را در این باره دیدم متوجه شدم که این ملعون به دست سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده است.

این پدر شهید ادامه داد: فردای آن روز نیرو‌های اطلاعاتی برای عرض تبریک به منزل ما آمدند. من جزئیات را از آن‌ها پرسیدم. البته پاسخ روشنی به من ندادند و گفتند در آینده درباره آن توضیح خواهیم داد.

دادگاه این ملعون با حضور خانواده شهدا برگزار شود

این پدر شهید با اشاره به دستگیری«جمشید شارمهد» گفت: از دستگاه قضایی درخواست می‌کنم که دادگاه این ملعون با حضور خانواده شهدا برگزار شود.

انتظامی با بیان خاطرات خود از روز حادثه گفت: پسران من علیرضا ۱۰ ساله و عرفان ۵ ساله بودند. عرفان که کمی بزرگ شده بود احساس غرور می‌کرد و آن شب که به حسینیه رفتیم می‌خواست که با من در بخش آقایان باشد و در قسمت بانوان به همراه همسرم نرفت.

 وی افزود: بعد از خواندن نماز مغرب و عشاء علیرضا دستم را گرفت مرا جلو برد. می‌گفت «امشب اینجا جشن برپا می‌شود» من از او پرسیدم «از کجا می‌دانی؟» در پاسخ گفت «آقا سید عبای سفید پوشیده است زمانی که عبای سفید می‌پوشد جشنی به پا می‌شود»؛ اما متأسفانه آن شب جشنی برپا نشد.

 پدر این شهدای خردسال اظهار داشت: ما مشغول مراسم روضه خوانی بودیم، اما حواسم پیش بچه‌ها بود و از دور نظاره‌گر کودکانم بودم که در یک لحظه برق بمب مرا سرجایم میخکوب کرد. در کمال بهت و ناباوری انفجاری رخ داد و حسینیه را به خاک و خون کشید. سراسیمه به محل بازی بچه‌ها دویدم و از آنچه می‌دیدم دنیا در برابر دیدگانم ویران شد. جسم نیم شده علیرضا را دیدم. باور نمی‌کردم که این فرزندم است. دو پایش قطع شده در شلوار مانده بود. حسینیه غرق در خون. خون بی‌گناه علیرضای من به در و دیوار حسینیه پاشیده بود و من تصویری که دیدم هرگز از یادم نمی‌رود. شرایط بسیار سخت و ناراحت کننده‌ای بود و اگر یاری اهل بیت (ع) و ایمان و توکل من و همسرم نبود نمی‌دانم چه بر سر ما می‌آمد.

 بعد از آن حادثه ما نیش و کنایه‌های زیادی شنیدیم

وی گفت: بعد از آن حادثه ما نیش و کنایه‌های زیادی شنیدیم. خیلی افراد دوست داشتند که این واقعه را عادی جلوه دهند، اما خدا نخواست و اینگونه نشد و همان زمان گروهک تروریستی تندر به این جنایت ددمنشانه که نشان از خوی رذل و غیر انسانی آن‌ها دارد اعتراف کردند.

انتظامی گفت: بعد از چند روز من عذاب وجدان داشتم که چرا کودکانم را در آن قسمت بخصوص تنها گذاشتم. یک شب مانده به شب هفت بچه‌ها که در ذهن خود با افکارم درگیر بودم کودکانم را در رویا دیدم. علیرضا خطاب به من گفت «شب حادثه ما در حسینیه نبودیم بلکه تاکسی گرفتیم و به گلزار شهدا سر مزار شهید دوران رفتیم» علیرضا در رویاهام آنچنان این موضوع را برای من توصیف می‌کرد که گویی در واقعیت با او صحبت می‌کنم. به همراه او به گلزار شهدا رفتم گویی که در بیداری به آنجا می‌روم. موقع بیدار شدن از خواب باوری در قلب من شعله ور شد که دانستم فرزندانم به شهدا پیوسته‌اند و عبارات «یا حسین» و «یا امام زمان» که آن لحظه از زبانشان خارج شده بود شهد شیرین شهادتی بود که نوش جانشان شد.

به لطف خداوند بعد از آن حادثه ما صاحب دو دختر و یک پسر شدیم. البته همسرم در زمان بمب گذاری باردار بود و بعد از شهادت دو فرزندم، فرزند سوم را نیز به دلیل صدمات روحی ناشی از این حادثه تروریستی چند روز پس از به دنیا آمدن از دست دادم.

انتظامی افزود: خوشبختانه بعد از ۲۳ روز از این حادثه تعدادی از آن تروریست‌ها دستگیر شدند و به سزای اعمالشان رسیدند و روی دشمنان سیاه شد.

وی با اشاره به مدعیان حقوق بشر در مجامع بین‌المللی گفت: سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشر متشکل از کشور‌های اروپایی و آمریکایی و کشور عربستان سعودی هستند که همه با هم همدست و آمریکا و رژیم صهیونیستی سردسته آن‌ها و همه تروریست هستند. در کجای دنیا شما مشاهده می‌کنید یک ساعت این کشور‌ها خون ضعیفان و بی‌گناهان را نریزند. در حالی که می‌گویند ما طرفدار حقوق بشر هستیم و کشور‌هایی مثل ایران را تروریست جلوه می‌دهند. آن‌ها تاکنون بالغ بر ۱۷ هزار انسان بی گناه را فقط در ایران ترور کرده‌اند. بچه‌های بی‌گناه من یا طفل‌های بی‌گناه در یمن و سوریه و دیگر نقاط دنیا. سؤال من است «این کودکان چه جرمی مرتکب شده‌اند که آن‌ها را مخفیانه و ناجوانمردانه ترور می‌کنند؟»

 این پدر شهید خطاب به «جمشید شارمهد» گفت: اگر تو مرد هستی چرا دستور دادی که در مسجد که محل عبادت است مخفیانه بمب‌گذاری کنند؟ چرا اسلحه در دست نگرفتی و مردانه مبارزه نکردی؟ شما در طبقه ششم مرکز FBI برای ما رجز خوانی می‌کردی و می‌گفتی «حکومت جمهوری اسلامی را نابود خواهی کرد» و اینقدر نمی‌دانی اسلام درختی تنومند به پهنای همه اعصار است.

 انتظامی بیان کرد: از جوامع بین‌المللی و مدعیان حقوق بشر در دنیا هیچ انتظاری ندارم، چون آن‌ها دشمن ما هستند. دشمنان ما در دادگاه‌های دنیا به هر بهانه‌ای ما را محکوم می‌کنند  واموال ما را برای غرامت به آن پرونده‌هایی که علیه ما رأی می‌دهند بلوکه می‌کنند. حتی برای صدمات روحی و عاطفی هم از ایران غرامت کسر می‌کنند، اما هیچ کس از ما نپرسید که حالتان چطور است؟ چطور با این مصیبت کنار آمدید؟ در حالی که از آن حادثه تاکنون دچار خسارت‌های روحی و روانی شدید شدیم که قابل جبران نیست.

انتظامی گفت: آن طفلان خردسال چه گناهی کرده بودند یا آن پیرمردی که فرزندش را در این حادثه از دست داد در حالی که در روز‌های پیری به او نیاز داشت؟ ما از همه انسان‌های آزاده دنیا می‌خواهیم که حقوق ما را پیگیری کنند و در جهت احقاق صدمات روحی و جسمی که به ما و همه خانواده‌های شهدا در این حادثه تروریستی تحمیل شده برآیند.

وی خطاب به جمشید شارمهد گفت: ما امروز صدای خرد شدن استخوان‌های رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی را می‌شنویم تو که مفلوک و تمام شده‌ای. مطمئن هستیم که در آینده شاهد تحولاتی خواهیم بود که به نفع ملت ایران است.

وی از زبان کودکانی که افتخار خود و همه ملت ایران هستند گفت: پیام همه شهدا مخصوصا کودکان شهید این است‌ ای کسانی که شعار حقوق بشر را سر می‌دهید ما می‌دانیم که این‌ها دروغی بیش نیست؛ اگر راست می‌گویید از جنگ در یمن و سوریه و فعالیت گروهک‌های تروریستی جلوگیری کنید. چرا آن‌ها را تجهیز می‌کنید که مردم و بی‌گناهان را به قتل برسانند؟ و بعد در مصاحبه‌های خود به این اقدام غیر بشردوستانه خود افتخار هم می‌کنند.

انتظامی افزود: این‌ها همه تروریست و کشور‌هایی که از این تروریست‌ها حمایت می‌کنند نیز سرکرده تروریست‌ها هستند. کشور‌هایی که دم از حقوق بشر می‌زنند در طول سال‌های متمادی جنایات زیادی را در هیروشیما، ویتنام، یمن، عراق، افغانستان و دیگر کشور‌های مظلوم مرتکب شده‌اند و رژیم جنایتکار آمریکا با این گونه نسل کشی بقای خود را حفظ است و هرگز پایدار نخواهد بود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9899946&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شهید استان تهران

شهید علی ولی‌پور گودرزی

گفت‌وگو با خانواده شهید علی ولی‌پور گودرزی

روایتی از زندگی محافظ آیت الله سیدمحمد خامنه‌ای

رابرت فانتینا، نویسنده و فعال حقوق بشر آمریکایی

امنیت آلبانی و بالکان زیر چکمه تروریست ها

گفتگو با همسر شهید پورجعفری

طوری شهید شد که اثری از او باقی نماند

مجید مربایان؛ بنیاد هابیلیان

تروری برای پوشاندن تروریسم

ابوالحسن سلطانی‌زاده تحلیل‌گر سیاسی

تروریسم ادراکی و راهکار مقابله با آن

وکیل پرونده دعوای حقوقی خانواده‌های شهدای هسته‌ای

ثبت شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری خانواده شهدای هسته‌ای علیه آمریکا

مطالب پربازدید بخش گفتگو

متن کامل دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با علامه مصباح یزدی

مهم‌ترین ریشه فساد، برتری‌طلبی است

شجریان در شهادت استاد خود چه گفت

شجریان علیه منافقین

گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

سردار رفیق‌دوست در گفتگو با هابیلیان

امام با منافقین اتمام حجت کرد

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان