حقوق بشر در مسلخ منافقین

رفتارهای د5286cو گانه­ی دولت­های مدعی حقوق بشر و سازمان­های بین المللی در قبال ایران، وقاحت را پشت سر گذاشته است! در روزهایی که دولت ایالات متحده آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی خود قرار داده است، سازمان منافقین که مورد حمایت طولانی مدت تیم ترامپ بوده اند، فرمانده سپاه قدس و رییس قوه قضاییه را به ترور تهدید می­کند!

این تهدید به ترور را از چند جهت می­توان تحلیل کرد.

اول؛ وقتی کدخدای ده دزد از آب در بیاید، رعیت­­اش در روز روشن از دیوار بالا می­رود! وقتی کدخدا شترمرغ می دزد، مزدورانش تخم مرغ را علنی می دزدند! وقتی ترامپ نشان داده است که به هیچ یک از قواعد بین المللی پایبند نیست و برای حمایت از دولت های تروریستی اسراییل و عربستان حاضر است تمام اصول انسانی را ذبح کند! تروریست­هایی همچون گروهک رجوی هم خیال­شان راحت است که دولت ترامپ از جنایات ایشان هم حمایت خواهد کرد.

دوم؛ گروهک منافقین سالهاست که تلاش می­کند که چهره­ای سیاسی از خود نشان دهد و نقابی سیاسی بر چهره­ی جنایتکار خود بزند! فرانسوی­ها که سالهاست میزبان میتینگ قاتلین مردم ایران هستند، حضور ایشان را با وجه­ی سیاسی منافقین توجیه می­کنند! ولی آمریکا با رفتار حمایت آمیز خود از تروریست­ها، ایشان را آنچنان جری کرده است که نقاب را کنار گذاشته­­اند! هر چند انتظار برخوردی متفاوت از اروپایی­ها و سازمان­های حقوق بشر را نباید داشت، ولی نباید دستگاه سیاست خارجه­ی ایران نسبت به آن سکوت کند و پیگیری های بین المللی را باید تشدید کند

سوم؛ در بی اعتباری دستگاه­های حقوق بشری همین بس که منافقین بیست سال بعد از ترور شهیدان صیاد و لاجوردی، با افتخار از آن یاد می­کنند! این حقیقت تلخی است که انسانیت فدای سیاست­بازی استکبار و مزدورانشان شده است! سنگ بنایی که شورای امنیت در مواجهه دو گانه با تروریسم برداشته است، جز مهر تایید زدن بر بی­اعتباری چنین نهادهای بین المللی، ارمغانی برای ایشان نخواهد داشت! تجربه چند گانه­ی حمایت آمریکایی­ها و اروپایی­ها از القاعده تا داعش نشان داده است که بر خلاف قاعده عامیانه چاقو دسته­ی خودش را نمی­برد؛ تروریسم گوی آتشینی است که اگر در طول این سالها از سوی ایشان به منطقه غرب آسیا پرتاب شده است ولی برگشته­است و موجی از هراس و وحشت را در خیابان­های پایتخت­های اروپایی به راه انداخته است!

چهارم؛ تهدید به ترور سردار  سلیمانی از سوی منافقین پس از تهدید­ها و تحریم های ترامپ و پمپئو دو پیام جدی دارد، اول هماهنگی منافقین با دولت ترامپ و دوم اثرگذاری بین المللی سردار سلیمانی که خشم تروریست­ها و حامیانشان را هم برانگیخته!   

پنچم؛ در روزهایی که صفحات اینستاگرامی که موضوعات مربوط به سپاه و خصوصا سردار سلیمانی را منعکس می کنند بسته می شود، ولی تروریست های مجازی منافقین به راحتی لشکری از فیک­ها را در توییتر به راه اندخته­اند! اتفاقات این روزهای فضای مجازی و حقیقی یعنی به مسلخ رفتن حقوق بشر و آزادی بیان توسط حامیان گروهک منافقین!

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9495665&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه