بیانیه کانون هابیلیان

بیانیه کانون هابیلیان درسالروزشهادت آیه الله دستغیب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام وصلوات خداوند بر روح پرفتوح شهدای گرانقدری که به دست پلید ترین دشمنان ایران و اسلام به فوز عظیم شهادت نائل آمدند.

سلام بر روح عالم ربّانی و سید جلیل القدر حضرت آیةالله سید عبدالحسین دستغیب که به دست دشمنان خدا و رسول (ص) به شهادت رسید و به ملکوت اعلی پرکشید.

گروهک جنایتکار و تروریست منافقین ، در پی اعلام جنگ به مردم مسلمان و انقلابی ایران و در مسیر مبارزه با اسلام ناب محمدی که از دیرباز آن را در تعارض با افکار مهمل و پوچ شرقی و غربی خود تشخیص داده بود، با براه انداختن موجی از خشونت و ترور ، علمای بزرگ اسلام و نظریه پردازان مذهب تشیع را به شهادت رساند.

جرم هر کدام از علمای شهید که در اقصی نقاط کشورمان به دست منافقین به شهادت رسیدند این بود که راسخ در علم الهی با انحرافات مبارزه می کردند و جایگاهی رفیع در قلوب مؤمنین و مردم ایران داشتند.

مردم مسلمان ایران با انقلاب بزرگ اسلامی خود به تمام اندیشه های انحرافی پشت پا زده و خواستار اجرای احکام اسلام و برپایی جمهوری اسلامی شدند و به این سبب بود که منافقین از همان بدو پیروزی انقلاب اسلامی ، کینه این ملت بزرگ را به دل گرفته و درفکر انتقام از آنان بودند.

بی علت نبود که از همان آغازین روزهای جنگ ، جبهه متحد صدام – منافقین ، بر علیه ملت بزرگوار ایران تشکیل شد و هر که را دست صدام در جبهه ها به او نمی رسید ، منافقین در شهرها به شهادت می رساندند.

امام بزرگوار (ره) به مناسبت شهادت حضرت آیة الله دستغیب به این واقعیت اشاره کردند که ملت شریف ایران و علمای اسلام ، قربانی شکستها و ناکامیهای آمریکا و صدام درمبارزه با مردم ایران می شوند و این چنین فرمودند:

" اينک سزاوار است اصحاب نظر و ارباب تحليل در اين شرارتها و جنايتها فکر کنند که انگيزه آنکه در هر پيروزی و دنبال هر شکست به حزب بعث امريکايی يک جنايت بزرگ از اين منافقان و منحرفان واقع می شود، چه است؟ از باب اتفاق نمی شود باشد که در دنبال پيروزی آبادان جنايتی واقع و دنبال فتح بستان باز جنايتی و امروز به دنبال فتح عظيم در غرب و شکست مفتضحانه دشمنان اسلام اين جنايت بزرگ واقع شد. آيا اينها همه من باب اتفاق است يا حساب شده و ديکته شده عمل می شود؟ آيا ما اين بزرگان علما و معلمان ارزشمند را برای جبران شکست امريکا در منطقه و صدام امريکايی در جبهه ها از دست می دهيم؟"

اما اکنون که منافقین ارباب و ولینعمت خود را از دست داده اند، به یک باره طرفدار تغییرات دمکراتیک شده و دم از دمکراسی و حقوق بشر می زنند !

گویی همانها نبودند که تا دیروز با تجهیز صدام نگون بخت ، به کشتار و قتل عام فرزندان این مرز و بوم مشغول بودند؟

براستی کدام موازین دمکراتیک و حقوق بشری است که جواز کشتار و قتل عام 12000 تن از مردم را صادر کند ؟

کدام اندیشه و وجدان بیدار در جهان یافت خواهد شد که قتل عام پیرمردان 70 ساله را به جرم اعتقاد و التزامشان به یک مکتب الهی مجاز بشمارد ؟

آیا منافقین امروز ، پس از شکنجه های بیرحمانه ، به آتش کشیدن اتوبوس های حامل زنان و اطفال بی گناه و تله گذاری های انفجاری در برابر سربازان ، به یکباره دمکرات و طرفدار حقوق بشر و صلح شده اند و یا در پی شکست اعمال ننگین و از دست دادن ارباب جنایتکارشان ، با در پیش گرفتن این فریبکاری ، قصد دارند تا کارنامه سیاه خود را از یادها و خاطره ها ببرند؟

زهی خیال باطل ؛

اگر منافقین تا کنون در پناه صدام که بیرحمانه با استفاده از سلاحهای کشتار جمعی به قتل عام مردم بی گناه در شهرها و روستاهای ایران می پرداخت و با ریختن بمبهای شیمیایی بر سر آنان هزار هزار، آنها را قتل عام می کرد، از رسیدگیهای قانونی و جزایی به اعمال جنایتکارانه و تروریستی مصون بودند ، امروز زمان آن فرارسیده است که عاملان و آمران و حامیان این جنایات فوق تصور بشر به پای میز محاکمه کشانده شوند و بشریت یک بار دیگر شاهد اجرای عدالت باشد.

 

 

 

کانون هابیلیان بار دیگر و در سالروز به شهادت رساندن عالم ربانی حضرت آیةالله دستغیب ، از مسئولین کشور عراق ،مجامع بین المللی و سازمانهای حقوق بشری خواهان آن است که زمینه رسیدگی به پرونده سیاه و ننگین تروریسم گروهک منافقین را فراهم آورده و از حقوق بشر و عدالت اعاده ی حیثیت نمایند.

20/9/1384

رونوشت به :

رئیس جمهور عراق

سفیر محترم عراق در ایران


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه