۱۷ هزار شهید ترور در کشور ثمره زیادخواهی آمریکا است

Photo 2020 07 02 11 58 36

هاشمی‌نژاد گفت: اگر زیادخواهی آمریکا نبود ما در کشور ۱۷ هزار شهید ترور نداشتیم.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد ظهر امروز (پنجشنبه 12 تیر) در همایش «رسانه‌های انقلابی، بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» اظهار کرد: نخستین توطئه‌هایی که علیه انقلاب اسلامی از سوی استکبار رقم خورد ترور بود.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه 32 ترور توسط 11 گروه مختلف در سال گذشته اتفاق افتاده است، ادامه داد: در کشور 17 هزار شهید توسط 35 گروه مسلح که ساخته و پرداخته شده آمریکا است از ابتدای انقلاب تاکنون ترور شدند.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه اگر زیادخواهی آمریکا نبود ما در کشور به این میزان شهید ترور نداشتیم، افزود: در حالی که شعار حقوق بشر آمریکا گوش جهان را کر کرده است اما افرادی که دست به این ترورها زدند در آمریکا دفتر رسمی دارند.

وی گفت: مقر اصلی منافقین در فرانسه است و هر سال جشن‌های باشکوه برگزار می‌کنند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان یادآور شد: ترور ابزار قدرتمند و خطرناک استکبار جهانی است که بتوانند کشورهای دیگر را مدیریت کنند.

هاشمی نژاد افزود: آمریکا در حادثه یازده سپتامبر به خاطر دو ساختمان و کشته شدن دو هزار نفر، دو کشور را به خاک و خون کشید و صدها هزار نفر نیز در این جنگ‌ها کشته شدند.

وی تاکید کرد: به حوادث تروریستی آنگونه که باید در کشور پرداخته نمی‌شود. در هفت تیر هر ساله در کشور مراسماتی برگزار می‌شود ولی به نحوه این ترور و نفوذ که منجر به شهادت شهید آیت‌الله بهشتی و 72 نفر از یارانش شد هیچ کسی نمی‌پردازد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از نظر نظامی قدرتمند است و کسی جلودار ما نیست، یادآور شد: جنگ امروز ما جنگ رسانه‌ای است و امروز دشمنان و منافقین که روزی با سلاح با ما در نبرد بودند امروزه پشت رایانه می‌نشینند و با ما با تولید محتوا رسانه‌ای مقابله می‌کنند.

Photo 2020 07 02 11 58 30

Photo 2020 07 02 11 57 16


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9266643&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان