کنگره بین‌المللی ضدترور جلوی گسترش دروغ بزرگ ایران‌هراسی را بگیرد

Monadiعلی‌رضا منادی سفیدان، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، برگزاری دومین کنگره بین‌المللی 17000 شهید ترور در تهران را نشان از پذیرش قربانی‌بودن جمهوری اسلامی در مسئله تروریسم به‌وسیله کشورهای میهمان دانست.

علی‌رضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور، گفت: این کنگره از ظرفیت بسیار بالایی برای به‌‌نمایش‌گذاشتن مستندات جنایات دولت‌های تروریستی در ایران برخوردار است.

نماینده مردم تبریز در مجلس نهم با بیان این‌که کنگره در 9شهریور1394 بستر بازکردن مشت دروغ‌گویی‌های رژیم صهیونیستی و متحدان اروپایی‌اش است، گفت: این کنگره موجب برملاشدن اغراض و نیت‌های کشورهای پرورش‌دهنده تروریسم و اثبات حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی است. کنگره مبارزه با تروریسم جلوی گسترش دروغ بزرگ ایران‌هراسی را بگیرد و مشت دروغ‌گویان غربی و صهیونیست را برای کشورهای قربانی ترور باز کند.

وی در توصیه‌ای به بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، مجری دومین کنگره بین‌المللی 17000 شهید ترور خواست تا از همه ظرفیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای کشورهای قربانی تروریسم در جهت غلبه بر سلطه رسانه‌های غربی استفاده کنند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متولیان مبارزه با تروریسم باید بیش از گذشته از ظرفیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی کشورهای درگیر در موضوع تروریسم استفاده کنند تا بتوانند قدری بر سلطه رسانه‌های صهیونیستی و غربی غلبه کنند و دروغ‌پراکنی صهیونیست‌ها و غربی‌ها را بر ملا کنند.

منادی، تلفات انسانی و ضرر و زیان ناشی از خشونت‌گرایی تروریست‌ها را وجه مشترک ایران و کشورهای قربانی ترور عنوان کرد و افزود: در جمهوری اسلامی ایران هم کارگزاران نظام و هم مردم قربانی تروریست‌ها هستند و البته شاهد تکرار موارد مشابهی از این دست در کشورهای قربانی تروریسم هستیم. متولیان مبارزه با ترور و تروریسم به راحتی می‌توانند کشورهای قربانی را از این جهت با خود همراه کنند؛ به بیان دیگر کشورهای قربانی ترور به‌ویژه کشورهای سوریه، عراق، لبنان، بحرین، یمن و افغانستان به‌دلیل داشتن درد مشترک به سهولت با جمهوری اسلامی ایران همنوا می‌شوند.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: کشورهای قربانی تروریسم در طول زمان به دلیل زورگویی‌ها، فشارها و ظلم‌های ناجوانمردانه و ددمنشانه کشورهای استعمارگر خودبه‌خود گروه مظلومان عالم را شکل داده‌اند. این کشورها گرفتار آسیب‌های جانی و مالی فراوانی از ناحیه ترور و تروریسم هستند، این مسئله ظرفیت خوبی برای ایجاد همگرایی میان ایران و این کشورها برای پیشبرد اهداف و سیاست‌های جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه تروریسم دولتی و غیردولتی جنایت علیه بشریت را برنامه‌ریزی و پیاده می‌کنند، گفت: قتلِ‌عام مردم یمن به‌دست سعودی‌ها مصداقی بارز از تروریسم دولتی است، دسته دیگر تروریست‌ها نیز اگر چه به‌ظاهر دولتی نیستند؛ اما توسط دولت‌های تروریست‌پرور ایجاد و ساماندهی می‌شوند. این گروه از تروریست‌ها با مدیریت و برنامه‌ریزی دولت‌های تروریست‌پرور متولد و وظیفه ترور انسان‌ها را به انجام می‌رسانند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تشکیلات حقوق‌بشر سازمان ملل را ظرفیتی مناسب برای اثبات حقانیت کشورهای قربانی ترور در مجامع بین‌المللی دانست و اظهار کرد: در نشست‌های این تشکیلات، اکثریت اعضا، ایران را قربانی تروریسم می‌دانند و درمقابل جمهوری اسلامی نیز از جنایات کشورهای استکباری در این کشورها مطلع است؛ بدین‌ترتیب ایران و کشورهای قربانی تروریسم در را‌ی‌گیری‌ها می‌توانند به مدد یکدیگر بیایند


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9931738&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

متن کامل دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با علامه مصباح یزدی

مهم‌ترین ریشه فساد، برتری‌طلبی است

شجریان در شهادت استاد خود چه گفت

شجریان علیه منافقین

گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

سردار رفیق‌دوست در گفتگو با هابیلیان

امام با منافقین اتمام حجت کرد

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان