وقتی هراس از نفوذ جمهوری اسلامی، منافقین و سلطنت‌طلبان را به هم پیوند می‌زند

Monafeghsaltanat

گویا حامیان پهلوی نیز مانند سران سعودی تصمیم گرفته‌اند که به ننگ همدستی با گروهی منفور تن در دهند تا خلاهای موجود در مبارزات ناکام خود با جمهوری اسلامی را برطرف سازند.

 از چند سال پیش زمزمه‌هایی در رابطه با اتحاد عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی به گوش می رسید و آنچه در ابتدا از طریق رسانه‌ها و به صورت گمانه‌زنی مطرح می‌شد اکنون به موضوعی قطعی تبدیل شده و مقامات سعودی و صهیونیست‌ها نیز ابایی از علنی‌ساختن آن ندارند؛ هراس از ایران و تقلای دشمنان برای ایستادگی مقابل نفوذ جمهوری اسلامی به خوبی ذات آن‌ها را نمایان می‌سازد.

قدرت و نفوذ شکست ناپذیر جمهوری اسلامی بار دیگر باعث شکل‌گیری اتحادی پوشالی در جبهه معارض شده است؛ پس از شکست‌های پی در پی اپوزیسیون ضدانقلاب در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی، این‌بار زمزمه‌هایی از اتحادی دیگر به گوش می‌رسد؛ اکنون نوبت به منافقین و پهلوی‌چی‌ها رسیده تا با پیوند خوردن به یکدیگر و مخفی‌کردن نقاط ضعف عدیده‌شان در برابر خواست ملت بزرگ ایران قد علم نمایند.

 

کلید پروژه اتحاد علیه نظام اسلامی توسط منافقین و سلطنت‌طلبان

در همین راستا رسانه‌های سلطنت‌طلب و منافقین با انتشار سلسله گزارشاتی هدفمند، گام‌های ابتدایی برای این مسیر را برداشته و پروژه اتحاد علیه نظام را کلید زده‌اند.

گویا حامیان پهلوی نیز مانند سران سعودی تصمیم گرفته‌اند که به ننگ همدستی با گروهی منفور تن در دهند تا خلاهای موجود در مبارزات ناکام خود با جمهوری اسلامی را برطرف سازند.

داستان از آن جایی شروع می‌شود که وب سایت «کیهان لندن» یکی از رسانه‌های سلطنت‌طلب با انتشار مقاله‌ای تحت عنوان «جمهوری اسلامی و بن‌بست‌های پیش رو*»، از ضرورت اتحاد سخن به میان آورده و نوشته است: «اکنون مسئولیت سنگینی متوجه طیف‌های مختلف اپوزیسیون است و بی‌شک زمان جمع‌شدن حول محور واحد و کنار گذاشتن اختلافات فرا رسیده است. اینجاست که باید نقش تک تک افراد و گروه‌هایی که در این مسیر از جان و مال خود مایه گذاشته‌اند، ارج نهاده شود.

 

کیهان لندن: اتحادی بی‌سابقه میان مردم و اپوزیسیون در حال شکل‌گرفتن است

قطعا به ارمغان‌آوردن آزادی برای مردم کشورمان، بزرگترین هدف تمامی‌ مبارزان واقعی علیه نظام جمهوری اسلامی ‌بوده و باید برای هم‌افزایی در این مسیر تلاش کرد؛ اکنون زمان آن رسیده است که به این موضوع توجه ویژه‌ای شود».

کیهان لندن از شکل گرفتن اتحادی بی‌سابقه میان اپوزیسیون خبر داده و عنوان می‌کند: «اکنون هرچند سختی و فشار بر مردم ایران به نهایت خود رسیده است اما هر روز نور امید در دل آنها روشن و روشن‌تر می‌شود، چرا که اتحادی بی‌سابقه علیه جمهوری اسلامی در میان مردم ایران و در میان اپوزیسیون در حال شکل گرفتن است»...

چندی پس از انتشار این مقاله، پایگاه رسمی سازمان مجاهدین (منافقین) با انتشار مقاله‌ای کاملا مشابه به تایید مطالب عنوان شده در مقاله کیهان لندن می‌پردازد.

سایت منافقین:‌ کلیدواژه «اتحاد» به مهمترین فاکتور مبارزه تبدیل شده

جالب اینجاست که پایگاه خبری منافقین حتی تیتر خبر خود را از کیهان لندن گرفته و تحت عنوان «رژیم ایران و بن‌بست‌های پیش رو»، می‌نویسد: «نباید از توجه به یک نکته کلیدی غافل ماند؛ اتحادی که در میان مبارزان علیه رژیم آخوندی شکل گرفته و در حال تقویت است، موجب به‌دست‌آوردن موفقیت‌های چشم‌گیر  بوده است».

این بار منافقین کلید واژه «اتحاد» را مهمترین فاکتور در مبارزه علیه جمهوری اسلامی خوانده و در این مقاله عنوان می‌کنند: «اکنون مسئولیت سنگینی متوجه تمامی مبارزان علیه رژیم آخوندی است و بی‌شک زمان دست به دست هم دادن و کنار گذاشتن اختلافات برای براندازی رژیم آخوندی است؛ کلیدواژه «اتحاد» اکنون به مهمترین فاکتور در این مبارزه مقدس تبدیل شده است».

این پایان کار نیست؛ پروژه رسانه‌ای که سلطنت‌طلبان و منافقین به راه انداخته‌اند با انتشار مقاله‌ای دیگر توسط کیهان لندن ادامه می‌یابد و این رسانه سلطنت‌طلب، به برجسته‌سازی همان کلیدواژه‌ای می‌پردازد که منافقین به عنوان مهمترین فاکتور در مبارزه علیه جمهوری اسلامی مطرح کرده‌اند: کلیدواژه «اتحاد» به تیتر خبر کیهان لندن بدل می‌گردد.

 

سلطنت‌طلبان: کلیدواژه اتحاد مهمترین فاکتور مبارزه

کیهان لندن با انتشار مقاله‌ای تحت عنوان «چند قدم تا سرنگونی جمهوری اسلامی؛ کلیدواژه اتحاد مهمترین فاکتور مبارزه» بار دیگر به برجسته‌سازی طرح اتحاد منافقین و سلطنت‌طلبان پرداخته و ضمن تایید مطالب مطرح شده توسط منافقین می‌نویسد: «همانگونه که برخی رسانه‌ها و فعالین سیاسی به خوبی اشاره کرده‌اند، در شرایط کنونی، کلیدواژه «اتحاد» تعیین‌کننده آینده ایران خواهد بود.»

در ادامه این مقاله آمده است: «در چنین شرایطی، که مردم ایران اتحادی بی‌سابقه را در مبارزات خود به نمایش گذاشته‌اند، اپوزیسیون خارج از کشور نیز باید در سایه‌ی اتحاد، دسترنج مردم رنجدیده ایران را ارج نهاده و به ثمر رسیدن آن یاری رساند؛ آری! به درستی که در شرایط کنونی، کلیدواژه «اتحاد»  مهمترین فاکتور مبارزه علیه جمهوری اسلامی است».

این رسانه سلطنت‌طلب همچنین عنوان می‌کند که دیگر زمان به نمایش‌گذاشتن اتحاد به صورت عملی فرارسیده است و در نهایت می‌نویسد: «امید است که این اتحاد به زودی در عمل به نمایش گذاشته شود».

 

این اتحاد شوم نیز ناکام خواهد ماند

به هر حال این اتحاد نیز مانند سایر اقدامات پرهزینه و کم‌فایده اپوزیسیون، سرانجامی نخواهد داشت؛ چرا که علیرغم این تلاش‌های واهی، هر یک از گروه‌های مذکور به فکر بزرگ نشان‌دادن لیدر جریان خود است.

کیهان لندن بارها و بارها و از جمله در همین یادداشت‌ها، به ویژگی‌های رضا ربع پهلوی پرداخته و وی را در برابر سایر رهبران اپوزیسیون برجسته ساخته است. امری که قطعا به مذاق منافقینی که گرد رئیس‌جمهور خودخوانده‌شان ارتزاق می‌نمایند، خوش نخواهد آمد.

باید منتظر ماند و دید که این پروژه به چه صورت ادامه خواهد یافت و آیا آنگونه که کیهان لندن اشاره کرده است به زودی شاهد ارتباطات عملی میان این دو گروه خواهیم بود؟

منبع: فارس


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9579767&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25