همایش «کمپ فیک‌ها» برگزار شد

7891253

دبیرکل بنیاد هابیلیان بیان کرد: منافقین کارکردهای چندگانه برای دشمن دارند و در هر برهه‌ای متناسب با اهداف دشمن عمل می‌کنند، در زمان جنگ تحمیلی همگام با دشمن اقدام نظامی می‌کنند بعد از آن همراه با دشمن وارد جنگ نرم می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در سلسله نشست‌های مجازیوم با موضوع نقش پیدا و پنهان گروهک منافقین در بحران‌های پس از انقلاب اسلامی گفت: یک هزار و 500 نفر از اعضای گروهک منافقین در آلبانی با یک هزار و 700 دستگاه کامپیوتر به صورت سه شیفت در فضای مجازی فعالیت می‌کنند تا جوانان ما را تحت تاثیر قرار دهند.

وی اظهار کرد: ما از ابتدای پیروزی انقلاب مشکلات و توطئه‌های فراوانی‌ را پشت سر گذاشتیم که از قدیمی‌ترین و ماندگارترین آن‌ها تروریسم است.

هاشمی‌نژاد گفت: نکته جالب در خصوص گروهک منافقین این است که این گروهک که بیشترین قربانی را در کشور ما گرفته و خودش هم مسئولیت کارهایش را قبول دارد، مورد تایید و حمایت دولت‌های غربی است و حتی پایگاه هم در اختیارشان قرار می‌دهند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان افزود: منافقین کارکردهای چندگانه برای دشمن دارند و در هر برهه‌ای متناسب با اهداف دشمن عمل می‌کنند، در زمان جنگ تحمیلی همگام با دشمن اقدام نظامی می‌کنند بعد از آن همراه با دشمن وارد جنگ نرم می‌شوند.

وی بیان کرد: گروهک منافقین علاوه بر اقدامات تروریستی با نفوذ در دستگاه‌ها تلاش می‌کنند تا افراد شاخص‌ را از انقلاب جدا کنند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: چهره بسیار خطرناک نفاق زمانی پدیدار می‌شود که سلاحش را زمین می‌گذارد، اکنون ما با این چهره مواجهیم، مبارزه با امپریالیسم و آمریکا از اهداف اولیه سازمان منافقین ‌است اما اکنون در خدمت کامل دولت‌های غربی قرار گرفته است.

8523691

وی افزود: عده‌ای از شخصیت‌های کشور ما بنیانگذران سازمان منافقین را افراد موجهی می‌دانند و می‌گویند این سازمان زمانی منحرف شد که اعدام‌های دهه ۶۰ صورت گرفت در صورتی که ذات اولیه آن‌ها به‌دلیل التقاطی بودن باعث شد از بدنه انقلاب جدا شوند و به خدمت دیگر کشورها در بیایند.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: نفاق پیش‌بینی می‌کرد چون جمهوری اسلامی تازه کار است می‌تواند در ۶ ماه با ترور سران کشور، نظام را ساقط کند اما انقلاب اسلامی ریشه در اعتقادات مردم دارد و خودشان به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند با اقدام نظامی کاری از پیش ببرند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان افزود: بعد از این تصمیم گرفتند با اقدامات جنگ نرم و بدبینی مردم و جداسازی مردم از مسئولان به اهدافشان برسند و با همین هدف تحت نظر نظام‌های غربی قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه اکنون ما با چهره نظامی منافقین مواجه نیستیم و تمرکز آن‌ها روی جنگ نرم است، گفت: غربی‌ها هم می‌خواستند از توان این‌ها در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی استفاده کنند و به همین دلیل جان کری طی رایزنی‌هایی آن‌ها را به دولت آلبانی قبولاند.

هاشمی‌نژاد اظهار کرد: چندی پیش یکی از خبرنگاران آلبانی طی گزارشی از وضعیت داخلی منافقین گفته بود که پول‌های زیادی در اختیار این گروهک هست که تامین کننده اصلی آن‌ها عربستان ودولت‌های اسراییل و آمریکا هستند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: سالن‌هایی که در فرانسه میتینگ سالیانه برگزار می‌کنند میلیون‌ها دلار هزینه دارد و چندهزار دانشجو را به همایش‌های خودشان می‌کشانند و چند روز هزینه آن‌ها را پرداخت می‌کنند، در صورتی که خیلی از این افراد نمی‌دانند کجا رفته‌اند، از شخصیت‌های متنفذ سیاسی مثل جان بولتون نیز دعوت می‌کنند، تمام این‌ها هزینه‌های هنگفتی را می‌طلبد.

وی بیان کرد: منافقین بعد از حضور در آلبانی اقدامات بسیار وسیعی علیه انقلاب اسلامی در فضاهای مختلف رسانه‌ای آغاز کرده‌اند، برهم زدن روابط جمهوری اسلامی با کشورهای مختلف، مخاطب قراردادن قشر جوان و سمت و سو دادن به افکار آن‌ها و ورود به موضوعات و مشکلات صنفی از اهداف آن‌هاست که در بعضی موارد توانستند سکان قضیه را به‌دست بگیرند.

هاشمی‌نژاد ادامه داد: در کشور ما متاسفانه آنچه در اذهان است این است که منافقین و نفاق یعنی ترور و اکنون که جمهوری اسلامی قوی شده در امان است، در حالی که ضربه اصلی نفاق تفکرات انحرافی آن‌ها است که باعث می‌شود کسی علیه کشور خودش به دشمن اطلاعات بدهد و دنبال تحریم کشور خودش باشد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان افزود: این‌ها هیچ حد و مرزی برای خیانت کردن نمی‌شناسند و تجربه موفق اقدامات نرم علیه کشور را داشته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به انحراف آقای منتظری، جریانات ۸۸ و حتی انتخابات اخیر که منافقین علیه آیت‌الله رئیسی اقدام کردند، اشاره کرد.

در ادامه این مراسم تحقیقی با عنوان «بررسی نحوۀ فعالیت گروهک تروریستی منافقین در فضای مجازی» ارائه شد.

52364128

پایان بخش این مراسم نیز از خانواده شهدای معظم ترور آستانه‌پرست، احمدی، باغبان، مولازاده شاهرودی و سروش‌مهر تقدیر به عمل آمد.


مطالب پربازدید سایت

پس از 3 سال از حبس غیرقانونی حمید نوری

ترکیدن حباب حقوق بشر سوئد در پرونده حمید نوری

گذری بر جنایات احزاب تروریستی در ایلام

شهیدی که ۱۴معصوم را در خاکسپاری دیگر شهدا دید!

روایت یکی از مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ

صدای بی‌امان شلیک، فضای ملکوتی حرم را در هم شکست

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران

منافقین امروز تاکتیک خشونت‌ورزی مطلق دارند

روایتی از ترورهای منافقین در دهه شصت

ترور شلوارسبزها و کت‌قهوه‌ای‌ها در ایران

جدیدترین مطالب

رئیس جمهور اسلامی ایران در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق

مبارزه با گروه‌های تروریستی مورد توافق ایران و عراق است

یک روزنامه نگار و فعال رسانه‌ای بیان کرد

دولت عربستان وظیفه خود می‌داند که منافقین را تقویت کند

موشن گرافیک از زندگی شهید شهریاری

ازدواج دانشمند هسته‌ای در سلف دانشگاه+فیلم

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

دستاوردهای ماندگار علمی "شهید فخری‌زاده" کدامند؟

حمایت آمریکا از عملیات‌های تروریستی در ایران چگونه انجام شد؛

پشت پرده جنایات آمریکا در ترور دانشمندان هسته‌‌ای ایران

کارشناس تاریخ انقلاب اسلامی مطرح کرد

توسل به ترور و فحاشی نشان دهنده عدم موفقیت دشمنان است

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی در گزارشی نوشت

منافقین بر اساس توافق آمریکا-اسرائیل در آلبانی مستقر شدند

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان