هراس تروریست‌ها از انتخابات ایران

Tahrimrntehkabat

سناریوی تحریم انتخابات، همواره یکی از راهبردهای گروهک‌های تروریستی برای مقابله با امنیت ملی کشورمان بوده است.

تروریست‌ها که می‌دانند امنیت ملی در سایه حضور مردم و مشارکت آنها در عرصه‌های مختلف سیاسی تضمین می‌شود، می‌خواهند از طریق فراخوان‌های رسانه‌ای، مردم را به عدم شرکت در انتخابات ترغیب کرده و با این روش، مانع از ثبت یک رویداد بزرگ سیاسی در تاریخ معاصر کشورمان شوند.

در آخرین نمونه از این تلاش‌ها، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، باز هم گروه‌های تروریستی و رسانه‌های بیگانه تلاش می‌کنند تا مردم را نسبت به انتخابات بدبین کرده و مشارکت پایین در انتخابات را دنبال کنند. هدفی که البته با حضور گسترده مردم در هر دوره از انتخابات به شکست می‌انجامد.

نکته جالب توجه درباره بیانیه‌های اخیر برای دعوت برخی اقوام ایرانی به پرهیز از مشارکت انتخاباتی آنجاست که گروه‌های تروریست در همه مقاطع نشان داده‌اند که با دموکراسی بیگانه بوده و هیچ‌گاه قائل به حق تعیین سرنوشت برای مردم نیستند. از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، تروریست‌ها سعی کرده‌اند از طریق مقابله با وجهه دموکراتیک نظام جمهوری اسلامی، پایه‌های مردمی نظام را تضعیف کنند، اما به‌دلیل حمایتی که حضرت امام خمینی(ره) و پس از ایشان رهبر معظم انقلاب از رای مردم داشته‌اند، این تلاش‌ها هیچ‌گاه به نتیجه نرسیده است.

با این همه رسانه‌های بیگانه که کشورمان را به نقض اصول دموکراسی و حقوق بشر متهم می‌کنند، با چشم بستن به روی این دشمنی ذاتی تروریست‌ها با دموکراسی و انتخابات، بیانیه‌ها و فراخوان‌های آنها را در خبرهای خود برجسته کرده و سعی می‌کنند از این طریق به نقش اصلی خود علیه مردم‌سالاری و دموکراسی عمل کنند.

پارادوکس تروریسم و دموکراسی وقتی بیشتر جلب توجه می‌کند که سیاستمداران غربی که همواره ژست دموکراسی خواهی به خود می‌گیرند، با این تروریست‌ها هم‌نوا شده و با وجود همه ادعاها درباره نبود آزادی در انتخابات ایران، در واقع نشان می‌دهند که ماهیت واقعی آنها نه دلسوزی برای مردم ایران و گسترش دموکراسی در کشور، بلکه تضعیف نظام اسلامی از طریق کاهش مشارکت مردمی است.

با این حال پاسخ مردم ایران به همه این تلاش‌ها، حضور گسترده در عرصه انتخابات بوده است. حضوری که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، سایه جنگ را از سر کشور دور کرده و به امنیت ملی کشورمان کمک کرده است. همین مردم در انتخابات 29 اردیبهشت امسال نیز یک‌بار دیگر نشان خواهند داد که با هر مذهب و هر قومیتی، رای به جمهوری اسلامی داده و هیچ‌گاه اسیر تبلیغات منفی تروریست‌هایی نمی‌شوند که می‌خواهند مردم کشورمان را به سرنوشت مردم کشورهایی چون سوریه تبدیل کنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9727259&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25