نوریزاده: منافقین اردوگاه اشرف را جذب جنبش‌سبز میکنیم

Noorizade

علیرضا نوری زاده تحلیلگر شبکه صدای آمریکا که از تلوزیون گروهک تروریستی پژاک صحبت می کرد راهبرد جدید جنبش سبز را اینچنین اعلام کرد: ما برنامه ای داریم تا 4 هزار عضو مجاهدین در اردوگاه اشرف عراق را پس از خروج از این کشور جذب جنبش سبز کنیم.

 

مهره مطبوعاتی سفارت آمریکا در رژیم طاغوت پس از یک سال ستایش و تمجید از سران فتنه می گوید باید رهبری موج سبز را به خارج از کشور منتقل کنیم.

 

علیرضا نوری زاده در برنامه خود که از شبکه گروهک تروریستی پژاک پخش می شد، اظهار داشت: برنامه ما برای جریان سبز تاکتیکی، اطلاعاتی و فلج کردن کارهای رژیم در داخل و خارج است از این رو بر آن هستیم رهبری موج سبز را از خارج کشور به دست بگیریم زیرا موسوی و کروبی نتوانسته اند از موقعیت ها استفاده کنند.

 

همکار سیا و موساد اضافه کرد: این موج باید عاری از خشونت باشد زیرا سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با آن همه سلاح نتوانست کاری از پیش ببرد. ما برنامه ای داریم تا 4 هزار عضو مجاهدین در اردوگاه اشرف! عراق را پس از خروج از این کشور جذب جنبش سبز کنیم.

 

وی در عین حال هدف از فتنه سبز را «ایجاد تفرقه در حاکمیت و کشاندن دعوا به درون رژیم» توصیف کرد.


  • ا، یوسفی شیخ رباط

   گزارش

   چراالکی به موسوی و کروبی لقب ضدانقلاب میدین واین فعالان ومغزها بخصوص آقای میرحسین موسوی روباجنایتکاران و وحشیان سازمان مجاهدین مقایسه میکنید. واقعأجای تأصف داره

   حدود 2 سال قبل
   دوست دارم 0 پاسخ

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9234035&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان