نمایشگاه "جریان شناسی نفاق" در دانشگاه علوم پزشکی گرگان

Gorgan Pezeshki05

کانون هابیلیان درادامه حضور در دانشگاه های کشور این بار در دانشگاه علوم پزشکی گرگان نمایشگاه " بصیرت" را برپا نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان دراین نمایشگاه که به همت جمعی از فرزندان شهدای ترور کشور در دانشکده پزشکی این شهر برگزار شد و با استقبال گسترده ای نیز روبه رو گردید، ابعاد ناشناخته ای از سازمان تروریستی منافقین برای آشنایی دانشجویان و دانشگاهیان درمعرض نمایش قرار گرفت.

این نمایشگاه در بخش های متنوعی به بررسی جنایات گروهک منافقین و واکاوی جریان فتنه گر پس از انتخابات پرداخت؛ نمایش و تبیین تاریخچه ترور و خشونت در ایران، بررسی تفصیلی شیوه های خشونت و شکنجه در سازمان تروریستی منافقین، فریب کاریهای چندین ساله مسعود رجوی (سرکرده منافقین)، روش های فرقه ای منافقین در شستشوی مغزی، فساد گسترده اخلاقی در میان اعضای منافقین در اردوگاه اشرف، خیانت های منافقین در دوران جنگ تحمیلی و همکاری با صدام در جنگ علیه مردم کشورمان، کشتار وسیع مردم عراق در شمال و جنوب عراق و سرکوب قیام های مردم عراق علیه صدام،نقش منافقین در اغتشاشات پس از انتخابات از جمله نقش مستقیم منافقین در جنایات روز عاشورا، پروژه کشته سازی،و اعترافات اعضای این گروهک تروریستی در دادگاه متهمین روز عاشورا ازدیگر بخش‌های این نمایشگاه بود، همچنین موضوعات همدستی برخی گروههای ضد انقلاب با منافقین در پوشش ارگانهای حقوق بشری، نقش گروهک منافقین در هدایت گروههای تروریستی دیگر نظیر فرقان، آشنا نمودن جوانان با روشهای منافقین برای جاسوسی از داخل کشور مثل تخلیه تلفنی، اشاره به برخی از توطئه‌هایی که با همدستی منافقین اجرا و به شکست انجامید نظیر جریان آمل، ارتباط و همدستی با سرویسهای اطلاعاتی دیگر کشورها، نیز از بخش‌های دیگر این نمایشگاه بود که در معرض دید دانشجویان و دانشگاهیان در دانشگاه علوم پزشکی گرگان قرار گرفت.

Gorgan Pezeshki08

بازدید کنندگان همچنین با تولیدات نرم افزاری و چند رسانه ای کانون هابیلیان درباره تروریسم و گروهک منافقین آشنا شدند. پخش فیلم های مستند از اعترافات اعضای منافقین نیز با استقبال بازدید کنندگان همراه بود.

از دیگر بخش های جالب توجه این نمایشگاه ارائه لیست کامل بیش از 17هزار شهید ترور کشورمان بود که 12 هزار نفراز این تعداد توسط منافقین ترور شدند و این لیست توسط کانون هابیلیان جمع آوری شده است.

دانشجویان و دانشگاهیان همچنین با امضاء دفتر یادبود نمایشگاه مذکور نسبت به برگزاری این نمایشگاه سپاس و قدردانی خود را ابراز کردند:

Gorgan Pezeshki07

- برای برادران عزیز هابیلیان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در کارهایتان موفق و عاقبت به خیر باشید.روایت ظلم منافقین کور دل و مظلومیت شهدای عزیزمان درمحیط دانشگاه علوم پزشکی دال برحقانیت نظام جمهوری اسلامی است.

- ازشما به خاطر برپایی این نمایشگاه کمال تشکر را داریم و ممنون که اطلاعات خوبی در مورد منافقین به ما دادید. بسیار ممنونم و از شما می خواهیم در مناسبت های مختلف این نمایشگاه را دایر نمایید.

- من از نسل فرزندان انقلاب هستم . خیلی ها از این نسل مانند من در مورد منافقین اطلاعات زیادی ندارند و شاید فرصت زیادی هم نشده باشد که دنبال این معلومات برویم . از شما ممنونیم که ما را با ابعاد جنایت های منافقین آشنا کردید. همیشه این سوال در ذهن من بود که قضایای بمب گذاری ها و کشتار مردم در دهه 60 که بارها در مورد آن شنیده بودم چیست. این نمایشگاه واقعاً من را با ابعاد خوبی آشنا کرد بالاخص در مورد حضور جریان نفاق در بدنه فتنه گران. ان شاءالله اجرتان با خدا و امام زمان (ع)

- با امید به روزی که منافقین کور دل تمام و کمال نابود شوند و شاهد جنایت ها و خیانت های آنها نباشیم.

- برای خیلی از جوانان امروز ما آشنا شدن با ابعاد این جنایت ها کار بسیار خوبی بود که شما انجام دادید. ازشما خواهش می کنم هر چه پر شور تر در این نمایشگاه ها حاضر شوید.

- در مورد این گروه من پیش زمینه ای جز نام منافقین ندارم. امیدوارم این تلاش ها متوقف نشود و راه شما برای آشنایی دانشجویان ادامه داشته باشد. شما باید در مورد منافقین به تمام ابعاد رفتاری و خیانت های آنها اشاره کنید.

- جهاد شما با کفر منافقین بسیار خوب و قابل ستایش است. دوستان عزیز هابیلیان از شما برای تمام تلاش هایی که انجام دادید سپاسگزاری و تشکر می کنم.

گزارش تصویری نمایشگاه


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9734123&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان