موفقیت آخرین عمل جراحی مجروح ۲ساله حرم شاهچراغ (ع)

170124651

راستین اسلامی مجروح ۲ ساله حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ(ع) است که به گفته مادرش پس از ۸۳ روز بستری بودن در بیمارستان و انجام عمل موفقیت آمیز در ۲۰ دی‌ماه و طی دوران مراقبت، هم اینک از بیمارستان مرخص شده است.

به گزارش هابیلیان، ندا مظفری در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: پس از گذشت قریب به سه ماه که از حادثه تروریستی شاهچراغ (ع) می‌گذرد، هم اینک حال راستین بسیار خوب شده و شیطنت‌های کودکانه‌اش آغاز شده است.
وی ادامه داد: از مردم خوب شیراز و همچنین تمام مسئولان و پرسنل بیمارستان نمازی و کادر پزشکی این بیمارستان که با همدلی و مهمان نوازی برای ما سنگ تمام گذاشته‌اند سپاسگزارم.

مادر راستین در ادامه گفت:‌ راستین در این مدت چهار عمل جراحی انجام داد که سه عمل موفقیت‌آمیز راستین توسط دکتر مهدی فروغی، فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان بیمارستان نمازی صورت گرفت.
مظفری با تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و تولیت حرم مطهر احمدبن موسی شاهچراغ (ع) گفت: باید به ویژه از استاندار فارس تشکر ویژه‌ای داشته باشم چراکه دکتر محمدهادی ایمانیه استاندار فارس هماهنگی‌های لازم را با دکتر علی بهادر رئیس بیمارستان پیوند ابوعلی سینا برای انجام عمل پایانی راستین انجام دادند و این عمل با موفقیت انجام شد.

مادر راستین عنوان کرد: آخرین عمل جراحی راستین در ۲۰ دیماه صورت گرفت و هم‌اکنون حال عمومی راستین بسیار خوب است؛ ما وضعیت خوب راستین را معجزه و خواست خدا، دعای خیر مردم و تلاش تیم پزشکی می‌دانیم.

راستین اسلامی کودک ۲ ساله اراکی است که همراه با پدربزرگ و مادربزرگش در حمله تروریستی چهارم آبان ۱۴۰۱ به حرم مطهر شاهچراغ(ع) مجروح شد.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان