موفقیت آخرین عمل جراحی مجروح ۲ساله حرم شاهچراغ (ع)

170124651

راستین اسلامی مجروح ۲ ساله حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ(ع) است که به گفته مادرش پس از ۸۳ روز بستری بودن در بیمارستان و انجام عمل موفقیت آمیز در ۲۰ دی‌ماه و طی دوران مراقبت، هم اینک از بیمارستان مرخص شده است.

به گزارش هابیلیان، ندا مظفری در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: پس از گذشت قریب به سه ماه که از حادثه تروریستی شاهچراغ (ع) می‌گذرد، هم اینک حال راستین بسیار خوب شده و شیطنت‌های کودکانه‌اش آغاز شده است.
وی ادامه داد: از مردم خوب شیراز و همچنین تمام مسئولان و پرسنل بیمارستان نمازی و کادر پزشکی این بیمارستان که با همدلی و مهمان نوازی برای ما سنگ تمام گذاشته‌اند سپاسگزارم.

مادر راستین در ادامه گفت:‌ راستین در این مدت چهار عمل جراحی انجام داد که سه عمل موفقیت‌آمیز راستین توسط دکتر مهدی فروغی، فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان بیمارستان نمازی صورت گرفت.
مظفری با تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و تولیت حرم مطهر احمدبن موسی شاهچراغ (ع) گفت: باید به ویژه از استاندار فارس تشکر ویژه‌ای داشته باشم چراکه دکتر محمدهادی ایمانیه استاندار فارس هماهنگی‌های لازم را با دکتر علی بهادر رئیس بیمارستان پیوند ابوعلی سینا برای انجام عمل پایانی راستین انجام دادند و این عمل با موفقیت انجام شد.

مادر راستین عنوان کرد: آخرین عمل جراحی راستین در ۲۰ دیماه صورت گرفت و هم‌اکنون حال عمومی راستین بسیار خوب است؛ ما وضعیت خوب راستین را معجزه و خواست خدا، دعای خیر مردم و تلاش تیم پزشکی می‌دانیم.

راستین اسلامی کودک ۲ ساله اراکی است که همراه با پدربزرگ و مادربزرگش در حمله تروریستی چهارم آبان ۱۴۰۱ به حرم مطهر شاهچراغ(ع) مجروح شد.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان