منافقین کرونای انگلیسی را وارد آلبانی کردند

61802683

یک پزشک بیمارستان «مادر ترزا» تیرانا در تماس تلفنی با خبرگزاری ملی آلبانی، از مشاهده یک فرد مشکوک به کرونای انگلیسی خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از مهر، این پزشک با اشاره به انتقال یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق به بخش اورژانس این بیمارستان، از وخامت وضع جسمانی وی خبر داد.

 

این پزشک افزود: براساس آزمایش‌های صورت گرفته از این فرد ابتلای وی به ویروس کرونای انگلیسی محرز شده است.

 

پیش از این حدود 20 نفر از اعضای مسن‌تر این گروه بر اثر ابتلا به ویروس کووید 19 جان باخته‌ و در گورستان محلی مانز در دورس آلبانی دفن شده‌اند. دفن این اجساد همان زمان با واکنش اهالی منطقه مانز روبرو شد به گونه‌ای که امیریانا ساکو شهردار دورس و پس از وی ادی راما نخست‌وزیر آلبانی برای آرام کردن اهالی این منطقه که از وجود این گروه در نزدیکی خود و استفاده از امکانات رایگان آب و برق خشمگین بودند از این منطقه بازدید کردند.

 

تاکنون حدود 80 هزار نفر در سراسر آلبانی به کووید 19 مبتلا و 1400 نفر نیز جان باخته‌اند. منطقه دورس که محل تجمع گروهک منافقین است پس از تیرانا، دومین شهر این کشور از نظر مرگ و میر ناشی از این ویروس است. افزایش آمار ابتلا به کرونا در این کشور حوزه بالکان به وضعیت بسیار نگران کننده‌ای رسیده است.

 

در 2 فوریه مجموع مبتلایان  در این کشور به 942 نفر رسید در حالیکه این تعداد در مدت مشابه خود در ماه گذشته تنها 268 نفر بوده است.

 

گروهک تروریستی منافقین که یک پایگاه بسیار وسیع در حومه تیرانا در اختیار دارد، اجازه ورود خبرنگاران و پزشکان به این پایگاه را نمی‌دهد و با بیماران مبتلا به کرونا و جان باختگان ناشی از آن، خارج از پروتکل‌های سازمان بهداشت جهانی و دولت آلبانی عمل می‌کند. همین موضوع نگرانی‌ها از مرگ‌ومیر وسیع اعضا که غالبا افراد مسن و بالای 60 سال هستند را افزایش داده است.

 

با ورود کرونای انگلیسی به این پایگاه، باید منتظر بروز یک فاجعه انسانی در منطقه مانز تیرانا و به خطر افتادن سلامت صدها هزار نفر از اهالی این منطقه و مناطق همجوار آن را داشت.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان