منافقین به عنوان یک نیروی اطلاعاتی در خدمت آمریکا هستند

Salimi Naminبدیهی است که دولت آمریکا در حادثه‌ای مثل حادثه منا سکوت کند اما در مقابل حمله مردم عراق به پایگاه گروه تروریستی منافقین واکنش نشان دهد.

به گزارش گروه پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از تسنیم، عباس سلیمی نمین کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سکوت جوامع بین‌الملل و دولت آمریکا در فاجعه منا گفت: بدیهی است که دولت آمریکا در حادثه‌ای مثل حادثه منا سکوت کند اما در مقابل حمله مردم عراق به پایگاه گروه تروریستی منافقین واکنش نشان دهد.

وی تصریح کرد: در فاجعه منا بحثی که مطرح است، تحقیر جهان اسلام است و آمریکا هم از این تحقیر استقبال می‌کند، اما در خصوص حمله به پایگاه منافقین درعراق، دولت آمریکا تحقیر می‌شود، چرا که نتوانسته است امنیت را برای دست‌نشانده‌های خودش در منطقه فراهم کند.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه غرب از تحقیر جهان اسلام لذت می‌برد و سال‌هاست که به دنبال این تحقیر است عنوان کرد: گروه تروریستی منافقین تا کنون کمک‌های شایانی به رژیم صهیونیستی و آمریکا کرده است و سرانجام این گروه تروریستی درس عبرتی است برای کسانی که می‌خواهند خدمت‌کار غرب و آمریکا در منطقه باشند.

سلیمی نمین با اشاره به ابراز ناراحتی مقامات آمریکایی گفت: با این حمله‌ای که مردم عراق به پایگاه منافقین داشته‌اند، در واقع حیثیت آمریکا زیر سوال رفته است و علت ناراحتی آمریکایی‌ها هم همین موضوع است.

وی اظهار داشت: منافقین کار کردی مثل داعش برای آمریکا دارند و در کانون بحران به درد آمریکا می‌خورند، به همین دلیل هم آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند تا منافقین را در عراق نگه دارند و خروج منافقین از عراق فقط با اجازه مسئولان آمریکایی صورت خواهد گرفت.

کارشناس مسائل بین‌الملل تصریح کرد: منافقین کارهای متعددی حتی به نفع داعش انجام می‌دهند و اطلاعاتی را به آمریکا می‌دهند و آمریکا هم آن‌ اطلاعات را به داعش می‌دهد و منافقین الان به عنوان یک نیروی اطلاعاتی در خدمت آمریکا هستند.

سلیمی نمین در خصوص واکنشی که دولت مردان کشورمان باید در سطح محافل بین‌المللی نسبت به حمایت آمریکا از یک گروه تروریستی نشان بدهند گفت: وزارت خارجه ما به‌جای آنکه رویکردی تدافعی در محافل بین‌المللی داشته باشد باید با جمع‌آوری مستندات موجود که بسیار زیاد هم هستند، نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا و حمایت مقامات این کشور از گروه‌های تروریستی را به همگان نشان دهد، اما متاسفانه وزارت خارجه ما قاطعیت لازم را در این زمینه ندارد.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان