ملت ایران هیچ‌گاه جنایات کومله و دموکرات را فراموش نمی‌کند

Sarhang Abbas Babaei86

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به جنایات کومله و دموکرات در غرب کشور گفت: ملت ایران هیچ‌گاه جنایات این گروه‌های تروریستی را فراموش نمی‌کند.

به گزارش هابیلیان به نقل از تسنیم، سرهنگ عباس بابایی در جلسه کمیته فرهنگی سپاه استان اظهار داشت: در آستانه هفته بسیج دانش‌آموزی و تسخیر لانه جاسوسی قرار داریم و باید رسانه‌های کشورمان به این مناسبت‌ها نسبت به سال‌های گذشته پررنگ‌تر بپردازند.

وی با بیان اینکه خون‌های همان دانش‌آموزان سبب شد که انقلاب اسلامی در بهمن 57 پیروز شود، گفت: دشمنی ما با آمریکا مربوط به یک سال و دوسال نیست و مردم کینه زیادی از آمریکا دارند و هیچ گاه آن‌ها در نزد ملت ایران جایگاهی ندارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به دروغ‌پراکنی‌ها و شایعه‌ پراکنی‌های رسانه‌های فارسی زبان دشمنان در حوادث اخیر گفت: در همین مدت یک ماه گذشته این رسانه‌ها هزاران دروغ را در جامعه منتشر کردند و البته ملت ایران هیچ گاه به دروغ‌های آنان توجهی نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در حوادث اخیر برخی از گروه‌های تروریستی دایه مهربان‌تر از مادر شده بودند، گفت: هنوز ملت ایران جنایات کومله و دموکرات را در غرب کشور فراموش نکردند. در استان زنجان فقط 840 نفر به دست این گروه‌های تروریستی شهید شدند و بیش از یک هزار نفر هم در درگیری با آنان به مقام جانبازی رسیده‌اند؛ آیا ملت ایران جنایات این گروه‌ها را فراموش می‌کنند؟ حالا آن‌ها در این شرایط به نفع ملت ایران بیانیه می‌دهند و خود را دوست ملت ایران معرفی می‌کنند؟

بابایی با قدردانی از رسانه‌های کشور بابت انتشار واقعیت‌ها به جامعه گفت: رسانه‌ها به خوبی توانستند در حوادث اخیر، هدف دشمنان را برای مردم تبیین کنند و همین موضوع سبب شد که مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان