ملت ایران هیچ‌گاه جنایات کومله و دموکرات را فراموش نمی‌کند

Sarhang Abbas Babaei86

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به جنایات کومله و دموکرات در غرب کشور گفت: ملت ایران هیچ‌گاه جنایات این گروه‌های تروریستی را فراموش نمی‌کند.

به گزارش هابیلیان به نقل از تسنیم، سرهنگ عباس بابایی در جلسه کمیته فرهنگی سپاه استان اظهار داشت: در آستانه هفته بسیج دانش‌آموزی و تسخیر لانه جاسوسی قرار داریم و باید رسانه‌های کشورمان به این مناسبت‌ها نسبت به سال‌های گذشته پررنگ‌تر بپردازند.

وی با بیان اینکه خون‌های همان دانش‌آموزان سبب شد که انقلاب اسلامی در بهمن 57 پیروز شود، گفت: دشمنی ما با آمریکا مربوط به یک سال و دوسال نیست و مردم کینه زیادی از آمریکا دارند و هیچ گاه آن‌ها در نزد ملت ایران جایگاهی ندارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به دروغ‌پراکنی‌ها و شایعه‌ پراکنی‌های رسانه‌های فارسی زبان دشمنان در حوادث اخیر گفت: در همین مدت یک ماه گذشته این رسانه‌ها هزاران دروغ را در جامعه منتشر کردند و البته ملت ایران هیچ گاه به دروغ‌های آنان توجهی نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در حوادث اخیر برخی از گروه‌های تروریستی دایه مهربان‌تر از مادر شده بودند، گفت: هنوز ملت ایران جنایات کومله و دموکرات را در غرب کشور فراموش نکردند. در استان زنجان فقط 840 نفر به دست این گروه‌های تروریستی شهید شدند و بیش از یک هزار نفر هم در درگیری با آنان به مقام جانبازی رسیده‌اند؛ آیا ملت ایران جنایات این گروه‌ها را فراموش می‌کنند؟ حالا آن‌ها در این شرایط به نفع ملت ایران بیانیه می‌دهند و خود را دوست ملت ایران معرفی می‌کنند؟

بابایی با قدردانی از رسانه‌های کشور بابت انتشار واقعیت‌ها به جامعه گفت: رسانه‌ها به خوبی توانستند در حوادث اخیر، هدف دشمنان را برای مردم تبیین کنند و همین موضوع سبب شد که مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان