فضاسازی رسانه‌ای علیه «شهید فخری زاده» ادامه ترور فیزیکی ایشان است

D1737636T13308261webbصرفی با بیان اینکه خون پاک شهدا فراتر از محاسبات مادی برکات زیادی دارد، گفت: ترور فیزیکی بخشی از برنامه و پروژه دشمن است و ابعاد دیگر آن در سطح رسانه‌ای است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص ادامه فضاسازی رسانه های ضد انقلاب در خصوص ترور شهید فخری زاده با محمد صرفی، کارشناس مسائل رسانه به صورت تلفنی گفتگو کرد.


محمد صرفی با بیان اینکه خون های پاک شهدا فراتر از محاسبات مادی و زمینی برکات زیادی دارد، گفت: ترور فیزیکی بخشی از برنامه و پروژه دشمن است و در واقع پروژه آنها تمام نشده است و ابعاد دیگری نیز دارد که در سطح رسانه ای است.


وی با اشاره به فضاسازی رسانه ای علیه دکتر فخری زاده، عنوان کرد: این اقدامات ساعاتی پس از ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده شروع شده و همچنان ادامه دارد. اقدامات تروریستی ظاهری پر سر و صدا دارند و از ظاهر کار این گونه بر می آید که ترور کننده موفق بوده و جبهه ای که مورد ترور قرار گرفته است، در موضع ضعف قرار دارد و رسانه های دشمنان تلاش می کنند به این موضوع پر و بال بدهند.


این کارشناس مسائل رسانه عنوان کرد: تضادی که در این عمل رسانه ای وجود دارد و قابل تامل است، اظهار کرد: این رسانه ها دهه ها تلاش کرده اند بگویند جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته هیچ دستاوردی نداشته است اما از سوی دیگر شهید فخری زاده که یک دانشمند است را ترور می کنند و در حقیقت این مرد بزرگ، نمونه ای برای بطلان این ادعا محسوب می شود. شهید فخری زاده چندین دهه در حوزه های دفاعی و هسته ای و همچنین اقداماتی همچون ساخت کیت تشخیص و واکنس کرونا فعالیت کرده است.


وی با اشاره به گمنامی امثال شهید فخری زاده و در عین حال شناخت بهتر دشمنان نسبت به این چنین افرادی، گفت: ترور شهید فخری زاده و دیگر دانشمندان کشورمان نه یک کنش که یک واکنش از سر ترس و استیصال محسوب می شود.


صرفی با بیان اینکه مسئولین رژیم صهیونیستی به صورت تلویحی مسئولیت ترور را پذیرفته اند، بیان کرد: رسانه های غربی و معاند تلاش می کنند نشان دهند جمهوری اسلامی ایران در موضع ضعف بوده است و تروریست ها دست برتر را داشته اند. اینگونه روایت یک ماجرا، مصداق بارز تحریف است.


وی با اشاره به جنگ هایی که کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی داشتند، گفت: شکست های پی در پی کشورهای عربی سبب شد این تصور به وجود بیاید که به این رژیم شکست ناپذیر است اما به واسطه جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت، کار به جایی رسیده است که اسرائیل دور خودش دیوار می کشد.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9927138&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

متن کامل دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با علامه مصباح یزدی

مهم‌ترین ریشه فساد، برتری‌طلبی است

شجریان در شهادت استاد خود چه گفت

شجریان علیه منافقین

گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

سردار رفیق‌دوست در گفتگو با هابیلیان

امام با منافقین اتمام حجت کرد

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان