عملیات مرصاد؛ پاسخی به حرکت جنایتکارانه و خائنانه‌ منافقین

عملیات غرورانگیز مرصاد نقطه عطفی در شکست مشترک رژیم بعث و منافقین بود به طوری‎که عبرتی را برای جریان‌های ضد انقلاب و پادو‌های نظام سلطه و صهیونیست به ثبت رساند.
136115 110 1

پنجم مرداد سالروز عملیات غرورآفرین «مرصاد» و شکست مشترک رژیم صدام و منافقین است. 

خبرگزاری میزان همزمان با سالروز این عملیات با محمد جواد هاشمی نژاد، دبیر کل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، گفت‎وگویی انجام داده که در ادامه می‎خوانید.

هاشمی نژاد در ابتدا ضمن اشاره به اینکه عملیات «مرصاد» در پاسخ به یک حرکت جنایتکارانه و خائنانه‌ از سوی گروهک تروریستی منافقین انجام شد، گفت: این عملیات در پاسخ به هجمه‌ای بود که منافقین با کمک رژیم بعث علیه خاک ایران و صرفا با هدف خدمتگذاری به صدام انجام دادند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان، اظهار کرد: صدام در آن شرایط و پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ به جهات گوناگون دست برتر را نداشت؛ لذا به دنبال خیانت‌هایی که منافقین علیه خاک کشور و مردم داشتند، رژیم بعث گزینه‌ای بهتر از منافقین برای این موضوع پیدا نکرد.

وی ضمن اشاره به اشتباه محاسباتی صدام و تروریست‌های منافقین، بیان کرد: محاسبات صدام از اصل و ریشه درباره تجاوز به ایران اشتباه بود، همچنین گروهک تروریستی منافقین هم در دست بردن به سلاح علیه مردم ایران و ترور‌هایی که به راه انداختند، محاسبات اشتباهی داشت؛ منافقین به عراق رفته، در آنجا مستقر شده و با کمک رژیم بعث و صدام در پی اجرای اقداماتی علیه ایران بودند؛‌ این محاسبات آن‌ها اشتباه بود چرا که تصور آن‌ها این بود که جنگ تحمیلی تمام شده و جمهوری اسلامی ایران و مردم توانایی دفاع را ندارند؛ لذا آن‌ها مرتکب جنایتی بزرگ شدند.

هاشمی نژاد با بیان اینکه در همان روز‌های نخست که منافقین به خاک ایران حمله کردند، مقاومت مردم ایران را مشاهده کردند، توضیح داد: منافقین در آن زمان دست به جنایات و فجایع عجیبی زدند؛ برخی از وحشیگری‌هایی که در تاریخ می‌خوانیم از سوی این گروهک تروریستی نیز سر زد؛ این اقدامات کاملا خشم منافقین را نشان می‌داد؛ به عنوان مثال منافقین در اسلام آباد غرب بیماران یک بیمارستان را به محوطه برده و آن‌ها را زنده زنده سوزاندند؛ این اقدامات کاملا نشان می‌دهد آنچه را که منافقین محاسبه کرده بودند در همان دو سه روز نخست شکست خورد و اشتباه بودن آنها آشکار شد؛ مقاومت مردمی وضعیت آن‌ها را به طور کامل تغییر داد و در روز آخر آن‌ها به راحتی در دام نظامی رزمندگان اسلامی قرار گرفتند و تلفات بسیار بالایی را نیز متحمل شدند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در ادامه با اشاره به اقدامات منافقین در جریان عملیات «مرصاد»، گفت که منافقین از ارتکاب هیچ جنایت خبیثانه‌ای فروگذار نکردند.

به گفته هاشمی نژاد، عملیات مرصاد یک موضوع را ثابت کرد و آن موضوع این بود که «توبه گرگ‌ها» قابل اعتماد نبود و دلیل آن هم این است که بر اساس رصد‌های بنیاد هابیلیان، ۳۵ درصد از اعضای منافقین که در جریان این عملیات به ایران حمله کرده بودند افراد توبه کننده بودند؛ این افراد با وجود تعهد و امضا در این عملیات حضور داشتند و در داخل کشور جنایات فجیعی را رقم زدند و جمع زیادی از هموطنان را به شهادت رساندند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در بخشی دیگر به وضعیت کنونی منافقین اشاره و اظهار کرد: عملکرد گروهک تروریستی منافقین نشان می‌دهد که این گروهک هیچ آینده‌ای برای خود متصور نیست؛ گزارش‎های بین‎المللی هم همین را نشان می‌دهد؛ این خباثت‌های شدیدی هم که منافقین انجام دادند و خیانت‌هایی که مرتکب شدند، نشان می‌دهد که آن‌ها آگاه هستند که جایگاهی برای آن‌ها در ایران نیست.

هاشمی نژاد با بیان اینکه منافقین همواره مزدور بودند، عنوان کرد: منافقین روزی برای صدام، روزی برای آمریکا در عراق، روزی برای رژیم صهیونیستی و روزی نیز برای آمریکا با هدف تحریم‌های اقتصادی اقدام به مزدوری کردند.

وی با تاکید بر اینکه اقتدار ایران به شدت افزایش پیدا کرده و دشمنان ما اذعان می‌کنند در این منطقه نمی‌توان جمهوری اسلامی ایران را نادیده گرفت و قدرت ایران بلاتردید است، اضافه کرد: بنابراین شرایط ما به گونه‌ای شده که می‌توانیم در خصوص مزدورانی مانند گروهک تروریستی منافقین و تروریست‌هایی که در خارج از کشور هستند، تعیین تکلیف کنیم.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در پایان گفت: کسانی که در خونریزی ملت ایران دست داشته‎اند باید تقاص پس بدهند؛ لذا ما شاهد هستیم که در چند سال گذشته برخی از سرکرده‌های گروهک‌هایی که در کشتن مردم ایران دست داشتند، دستگیر و به داخل کشور آورده شده و به پای میز محاکمه کشیده شدند؛ در مورد منافقین نیز این وضعیت قطعا وجود خواهد داشت.


مطالب پربازدید بخش گفتگو

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان