شهید سلیمانی توطئه خاورمیانه جدید را ناکام کرد

170106955

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باعث شد تمام طرح‌های آمریکا در سوریه، عراق و کل منطقه شکست بخورد و با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و طراحی برنامه‌های میدانی حاج قاسم، طرح خاورمیانه جدید نیز ناکام و به شکست کشانده شد.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، سردار محمدرضا فلاح‌زاده روز شنبه در گردهمایی یاران حاج قاسم در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان با بیان اینکه سردار سلیمانی آمریکا را راس همه شیاطین می دانست افزود: گروه های تروریستی و تکفیری و داعش که ذیل آمریکا بودند، همه در باتلاق گرفته شدند و اگر امروز جنگ ترکیبی، فرهنگی و اقتصادی راه انداخته اند، به خاطر ضعف آنها است.

وی با بیان اینکه دشمن در افغانستان و یمن در باتلاق گرفتار شده است تاکید کرد: امروز آمریکا سیادت نظامی، سیاسی و اقتصادی خود را از دست داده و چراغ های افول آمریکا روشن شده است و اگر رژیم صهیونیستی رو به افول رفته به خاطر تدابیر امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و سپهبد شهید سردار سلیمانی است.

جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: رژیم صهیونیستی که داعیه نیل تا فرات را داشت در جنگ ۳۳ روزه با تدابیر میدانی شهید سلیمانی و همکاری سید حسن نصرالله، از بیروت و دیگر مناطق لبنان مجبور به عقب نشینی اجباری شد و امروز در درون دچار اختلاف است و قطعا حکومتی که درونش اختلاف باشد، فرو می پاشد.

وی ادامه داد: شجره خبیثه داعش، تقریبا ۷۵ درصد سوریه را تصرف کرد و پنج استان عراق درگیر شد اما شهید حاج قاسم سلیمانی بود که تدبیر رهبری را عملی کرد.

سردار فلاح زاده با بیان اینکه داعش عاشق کشته شدن و از صدام و رژیم بعث خطرناک تر بود و ارتشی که آماده کشته شدن باشد، چه در جبهه حق یا باطل پیروز است اما هنر حاج قاسم این بود که ارتشی با اعتقادی بالاتر از داعش، برای مقابله با داعش برد.

وی اظهار داشت: حاج قاسم در عراق بالغ بر ۳۲ عملیات و در سوریه بیش از ۱۰۰ عملیات را بر ضد داعش و تروریست های تکفیری طراحی و مدیریت کرد و غلبه اسلام بر کفر و پایان حکومت داعش، در ابوکمال سوریه رقم خورد و طرح آمریکا برای سیطره بر عراق و سوریه به شکست کشیده شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: امروز حماس و جهاد اسلامی با دست پر و انواع سلاح ها، آماده هجوم بر رژیم صهیونیستی هستند و فروپاشی رژیم صهیونیستی سرعت گرفته که این از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، فرماندهی مدبرانه حاج قاسم و همراهی گروه های قهرمان مقاومت است.

وی با بیان اینکه منطق مکتب حاج قاسم از پیامبر (ص)، امام علی (ع) و اسلام بود افزود: سردار سلیمانی اهل، علم و عرفان بود، حاج قاسم با علما می نشست و از همه مهمتر با امام راحل و مقام معظم رهبری پیوند خورده بود.

سردار فلاح زاده بیان کرد: اگر مجاهدان راه خدا، شهیدحاج قاسم سلیمانی و پیشکسوتان نبودند که ندای رهبری را لبیک بگویند صدام در سال ۵۹ با کمک شرق و غرب تا شرق کشور پیش می آمد.

وی با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس گفت: سنگر فرماندهی سردار سلیمانی در خط مقدم نبرد، قرار داشت و قلم توانایی آن را ندارد تا بتواند حماسه ها را بنویسد و یا هر چه بگوییم به تصویر کشیده نمی شود.

جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی مومن به خدا بود و در قلب، سخن و رفتارش ثابت قدم بود و چون منیت نداشت خدا او را عزیز کرد.

وی مردم یاری و برخورد با عطوفت با مردم، خستگی ناپذیری، تصمیم گیری به موقع و تلاش برای به نتیجه رساندن را از دیگر خصوصیات شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ذکر کرد.

فرمانده لشکر پیشکسوتان شهیدحاج قاسم سلیمانی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که "پاسداری واقعیتی است که اگر در کتابی کسی آن را بخواند، به احتمال زیادی اغلب می‌گوید این افسانه و مبالغه است، در حالی که این واقعیت برای بشر امروز قابل پذیرش نیست."

سردار محمد مطهری تاکید کرد: نمونه‌ای از این سرگذشت‌ها، زندگی و مجاهدت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که در طول چهار دهه در خدمت جهان اسلام و برای مردم تلاش کرد.

وی اظهار داشت: ما پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و جنگ و جهاد، بهترین نفراتی هستیم که می‌توانیم مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گسترش دهیم.

گردهمایی یاران حاج قاسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار و جمعی از مسئولان لشکری در مصلی امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد.

این آیین همراه با خاطره گویی ۲ نفر از رزمندگان دوران دفاع مقدس، اجرای مداحی و سرود بود.


مطالب پربازدید سایت

نامه غریب‌آبادی درباره مواضع جاوید رحمان

تروریست‌های جانی و خطرناک چهره حقوق بشری به خود گرفته‌اند

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

سازمان ملل و ضرورت کنترل و نظارت بر گزارشگران ویژه

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

آیا اروپا چشم خود را به روی ماهیت تهدیدآمیز منافقین باز کرده است؟

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

سازمان ملل و ضرورت کنترل و نظارت بر گزارشگران ویژه

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

آیا اروپا چشم خود را به روی ماهیت تهدیدآمیز منافقین باز کرده است؟

نامه غریب‌آبادی درباره مواضع جاوید رحمان

تروریست‌های جانی و خطرناک چهره حقوق بشری به خود گرفته‌اند

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

پیام تشکر خانواده شهدای ترور کشور از رئیس جمهور

منافقان جایی در دنیا ندارند

از تیرانا رانده و از کانادا مانده

محاکمه تروریست‌ها مشمول مرور زمان نمی شود

ترور و جنایات گروهک‌های تروریستی تا ابد قابل پیگیری است

نمی‌خواهیم استان درگیر نزاع‌های بین‌المللی شود

مخالفت استان غربی عراق با پذیرش تروریستهای مستقر در مرز با ایران

جلسه دادرسی حقوقی سرکرده گروهک تروریستی تندر

«شارمهد» مسؤولیت حمله تروریستی حسینیه وصال شیراز را برعهده گرفته است

مطالب پربازدید بخش خبر

عکس‌های دیده نشده از وقایع تروریستی دهه۶۰

نمایشگاه عکس «ایران قربانی تروریسم» برای نخستین بار برگزار شد

اسنادی از شبکه انسانی و نهادهای پوششی منافقین در کانادا

اسامی شرکت‌ها و انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

پارلمان اتحادیه اروپا درباره منافقین؛

آن‌ها متهم به ارعاب، شکنجه و قتل مهاجرین ایرانی هستند!

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

پیام تشکر خانواده شهدای ترور کشور از رئیس جمهور

نمی‌خواهیم استان درگیر نزاع‌های بین‌المللی شود

مخالفت استان غربی عراق با پذیرش تروریستهای مستقر در مرز با ایران

شهریور 1402
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
20
21
22
23
24
28
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان