شهید سلیمانی توطئه خاورمیانه جدید را ناکام کرد

170106955

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باعث شد تمام طرح‌های آمریکا در سوریه، عراق و کل منطقه شکست بخورد و با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و طراحی برنامه‌های میدانی حاج قاسم، طرح خاورمیانه جدید نیز ناکام و به شکست کشانده شد.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، سردار محمدرضا فلاح‌زاده روز شنبه در گردهمایی یاران حاج قاسم در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان با بیان اینکه سردار سلیمانی آمریکا را راس همه شیاطین می دانست افزود: گروه های تروریستی و تکفیری و داعش که ذیل آمریکا بودند، همه در باتلاق گرفته شدند و اگر امروز جنگ ترکیبی، فرهنگی و اقتصادی راه انداخته اند، به خاطر ضعف آنها است.

وی با بیان اینکه دشمن در افغانستان و یمن در باتلاق گرفتار شده است تاکید کرد: امروز آمریکا سیادت نظامی، سیاسی و اقتصادی خود را از دست داده و چراغ های افول آمریکا روشن شده است و اگر رژیم صهیونیستی رو به افول رفته به خاطر تدابیر امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و سپهبد شهید سردار سلیمانی است.

جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: رژیم صهیونیستی که داعیه نیل تا فرات را داشت در جنگ ۳۳ روزه با تدابیر میدانی شهید سلیمانی و همکاری سید حسن نصرالله، از بیروت و دیگر مناطق لبنان مجبور به عقب نشینی اجباری شد و امروز در درون دچار اختلاف است و قطعا حکومتی که درونش اختلاف باشد، فرو می پاشد.

وی ادامه داد: شجره خبیثه داعش، تقریبا ۷۵ درصد سوریه را تصرف کرد و پنج استان عراق درگیر شد اما شهید حاج قاسم سلیمانی بود که تدبیر رهبری را عملی کرد.

سردار فلاح زاده با بیان اینکه داعش عاشق کشته شدن و از صدام و رژیم بعث خطرناک تر بود و ارتشی که آماده کشته شدن باشد، چه در جبهه حق یا باطل پیروز است اما هنر حاج قاسم این بود که ارتشی با اعتقادی بالاتر از داعش، برای مقابله با داعش برد.

وی اظهار داشت: حاج قاسم در عراق بالغ بر ۳۲ عملیات و در سوریه بیش از ۱۰۰ عملیات را بر ضد داعش و تروریست های تکفیری طراحی و مدیریت کرد و غلبه اسلام بر کفر و پایان حکومت داعش، در ابوکمال سوریه رقم خورد و طرح آمریکا برای سیطره بر عراق و سوریه به شکست کشیده شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: امروز حماس و جهاد اسلامی با دست پر و انواع سلاح ها، آماده هجوم بر رژیم صهیونیستی هستند و فروپاشی رژیم صهیونیستی سرعت گرفته که این از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، فرماندهی مدبرانه حاج قاسم و همراهی گروه های قهرمان مقاومت است.

وی با بیان اینکه منطق مکتب حاج قاسم از پیامبر (ص)، امام علی (ع) و اسلام بود افزود: سردار سلیمانی اهل، علم و عرفان بود، حاج قاسم با علما می نشست و از همه مهمتر با امام راحل و مقام معظم رهبری پیوند خورده بود.

سردار فلاح زاده بیان کرد: اگر مجاهدان راه خدا، شهیدحاج قاسم سلیمانی و پیشکسوتان نبودند که ندای رهبری را لبیک بگویند صدام در سال ۵۹ با کمک شرق و غرب تا شرق کشور پیش می آمد.

وی با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس گفت: سنگر فرماندهی سردار سلیمانی در خط مقدم نبرد، قرار داشت و قلم توانایی آن را ندارد تا بتواند حماسه ها را بنویسد و یا هر چه بگوییم به تصویر کشیده نمی شود.

جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی مومن به خدا بود و در قلب، سخن و رفتارش ثابت قدم بود و چون منیت نداشت خدا او را عزیز کرد.

وی مردم یاری و برخورد با عطوفت با مردم، خستگی ناپذیری، تصمیم گیری به موقع و تلاش برای به نتیجه رساندن را از دیگر خصوصیات شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ذکر کرد.

فرمانده لشکر پیشکسوتان شهیدحاج قاسم سلیمانی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که "پاسداری واقعیتی است که اگر در کتابی کسی آن را بخواند، به احتمال زیادی اغلب می‌گوید این افسانه و مبالغه است، در حالی که این واقعیت برای بشر امروز قابل پذیرش نیست."

سردار محمد مطهری تاکید کرد: نمونه‌ای از این سرگذشت‌ها، زندگی و مجاهدت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که در طول چهار دهه در خدمت جهان اسلام و برای مردم تلاش کرد.

وی اظهار داشت: ما پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و جنگ و جهاد، بهترین نفراتی هستیم که می‌توانیم مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گسترش دهیم.

گردهمایی یاران حاج قاسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار و جمعی از مسئولان لشکری در مصلی امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد.

این آیین همراه با خاطره گویی ۲ نفر از رزمندگان دوران دفاع مقدس، اجرای مداحی و سرود بود.


مطالب پربازدید سایت

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

جدیدترین مطالب

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

مطالب پربازدید بخش خبر

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

میزبانی از اعضای گروهک منافقین جرم محسوب می‌شود

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در مراسم بزرگداشت شهید حجازی و 1050 شهید ترور خراسان رضوی

بنیاد هابیلیان مظلومیت شهدای ترور را به گوش همگان خواهد رساند

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان