سرکرده منافقین پرافتخارترین زن سال در فضا

Maryam11گروهک منافقین همه ساله به رسم خود که در هر شرایطی به دنبال غوغا آفرینی و اظهار وجود است، به مناسبت 8 مارس روز جهانی زن جشن هایی را برپا و با دادن یک وعده غذا به برخی افراد نیازمند، برای خود مستمع گردآوری می کند.

این روز نیز فرصتی است تا این گروهک با اتکا به اربابان خود در آمریکا و اروپا، ادعاهای واهی خود در خصوص نقض حقوق زن در ایران را تکرار و خود را گروهکی دموکرات بنامد که بهترین شرایط را برای زنان عضو سازمانشان فراهم کرده است و اگر نشنیده باشد کسی پیشینه این گروهک تروریستی را شاید تحت تاثیر گزافه گویی های آنان قرار گیرد.

اما هدف از نوشتن این مقال پرداختن به جنایت های وحشتناک این گروهک در حق زنان بی گناه در ایران و عراق و حتی زنان عضو این فرقه نیست، که بسیار در این خصوص قلم زده شده و در چند روز گذشته به مناسبت روز جهانی زن، بسیاری مطالب منتشر شده است.

آنچه امسال این روز را برای گروهک منافقین متفاوت کرد، انتخاب سرکرده این گروهک به عنوان «پرافتخارترین زن سال 2013» بود که موجی از شادی و شعف را برای اندک اعضای باقی مانده آن فراهم کرد. اما این انتخاب از سوی چه شخص یا گروهی صورت پذیرفته است؟

وب سایت خبری این گروهک با افتخار از گروهی با نام «انجمن معتقدان به خدا» (جی.بی.ای) نام می برد که این افتخار را به خانم تروریست داده اند تا بانوی برتر از دید این انجمن در رقابت با ميشل اوباما، همسر باراک اوباما و سونيا گاندی رهبر حزب کنگره هندوستان باشد.

البته این انتخاب بی شک افتخار بزرگی برای این گروهک است، که گروهی پیدا شده که هم معتقد به خدا است و هم معتقد به گروهک منافقین و سرکردگان آن. البته از آنجایی که این دو جمع نقضین است(اعتقاد به خدا و اعتقاد به گروهک منافقین) باید بررسی شود که این انجمن به کدام خدا اعتقاد دارد؟

اما چه عاملی سبب شده تا این انجمن گمنام، دست به چنین انتخابی بزند؟ اگر این انجمن کمتر اطلاعی از گروهک منافقین و اوضاع درون فرقه ای آن داشت و یا اگر اندکی از جنایات آنها در ایران و عراق باخبر بود، بی شک اندک اعتبار خود را برای دادن این مقام شامخ به خانم تروریست هزینه نمی کرد. البته در ادامه این خبر که در وب سایت منافقین آمده است، به گونه ای می توان علت این انتخاب را از سوی انجمن معتقدان به خدا! یافت.

این خبر می افزاید، رئیس این انجمن شخصی با نام «پرفسور راج بالدو» است که به ادعای آنها از دانشمندان شناخته شده در تئوريهای کيهانی است. و شاید همین تخصص رئیس انجمن جواب سوال باشد. انجمنی که رئیس آن یک کیهان شناس باشد و عمر خود را در راه شناختن ماورای زمین گذرانده است چه اطلاعی از آنچه در زمین می گذرد دارد و شاید هم انتخاب خانم تروریست از سوی آقای کیهان شناس یکی از کشفیات بکر فضایی ایشان است.

وضعیت فلاکت بار منافقین و فرو رفتن بیش از پیش آنها در باتلاق نابودی، سران آن را به جایی رسانده است که می بایست برای اینکه نشان دهند، هستند و نفس می کشند به همراهی همین انجمن های دسته چندمی که تاکنون کمتر کسی اسمی از آنها شنیده است دل خوش کنند. این گروهک که زمانی به قرارگیری در دامان صدام معدوم به خود می بالید و هم نشینی با سران حزب بعث برایش افتخار بود، امروز کارش به جایی رسیده که عنوان مضحک پرافتخارترین بانوی سال از سوی یک کیهان شناس دلگرمی آنها برای دیده شدن است.


    • هیچ نظری یافت نشد

    نظر خود را اضافه کنید

    0
    https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9234162&tmpl=component
    نظر شما به دست مدیر خواهد رسید