سردار رشيد اسلام شهيد محمد شيخ بابايي

برادران و خواهران مسلمان به خصوص پاسداران عزيز كه خداوند نعمت پيروزي انقلاب اسلامي را بر ما ارزاني داشت و براي اولين بار هم كه شده به همين جهانيان ثابت نمود كه اسلام مي‌تواند جامعه در غفلت فرو رفته را حركت دهد و موجي به وجود آورد از اين طوفان كه بنيان ظلم و ستم استعمارگران مشرق و مغرب را از بين ببرند شما مسئوليت پيام ما را داريد

Shahid Sheykhbabaiy

نام پدر : اسحق علي

محل تولد : كبودرآهنگ

تاريخ تولد : ۱۷ / ۰۷ / ۱۳۴۱

تحصيلات : اول راهنمايي

سمت : معاونت گردان 157 انصارالحسين

محل شهادت : كرمانشاه _ تنگه چهارزبر

عمليات : مرصاد

تاريخ شهادت : ۰۵ / ۰۵ / ۱۳۶۷

 

وصیتنامه

 

بسم ا… الرحمن الرحيم

 

پدر و مادر عزيزم راهيكه من انتخاب كرده‌‌ام با آگاهي است. راهي است كه سرور شهيدان حسين بن علي(ع) در آن راه به شهادت رسيدند. در اين راه بايد براي استحكام بخشيدن به نظام جمهوري اسلامي از جان و دل مايه گذاشت و اگر در اين راه به شهادت رسيدم آرزويم است از مرگي كه مدت‌ها در اتتظارش ثانيه شماري مي‌كردم و دوستان عزيزم امروز روزي است كه خداوند تبارك و تعالي از ما مردم مسلمان امتحان مي گيرد. بيائيد دست در دست هم و از اين فرصت استفاده كنيم و اي ملت مسلمان ايران قدر اين امام بزرگوار را بدانيد و تا آخرين قطره خون او را تنها نگذاريد من به خواست اراده خداوند تبارم و تعالي و با آگاهي از پايان اين راه به عبوديت مي‌روم و اميدوارم كه بتوانم با نثار خون خودم رضايت خالقم را جلب و به انقلاب عظيم اسلامي تحت رهبري روح خدا ، بت شكن زمان امام خميني كبير خدمتي نمايم. مادر فداكارم چه كنم كه با وجود آن همه حقي كه بر گردنم داري نمي‌توانم هميشه در كنار تو باشم و فرياد سالار شهيدان حضرت امام خميني را كه فرمود آيا كسي هست مرا ياري دهد را نشنيده گرفته از فيض شهادت كه فيض عظيم مي‌باشد چشم پوشي كنم.

 

برادران و خواهران مسلمان به خصوص پاسداران عزيز كه خداوند نعمت پيروزي انقلاب اسلامي را بر ما ارزاني داشت و براي اولين بار هم كه شده به همين جهانيان ثابت نمود كه اسلام مي‌تواند جامعه در غفلت فرو رفته را حركت دهد و موجي به وجود آورد از اين طوفان كه بنيان ظلم و ستم استعمارگران مشرق و مغرب را از بين ببرند شما مسئوليت پيام ما را داريد شما مسئول هستيد كه پيام اين شهدا را به جامعه برسانيد شما زبان گوياي اسلام هستيد بنابراين وظيفه و رسالت شما سنگين‌تر از ماست و اعمال شما و كار شما بسيار بزرگ است بسيار متعالي است و اگر ين راه را صحيح ادامه دهيد پاداش خوبي در انتظار شماست. اميدوارم هر چه زودتر نيروهاي اسلام بر نيروهاي كفر پيروز شود ولي بايد به گفته امام صبر كرد و ما به پيروزي نيروهاي اسلام بر كفر اطمينان داريم.

دوستان عزيز اميدوارم كه مرا ببخشيد و با دشمنان اسلام و قرآن و امام خميني هميشه در ستيز باشيد و مواظب باشيد كه اينقدر اين سرور مستضعفان و ياور قرآن را ناراحت و غمگين نكنند در اين هنگام كه وصيت نامه‌‌ام را مي‌نويسم بياد شهداي اسلام به خصوص بهشتي‌ها، رجائي‌ها و با هنرها و دوستان و برادران كه در جبهه‌هاي حق عليه باطل به شهادت رسيده اند مي‌باشم. انساني كه خدا را شناخت عاشق او مي‌شودو انسان كه عاشق شد تمام پليديها را از خود ميراند انسانيكه خود را شناخت كارهاي صالح را يك وظيفه مي‌داند من منتي بر خدا ندارم و شماهم نداريد اين يك وظيفه است و همه ما مسئول هستيم در راه خدا با جان و با زبان جهاد كنيم و هر كس اين كار را نكند خلاف كار است و مجازات مي شود شما بايد از امام خميني بزرگوار تبعيت كنيد و هرچه ايشان فرمودند بايد عمل كنيد به سخنان امام خوب گوش كنيد تا رستگار شويد جنگ جنگ است و عزت و شرف و دين و ميهن ما در گير همين مجازات است. ما امانت هستيم از جانب پروردگار متعال كه هر آن خواستار اين امانت شد بايد با كمال مسرت و خوشحالي خود را تسليم كرد و جان به جان آفرين بخشيد و اگر من لياقت شهادت را داشته باشم اين افتخاري است بسيار بزرگ كه كمتر نصيب همه كس مي‌شود.

محمد شيخ بابايي

 

 

 

 

 

 

 

 


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

لزوم بازنگری در فهرست شهدای ترور کشور

همزمان با سالگرد عملیات مرصاد

گزارش سالانه تروریسم در ایران 1402 منتشر شد

شهید ترور

شهید ژاله ملکی

شهید امیرحسین افضلی

جلوی چشمم نفس‌های آخرش رو ‌زد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خبر داد

۱۷ شهریور؛ زمان دادگاه کیفری پرونده ترور شهید سلیمانی

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان