صاعقه

Hqdef12ultروایت  فرماندهان میدانی عملیات مرصاد است که در برنامه ای تلویزیونی به صورت مستند تهیه و تولید شده است. راوی شخصی است که شرح عملیات را روایت می‌کند و در بخش بعد یکی از فرماندهان این عملیات غرورآفرین را روایت می‌کنند. راوی در حافظه تاریخی هر ملتی ایام و روزهای به یاد ماندنی وجود دارد که بازگشت و مرور مجدد وقایع آن روزها به عنوان نقاط عطف و تأثیرگذار تاریخی، گام اساسی در شکل‎دهی به هویت جمعی از طریق بازگشت به افتخارات گذشته آن ملت به شمار می‎رود. عملیات مرصاد در تابستان 1367 یکی از این

تنگه مرصاد

484134 916راوی زمانی که قطعنامه 598 شورای امنیت سازمان ملل در تاریخ 27 تیر ماه 1367 از طرف جمهوری اسلامی ایران پذیرفته شد، همه چیز پایان یافته تلقی گردید. اما در برابر دیدگان متحیر جهانیان این مسئله نه تنها در خوی جنگ طلبی رژیم بعثی صدام تأثیری نداشت، بلکه نظامیان عراقی در یک یورش سازمان یافته مجدداً تجاوزات خود را در جنوب و غرب کشور به منظور تصرف دوباره مناطق آزاد شده ایرانی‎ها آغاز نمودند. در این زمینه می‎توان به اقدام مشترک عراق با سازمان منافقین اشاره کرد.

حدیث پیروزی

485036 501 سردار اسدالله ناصح حد و حدود منطقه عملیات، دقیقاً از محور قصرشیرین، یعنی از خسروی داخل شدند و از مرز خسروی یکی از محورهای اساسی تهدید نظامی ما در طول تاریخ بوده یعنی در آنجا ما می‎بینیم که حتی تیمور لنگ هم وقتی که تاریخ نوشته، گردنه پاتاق را به عنوان یک منطقه دفاعی بسیار خوبی در ارتباط با حملات زمینی غرب کشور مطرح می‎کند، می‎گوید که یک نقطه پدافندی بسیار خوبی است. بنابراین همه هجوم‎هایی که می‎شده، یکی از محورهای اساسی‎اش محور قصرشیرین بوده. که محور

روز هلاکت دسته‌جمعی منافقین

636906235219665188 Mdاعوذبالله من الشیطان الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم. رب أدخلنی مدخل صدق و أخرجنی مخرج صدق و اجعلنی من لدنک سلطانا نصیرا. اللهم کن لولیک الحجه ابن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل الساعه ولیا و حافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه أرضک طوعا و تمتعه فیها طویلا. اللهم اجعلنی من انصاره و اعوانه بجاست که مقدمتاً درود و سلامی داشته باشیم به ارواح مطهر شهدای انقلاب اسلامی، روح مطهر حضرت امام

تجاوز منافقین در مرصاد خودکشی و دیوانگی بود

Liyaeiدر پنجم مرداد ماه سال ۱۳۶۷ و با پذیرش قطع‌نامه از طرف رهبر کبیر جمهوری‌اسلامی با عنوان معروف «جام زهر را نوشیدم» منافقین که با رژیم بعث عراق در حمله و جنایت علیه مردم ایران هم‌دست و هم‌داستان شده بودند عملیاتی را با نام فروغ جاویدان آغاز کردند اما پس از گذر از چند شهر کوچک کرند و اسلام‌‌آباد در برابر سد خروشان رزمندگان جمهوری‌اسلامی از حرکت ایستادند و تمام مدعیاتشان در یک گذرگاه بر باد رفت و ذلیلانه راه فرار به سوی مرزهای عراق را در پیش گرفتند.

منافقین اجساد رزمندگان را مثله می‌کردند

Ebrahimiدر پنجم مرداد ماه سال ۱۳۶۷ و با پذیرش قطع‌نامه از طرف رهبر کبیر جمهوری‌اسلامی با عنوان معروف «جام زهر را نوشیدم» منافقین که با رژیم بعث عراق در حمله و جنایت علیه مردم ایران هم‌دست و هم‌داستان شده بودند عملیاتی را با نام فروغ جاویدان آغاز کردند اما پس از گذر از چند شهر کوچک کرند و اسلام‌‌آباد در برابر سد خروشان رزمندگان جمهوری‌اسلامی از حرکت ایستادند و تمام مدعیاتشان در یک گذرگاه بر باد رفت و ذلیلانه راه فرار به سوی مرزهای عراق را در پیش گرفتند.

منافقین فکر می‌کردند به پیک‌نیک آمده‌اند

Maleki Taghiدر پنجم مرداد ماه سال ۱۳۶۷ و با پذیرش قطع‌نامه از طرف رهبر کبیر جمهوری‌اسلامی با عنوان معروف «جام زهر را نوشیدم» منافقین که با رژیم بعث عراق در حمله و جنایت علیه مردم ایران هم‌دست و هم‌داستان شده بودند عملیاتی را با نام فروغ جاویدان آغاز کردند اما پس از گذر از چند شهر کوچک کرند و اسلام‌‌آباد در برابر سد خروشان رزمندگان جمهوری‌اسلامی از حرکت ایستادند و تمام مدعیاتشان در یک گذرگاه بر باد رفت و ذلیلانه راه فرار به سوی مرزهای عراق را در پیش گرفتند.

منافقین با حمله به ایران گور خودشان را کندند

Haghgooدر پنجم مرداد ماه سال ۱۳۶۷ و با پذیرش قطع‌نامه از طرف رهبر کبیر جمهوری‌اسلامی با عنوان معروف «جام زهر را نوشیدم» منافقین که با رژیم بعث عراق در حمله و جنایت علیه مردم ایران هم‌دست و هم‌داستان شده بودند عملیاتی را با نام فروغ جاویدان آغاز کردند اما پس از گذر از چند شهر کوچک کرند و اسلام‌‌آباد در برابر سد خروشان رزمندگان جمهوری‌اسلامی از حرکت ایستادند و تمام مدعیاتشان در یک گذرگاه بر باد رفت و ذلیلانه راه فرار به سوی مرزهای عراق را در پیش گرفتند.

منافقین مانند گروه‌های تکفیری به هر جا می‌رسیدند جنایت و خونریزی می‌کردند

Madadiدر پنجم مرداد ماه سال ۱۳۶۷ و با پذیرش قطع‌نامه از طرف رهبر کبیر جمهوری‌اسلامی با عنوان معروف «جام زهر را نوشیدم» منافقین که با رژیم بعث عراق در حمله و جنایت علیه مردم ایران هم‌دست و هم‌داستان شده بودند عملیاتی را با نام فروغ جاویدان آغاز کردند اما پس از گذر از چند شهر کوچک کرند و اسلام‌‌آباد در برابر سد خروشان رزمندگان جمهوری‌اسلامی از حرکت ایستادند و تمام مدعیاتشان در یک گذرگاه بر باد رفت و ذلیلانه راه فرار به سوی مرزهای عراق را در پیش گرفتند.

منافقین کمترین عقل نظامی نداشتند

Kosari2در پنجم مرداد ماه سال 1367 و با پذیرش قطع‌نامه از طرف رهبر کبیر جمهوری‌اسلامی با عنوان معروف «جام زهر را نوشیدم» منافقین که با رژیم بعث عراق در حمله و جنایت علیه مردم ایران هم‌دست و هم‌داستان شده بودند عملیاتی را با نام فروغ جاویدان آغاز کردند اما پس از گذر از چند شهر کوچک کرند و اسلام‌‌آباد در برابر سد خروشان رزمندگان جمهوری‌اسلامی از حرکت ایستادند و تمام مدعیاتشان در یک گذرگاه بر باد رفت و ذلیلانه راه فرار به سوی مرزهای عراق را در پیش گرفتند.
فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31