دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا

Parlem

در‌حالی‌که اتحادیه اروپا یکی از بزرگترین مدعیان مبارزه با تروریسم و حمایت از حقوق بشر است، سران جنایت‌کار و اعضای سازمان منافقین که بیش از 12000 نفر از مردم ایران را به خاک و خون کشیده‌اند، آزادانه در کشورهای اروپایی به فعالیت می‌پردازند و آزادی عمل آن‌ها گاهی از نمایندگان اروپایی حاضر در این نشست نیز بیشتر است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) نشست مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی، فراکسیون زنان و نمایندگان اقلیت‌های دینی مجلس شورای اسلامی با هیئتی از نمایندگان پارلمان اروپا در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست نمایندگانی از هر دو طرف به اظهار نظر درباره مسائل مختلف از جمله برجام و مبارزه با تروریسم پرداختند. هیئت اروپایی شامل 12 نفر از نمایندگان پارلمان اروپا و سفیر بلغارستان در جمهوری اسلامی بود که مسئولیت این هیئت بر عهده دیوید مک‌آلیستر، رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان اروپا قرار داشت.

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان نیز که با دعوت رسمی دکتر بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، در این نشست حضور داشت، به عنوان تنها فرد حاضر در این جلسه که کسوت نمایندگی مجلس را نداشت، فرصت سخنرانی در این نشست را پیدا کرد.

آقای بروجردی پس از معرفی آقای هاشمی‌نژاد به‌عنوان نماینده 17000 قربانی ترور ایران از ایشان درخواست کرد در جمع نمایندگان سخنرانی کند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با ذکر تعداد قربانیان ترور در ایران که بیش از 17000 نفر است، کتاب دایره‌المعارف 17000 شهید ترور ایران را به عنوان سندی بر قربانی قرار‌گرفتن مردم ایران در بحث تروریسم به نمایندگان اروپایی نمایش داد.

وی سپس به مبحث حضور منافقین در اروپا پرداخت و یادآوری کرد در‌حالی‌که اتحادیه اروپا یکی از بزرگترین مدعیان مبارزه با تروریسم و حمایت از حقوق بشر است، سران جنایت‌کار و اعضای سازمان منافقین که بیش از 12000 نفر از مردم ایران را به خاک و خون کشیده‌اند، آزادانه در کشورهای اروپایی به فعالیت می پردازند و آزادی عمل آن‌ها گاهی از نمایندگان اروپایی حاضر در این نشست نیز بیشتر است.

وی ادامه داد مریم رجوی به‌طور مداوم در پارلمان اروپا رفت‌و‌آمد می‌کند و حتی در حضور اخیر خود در این پارلمان دستور ضرب‌و‌شتم تعدادی از مخالفین خود را صادر کرده است.

هاشمی‌نژاد در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: منافقین همان سازمانی است که طبق گزارش مسئولین بلندپایه سیا بعد از خروج از فهرست گروه‌های تروریستی، در ترور تعدادی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مشارکت داشته‌است.

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در انتها گفت: براساس گزارش وزارت خارجه آمریکا، دستگاه‌های امنیتی برخی از کشورهای اروپایی و تعدادی از موسسات تحقیقاتی مستقل، منافقین در دهه 90 میلادی به‌طور همزمان به سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی در 13 کشور حمله کردند؛ حال چگونه ممکن است چنین سازمانی با این سوابق تروریستی به‌شکل سالیانه در پاریس تجمعی برگزار کند که امکانات برگزاری تجمعی در این سطح حتی در اختیار برخی از دولت‌ها قرار ندارد؟

آقای هاشمی‌نژاد آخرین سخنران نشست بود و پس از اتمام جلسه، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله آقای بروجردی، آقای ذوالنور، آقای دهقانی فیروزآبادی و خانم هاجر چنارانی و تعداد دیگری از نمایندگان از حضور و سخنرانی آقای هاشمی‌نژاد در این نشست تشکر کردند.

در نهایت نیز گفت‌و‌گوی جداگانه‌ای با خانم آنا گومز یکی از نمایندگان اروپایی حاضر در جلسه که در گذشته مواضعی علیه منافقین گرفته بود انجام شد که در این دیدار آقای هاشمی‌نژاد به عنوان نماینده خانواده قربانیان ترور ایران از مواضع شجاعانه این نماینده پارلمان اروپا قدردانی کرد.

خانم گومز نیز در این گفت‌وگو اظهار کرد به دلیل مواضعی که علیه منافقین گرفته به وی اتهام مزدوری برای حکومت ایران زده شده است اما هیچگاه نمی‌تواند با چنین گروهی کنار بیاید. وی همچنین از پیشنهاد هابیلیان مبنی بر برقراری ارتباطات بیشتر در آینده استقبال کرد.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان