دشمنان از منافقین تا پژاک و جیش الظلم را برای ایجاد ناامنی به‌کار گرفته‌اند

حسینی: باید برای مقابله با آشوب و اغتشاش، در فضای حقیقی و مجازی حضور فعال داشته باشیم

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: متاسفانه برخی جوانان و نوجوانان از سابقه گذشته کسانی که امروز مدعی حقوق زن و دموکراسی و آزادی هستند اطلاع چندانی ندارند. منافقین و کومله گروه‌هایی بودند که جنایت‌های فراوانی در کشور مرتکب شده و 17 هزار نفر از مردم کوچه و بازار را با بی‌رحمانه‌ترین روش‌ها به شهادت رساندند و امروز به بهانه دلسوزی برای فوت تأسف‌انگیز یک بانوی جوان مدعی حقوق زن شده‌اند و می‌خواهند برای ملتی که در مکتب انبیا و ائمه معصوم(ع) تربیت شده است، درس دفاع از حقوق انسان بدهند.

به گزارش هابیلیان به نقل از تسنیم، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در نشست مجازی با فعالین حوزه فضای مجازی بسیج، با تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، پیروی و تبعیت از سبک زندگی فردی و اجتماعی نبی مکرم اسلام را مورد تاکید قرار داد و گفت: کسی که علاقمند است پیرو صادق پیامبر اسلام باشد باید ویژگی‌های اخلاقی و شیوه زندگی پیامبر اسلام(ص) را مورد توجه قرار دهد که ایشان حتی موجب جذب اعتماد مشرکان شده بود.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان و عناصر ضدانقلاب تمام امکانات خود را بسیج کرده‌اند تا با ایجاد اغتشاش و ناامنی مردم را در تنگنا قرار دهند، اظهار داشت: دشمنان از همه روش‌هایی که تاکنون برای مواجهه با انقلاب اسلامی استفاده کردند و نیز تجربه‌های انقلاب‌های رنگی و بکار گرفتن طیف وسیعی از مخالفین جمهوری اسلامی ایران از منافقین، سلطنت‌طلبان تا پاک، پژاک و جیش الظلم برای ایجاد ناامنی در کشور را به‌کار گرفته‌اند و برای مقابله موثر با آن لازم است شگردها، شیوه‌ها و ابزارهایی که از آن استفاده می‌شود، به‌خوبی شناسایی شده و متناسب با آن اقدام کرد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در اغتشاشات اخیر بیشترین استفاده از فضای مجازی بوده و تبلیغات گسترده‌ای در این فضا به راه انداختند به نحوی که ایران مجازی با ایران واقعی خیلی تفاوت دارد. دشمنان برای تحریک افکار عمومی اتفاقات کوچک و حاشیه‌ای در گوشه و کنار کشور را به نحوی برجسته می‌کنند که گویا تمام کشور درگیر ناامنی و اغتشاش است.

حسینی گفت: دشمنان در جنگ رسانه‌ای و شناختی روی احساسات و هیجان مخاطب خود تمرکز کرده است و همزمان رئیس جمهور آمریکا وارد عمل شده و از این‌گونه اغتشاشات حمایت می‌کند و آن را مهم‌تر از روند مذاکرات، محور اصلی فعالیت‌های خود عنوان می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه ابعاد هجمه‌ها و تهدید به‌گونه‌ای است که برخی از سیاسیون و چهره‌های شناخته‌شده ورزشی و هنری تحت تاثیر تبلیغات منفی و حتی با فشار و تهدید، ناخواسته مجبور به موضع‌گیری شدند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: اینان برای اینکه وانمود کنند مردم با آن‌ها همراهی می‌کنند، با استفاده از روش‌های مختلف و ایجاد فضای رعب و وحشت، کسبه و بازاریان را مجبور به تعطیلی محل کسب و کار خود می‌کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: اگر در اوایل انقلاب، نیروهای مردمی و بسیج با منافقین در شهرهای مختلف درگیر بودند امروز هم باید با همان روحیه حضور فعال و تاثیرگذاری در فضای مجازی و حقیقی داشته باشند و بی‌تردید همانطور که حضور بسیجیان در دوران دفاع مقدس معادلات را برهم زد امروز هم می‌توان غائله دشمنان را خاموش کرد.

وی گفت: در اغتشاشات اخیر از خشن‌ترین روش‌ها برای ایجاد رعب و وحشت بین مردم استفاده می‌شود و این سبک صهیونیست‌ها و داعش است که از این  شیوه، استفاده می‌کنند تا با ایجاد وحشت، کسی در مقابل‌شان ایستادگی نکند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه آشوبگران به حقوق زن و آزادی هیچ اعتقاد و باوری ندارند، اظهار داشت: متاسفانه برخی جوانان و نوجوانان از سابقه گذشته کسانی که امروز مدعی حقوق زن و دموکراسی و آزادی هستند اطلاع چندانی ندارند. منافقین و کومله گروه‌هایی بودند که جنایت‌های فراوانی در کشور مرتکب شده و 17 هزار نفر از مردم کوچه و بازار را با بی‌رحمانه‌ترین روش‌ها به شهادت رساندند و امروز به بهانه دلسوزی برای فوت تأسف‌انگیز یک بانوی جوان مدعی حقوق زن شده‌اند و می‌خواهند برای ملتی که در مکتب انبیا و ائمه معصوم(ع) تربیت شده است، درس دفاع از حقوق انسان بدهند.

حسینی خاطرنشان کرد: آمریکا و اروپا هم که ادعای حقوق بشر دارند تنها در یک نمونه در زمان اشغال عراق بیش از یک میلیون و صد هزار نفر از مردم این کشور را قتل عام کردند.

وی با بیان اینکه دشمنان برای مقابله با عزت و سرافرازی ملت ایران لشکرهای سایبری تشکیل دادند، گفت: امروز وظیفه داریم بیش از همیشه در صحنه حقیقی و مجازی فعال بوده و با روشنگری، از ایجاد شبهه در ذهن جوانان و نوجوانان خود جلوگیری کنیم.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آشوبگران می‌خواهند کشور را به ورطه ناامنی بکشانند و آحاد مردم و کسبه و بازاریان از این موضوع بشدت ناراحت هستند؛ لذا ضرورت دارد از امنیت مردم و جامعه صیانت شود.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص اهمیت جهاد تبیین در دانشگاه و مدارس گفت: حجم و شدت تبلیغات و صحنه‌سازی دشمنان برای تحت تاثیر قرار دادن جوانان و نوجوانان بسیار گسترده است و امروز وظیفه داریم متناسب با این حجم از تبلیغات در مسیر جهاد تبیین گام برداریم و البته در این مسیر اساتید و دانشگاهیان و همه افرادی که احساس مسئولیت می‌کنند باید با جدیت وارد عمل شوند.

وی گفت: به خاطر خویشتن‌داری تعداد زیادی از عوامل نیروی انتظامی و بسیج، دچار آسیب شدند تا صف افرادی که تحت تأثیر مظلوم‌نمایی و هیجانات وارد صحنه شده‌اند از افرادی که از عوامل سازمان‌یافته گروهک‌های تروریستی هستند، جدا شود.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهور گفت: متأسفانه در جریان اغتشاشات، برخی از سیاسیون آتش‌بیار معرکه شده و با ادعاهای خود به تحریک افکار عمومی پرداختند و حتی در تلویزیون اتهامات نادرستی به نظام وارد کردند که نباید به سادگی از کنار آن‌ها عبور کرد.

حسینی درخصوص لزوم هماهنگی رسانه‌ها اظهارداشت: بی‌تردید هماهنگی، انسجام، هم‌افزایی و تقسیم کار رسانه‌های انقلاب می‌تواند نقش موثری در روشنگری افکار عمومی داشته باشد و در جنگ نابرابر رسانه‌ای که با آن مواجه هستیم این هماهنگی بیش از گذشته ضرورت دارد.


مطالب پربازدید سایت

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

شهید ترور

شهید اکبر همتی

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

جدیدترین مطالب

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

شهید ترور

شهید اکبر همتی

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

مطالب پربازدید بخش خبر

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان