دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین اقدام ارزشمندی برای کنار زدن پرده از جنایات این گروهک تروریستی است

61578151

عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین اقدام بسیار ارزشمندی است گفت: دادگاه با همه توان پرده از جنایات این مجموعه بی‌هویت بردارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان - اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۱۰۴ نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین و همچنین ماهیت سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی سه‌شنبه ۲۱ آذر در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) به صورت علنی برگزار شد.

حجت الاسلام سیدحاجی محمد موحد در گفت‌وگو با میزان، در این باره اظهار کرد: هر چه زمینه علنی این دادگاه فراهم شود تا ابعاد جنایت و خباثت این گروهک بی‌هویت و بی‌اصالت برای مردم روشن شود بسیار به‌جا، ضروری و اقدامی پسندیده و ممدوح است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ادامه داد: برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات ۱۰۴ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین هم برای وجدان بیدار آزادگان دنیا و هم کسانی که بعد از چندین دهه تحت تاثیر القائات این گروهک قرار گرفته‌اند موثر است.

وی با بیان اینکه رسیدگی به جنایات منافقین در دادگاه علنی مشخص می‌کند این افراد با چه معیاری دست به جنایت زده‌اند و مبنای ترور بی‌رحمانه ۱۷ هزار زن و مرد و جوان و کودک چه گناهی بوده است.

موحد با تاکید بر اینکه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین اقدام بسیار ارزشمندی است گفت: دادگاه با همه توان این مطلب را به جلو ببرد و پرده از جنایات این مجموعه بی‌هویت بردارد تا مردم در جریان آن قرار بگیرند.

منبع: میزان


مطالب پربازدید بخش گفتگو

فرزند شهید آقامیری می‌گوید منافقین باید به اشد مجازات محکوم شوند

فرزند شهید ترور: منافقین به اشد مجازات محکوم شوند

روایتی از ترور شهید گودرزی به دست منافقین؛

ابراز امیدواری درباره نتایج دادگاه

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی

برگزاری دادگاه منافقین باعث رضایت مردم می‌شود

روایت‌گری پژوهش‎گر حوزه نفاق از تاریخ منافقین؛

خوابگردهایی که مزدوری پیشه کردند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان