جنايات منافقين در پارلمان انگليس تشريح شد

Hasheminejad009

دبيرکل انجمن غيردولتي هابيليان بخشي از جنايات گروهک تروريستي منافقين را در ديدار با چندتن از نمايندگان پارلمان انگليس تشريح کرد.

سيد محمد جواد هاشمي نژاد که براي شرکت در همايش بين المللي "تروريسم از نگاهي ديگر" به انگليس سفر کرده بود، در مدت اقامت يک هفته اي خود در لندن با چندتن از نمايندگان عضو مجلس عوام و مجلس اعيان انگليس ديدار و با ارائه اسناد و مدارک مستند گوشه هايي از جنايات منافقين را براي آنان تشريح کرد.

وي در پايان سفر خود به لندن در مصاحبه با خبرنگار ايرنا، اظهارداشت: در اين سفر همچنين با مقامات چند سازمان مدني و حقوق بشري مستقر در انگليس ديدار کرديم که در اين ديدارها ضمن گفت و گو درباره همکاري هاي دوجانبه، در مورد فعاليت هاي تروريستي منافقين نيز به آنان اطلاع رساني کرديم.

وي گفت: در ديدار با نمايندگان پارلمان انگليس و مسوولان سازمان هاي مدني و حقوق بشري متوجه شديم که برخي از آنان از جنايات گروهک منافقين و سابقه فعاليت هاي تروريستي و غير انساني اين گروهک اطلاع چنداني ندارند.

هاشمي نژاد افزود: پس از گفت و گو با اين شخصيت ها برخي از آنان خواستار اين شدند که در آينده همکاري هاي نزديکي با انجمن هابيليان داشته و به تبادل اطلاعات در زمينه فعاليت هاي حقوق بشري و مبارزه با تروريسم بپردازند.

وي اظهارداشت: متاسفانه با توجه به فعاليت آزادانه گروهک منافقين در برخي کشورهاي غربي، اين گروهک توانسته است اذهان برخي نمايندگان و سياستمداران اين کشورها را که از سابقه تروريستي آن اطلاع چنداني ندارند، تحت تاثير قرار دهد.

دبيرکل انجمن هابيليان گفت: کساني که حتي اطلاع مختصري از فعاليت هاي تروريستي منافقين داشتند، از اسناد و مدارک مستند ارائه شده در مورد ترور 12 هزار نفر از شهروندان جمهوري اسلامي ايران توسط اين گروهک و فعاليت هاي تروريستي آن در کشورهاي ديگر از جمله عراق ابراز تعجب و شگفتي مي کردند.

وي افزود: اين افراد خواستار حضور پررنگ تر سازمان هاي مدني و حقوق بشري نظير هابيليان در عرصه هاي اطلاع رساني کشورهاي غربي از جمله انگليس شدند تا افکار عمومي و بويژه سياستمداران اين کشورها بيشتر از گذشته با سابقه تروريستي منافقين آشنا شوند.

هاشمي نژاد گفت: ديدار و گفت و گو با تعدادي از خبرنگاران و فعالان رسانه اي انگليس از ديگر برنامه هاي ما در لندن بود که در اين ديدارها نيز ضمن ارائه توضيحاتي در مورد تروريسم و خطر گروههاي تروريستي براي همه جوامع انساني خواستار اطلاع رساني بي طرفانه توسط اين رسانه ها در مورد فعاليت ها و سوابق گروهک منافقين شديم.

وي تاکيد کرد: در هر سه حوزه پارلماني و سياسي، مدني و حقوق بشري و رسانه اي با استقبال طرف هاي انگليسي مواجه شديم و مقرر شد همکاري هاي خود را در آينده توسعه دهيم.

دبيرکل انجمن هابيليان از اينکه بخش هايي از حاکميت انگليس برخورد دوگانه با موضوع مبارزه با تروريسم دارند، ابراز تاسف کرد و گفت: اميدواريم با توجه به اينکه مقامات دولتي انگليس همچنان گروهک منافقين را يک سازمان تروريستي و خطرناک مي دانند، دستگاه قضايي اين کشور نيز در تصميم خود مبني بر خروج منافقين از فهرست سازمان هاي تروريستي تجديد نظر کند.

دستگاه قضايي انگليس در ارديبهشت ماه امسال در اقدامي سوال برانگيز و به رغم مخالفت مقامات دولتي اين کشور، خروج نام گروهک منافقين از فهرست گروه ها و سازمان هاي ممنوعه تروريستي را تاييد کرد.

منبع: ایرنا-لندن


مطالب پربازدید سایت

سپاه سردمدار مبارزه با تروریسم

شهید «طالب طاهری» نمادی از مظلومیت پاسداران

به مناسبت عروج پدر شهید طالب طاهری، از شهدای سلاخی منافقین؛

«عملیات مهندسی» فجیع‌ترین جنایت تاریخ معاصر ایران

مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

شکنجه با اسم رمز انتقام

تنها شهید جاویدالاثر عملیات مهندسی

مقاومت شهید طهماسبی زیر شکنجه‌های منافقین

هانیه علی نژاد؛ خبرگزاری مهر

مغزهای زنگ زده!

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی تشریح کرد

سریال دنباله‌دار سوءاستفاده‌ منافقین از نمادهای مذهبی!

جدیدترین مطالب

رئیس‌کل دادگستری استان فارس خبر داد

صدور کیفرخواست حمله تروریستی به حرم حضرت شاهچراغ(ع)

معاون همننگ کننده ارتش در یزد عنوان کرد:

۱۷ هزار شهید ترور فدای اقتدار امروز شده است

به بهانه پخش سرهنگ ثریا در جشنواره فیلم فجر

«سرهنگ ثریا» مادرانه‌ای پشت دیوارهای «کمپ اشرف» + فیلم

به مناسبت آسمانی شدن پدر شهید طالب طاهری، از شهدای سلاخی منافقین؛

عملیات سلاخی + فیلم

سپاه سردمدار مبارزه با تروریسم

شهید «طالب طاهری» نمادی از مظلومیت پاسداران

مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

شکنجه با اسم رمز انتقام

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان