به نام خلق به کام دشمن

131879252image 2019 12 18 11 11 47 497 LRO

پانزدهمین قسمت مجموعه مستند «به نام خلق» درباره فرار منافقین به عراق و پناه بردن به دامن صدام، چهارشنبه 27 آذر از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش پایپاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما؛ مجموعه «به نام خلق» روایتی مستند از ایده‌های اولیه شکل‌گیری گروهک منافقین و روند تغییرات و فعالیت‌های آن در دوره‌های گوناگون است که در 29 قسمت تولید شده و داستان تشکیل این سازمان را از سال 1344 دنبال می‌کند.

در پانزدهمین قسمت این مستند و در گفت‌وگو با کارشناسان و محققان تاریخ معاصر و نیز برخی شخصیت‌های انقلابی، قضایای مربوط به آغاز فرار اعضای گروهک منافقین به عراق و ایجاد پادگان اشرف مرور می‌شود.

همکاری با صدام و حزب بعث علیه مردم ایران در بحبوحه جنگ تحمیلی، از دیگر جنایاتی است که منافقین انجام دادند و در این مستند به آن اشاره می‌شود.

در این مجموعه علاوه بر استفاده از تصاویر آرشیوی و کمتر دیده شده از دوره‌های قبل و بعد از انقلاب، با برخی کارشناسان و افراد آشنا با اندیشه‌های منافقین هم گفت‌وگو شده است.

ایمان گودرزی کارگردانی «به نام خلق» را بر عهده داشته که پانزدهمین قسمت آن چهارشنبه 27 آذر ساعت 16:30 و تکرار آن ساعت 7:30 روز بعد از شبکه افق پخش می‌شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9206178&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان