اگر مدافعان حرم نبودند حادثه تروریستی شاهچراغ، در نقاط دیگر کشور تکرار می شد

Sardar Ashtari14651

سردار اشتری گفت: اگر مدافعان حرم نبودند حادثه تروریستی حرم شاهچراغ، در نقاط دیگر کشور نیز تکرار می‌شد، تروریست‌ها علاوه بر حرم شاهچراغ نقشه‌های دیگری نیز داشتند که با هوشیاری عوامل اطلاعاتی ناکام ماندند.

به گزارش هابیلیان، سردار حسین اشتری یکشنبه شب در اجلاسیه ۱۲۱ شهید نیروی انتظامی در استان قم و گرامیداشت شهدای اخیر کشور در باغ موزه انقلاب و دفاع مقدس، گفت: امنیت بزرگترین برکت یک کشور است و امروز ایران به برکت شهدا یک کشور امن در منطقه ناامن خاورمیانه است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تاکید کرد: دشمنان در توطئه‌های اخیر شکست خوردند و مردم نیز راه خود را با دشمنان جدا کردند، مردم به خوبی می‌دانند اگر امنیت نباشد سایر عرصه‌های زندگی نیز دچار اختلال می‌شود.

اشتری بیان کرد: به رغم مشکلات معیشتی و اقتصادی، آینده‌ای بسیار خوب و درخشان برای کشور در پیش رو است و همه اقوام و مذاهب بر حول استقلال و ولایت فقیه اتحاد دارند، جمهوری اسلامی به قله ترسیم شده خود نزدیک شده و ما به مسیر حق و یاری خداوند اعتقاد راسخ داریم.

اشتری با بیان اینکه پیام و خواسته امروز شهدا فاصله نگرفتن از مسیر ولایت و راه عزت و پیشرفت ملی است، گفت: شهدا برای عزت جمهوری اسلامی، پاسداری از ارزش ها، حفظ شعایر و آرامش جامعه جان را فدا کرده اند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی افزود: نیروی انتظامی ۸ هزار شهید را در دوران دفاع مقدس و حدود ۵ هزار شهید نیز در مقابله با گروه‌های ضدانقلاب، اشرار، قاچاقچیان تقدیم ایران کرده است.

اشتری یادآور شد: اگر مدافعان حرم نبودند حادثه تروریستی حرم شاهچراغ، در نقاط دیگر کشور نیز تکرار می‌شد، تروریست‌ها علاوه بر حرم شاهچراغ نقشه‌های دیگری نیز داشتند که با هوشیاری عوامل اطلاعاتی ناکام ماندند.

او اهمیت برگزاری اجلاسیه‌های شهدا را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: ترویج فرهنگ و ایثار در کشور مساوی با مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ارتقای فرهنگ عمومی است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بیان کرد: دومین کنگره ملی شهدای استان قم پنجشنبه هفته جاری در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

اشتری با اشاره به جایگاه استان قم در شکل گیری انقلاب اسلامی، ادامه داد: قم به لطف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه، علما و حوزه‌های علمیه نقش بسزایی در شکل گیری انقلاب داشتند و در طول هشت سال جنگ تحمیلی نیز رزمندگان این استان شهدای بسیاری را تقدیم میهن اسلامی کردند.

فرمانده انتظامی کشور یادآورشد: امروز کسانی که برای رفاه و آسایش مردم مشغول خدمت بوده در حال جهاد هستند که یکی از مصادیق آن حافظان نظم در سراسر کشور است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


مطالب پربازدید سایت

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان