اهداف تبلیغات سازمان (1)

Karname Syah002

پنجمین قسمت اهداف تبلیغاتی منافقین است که در اینجا صرفا به طور محوری اشاره می کنم که اهداف تروریسم تبلیغاتی آنان عبارت است از :

1- اعتبار گرفتن از دشمنان خارجی انقلاب ، یعنی امپریالیستها

2- جلب حمایت اقشار روشن فکر جوامع غربی برای اینکه آنها هم متقابلا به دولتهایشان فشار بیاورند تا در نتیجه دولتها مواضه حادتری در مقابل جمهوری اسلامی اتخاذ کنند .

3- تبلیغ برای جلب نظر و حمایت افراد مرفه لیبرال ، غرب زده و سلطنت طلب

مدارک زیادی وجود دارد که ارائه آنها وقت جلسه را می گیرد . مثلا مدرکی داشتیم که در آن سلطنت طلب ها اشاره می کنند به این که سازمان قدمهای مثبتی برداشته ولی اینها کافی نیست و بازهم باید در آینده گامهای نزدیکتری به سمت ما بردارد و نهایتا رسیدن به هدف اصلی که همانا آلترناتیو قلمداد کردن خودشان نسبت به نظام جمهوری اسلامی است . یعنی اینکه ما توان و صلاحیت آن را داریم که با همکاری جهان استکباری ، جانشین جمهوری اسلامی باشیم . زهی خیال محال !

تروریسم تبلیغاتی در ستیز با واقعیات

در این زمینه پس از بررسی مضمون و محتوای تبلیغات اقشاری که جذب تبلیغات منافقین می شوند ، کانالها ، شیوه ها و اهداف تروریسم تبلیغاتی منافقین ، به یک سری نمونه ها می رسیم تا مسئله را کاملا روشن کنیم . ما می آئیم نمونه های متعددی از تبلیغات منافقین را با واقعیت ها محک می زنیم تا ببینیم اصلا این تبلیغات پایه و اساسی دارند یا اینکه کلا بی پایه و اساس هستند .

از آنجا که تروریسم تبلیغاتی منافقین بیشتر از همه زندانهای جمهوری اسلامی را مورد حمله و ترور خودش قرار می دهد ما هم بیشتر در این زمینه نمونه می آوریم . مثلا در نشریه شماره 53 اتحادیه هواداران منافقین که در خارج کشور چاپ می شود ، در مقاله ای تحت عنوان شکنجه ( در صفحه 14 ) کتابی به نام در جنگ با بشریت را معرفی می کند . در صفحه 15 تصویری از آپولو را آورده و در زیر آن نوشته : آپولو توسط رژیم وسیعا به کار گرفته می شود . فریادهای فرد تحت شکنجه او را کر می کند . در صفحه 41 تحت عنوان اکسیون های افشاگرانه در کمبریج و بوستن ، باز ماکتی از آپولو نشان می دهد که عکس یک روحانی در بالای آن آورده شده است . به طور کلی در هر نشریه ای محور اساسی کار تبلیغاتی ، همان مسئله زندانها و شکنجه است . آنها مدعی می شوند که زندانیان جمهوری اسلامی توسط آلات و ابزار مختلف نظیر آپولو شکنجه می شوند .

Karname Siah 19

موضوع دیگر تبلیغات در مورد زندان و زندانی است ،در نشریه مجاهد صفحه 153 پنج شنبه 5 خرداد 62 دیده می شود . در صفحه آخر این نشریه مطلبی هست تحت عنوان : اطلاعیه دفتر مجاهدین خلق در پاریس فشار برای وادار ساختن زندانیان سیاسی به مصاحبه های تلویزیونی .

بعد در توضیح مطلب از خانم منیره رجوی و آقای اصغر ناظم و آقای طاهر احمد زاده نام می برد و می نویسد که بر اساس گذارشات کاملا موثق که از داخل رژیم( خیال می کند ما اینجا مناظره مخفیانه تشکیل می دهیم که می گوید از داخل رژیم ) دریافت شده این جلسات با فشار و شکنجه به زندانیان تحمیل شده است . خوب همه شما و ما زندانی هستیم ولی سوال اینجاست که چرا با وجود این که خودشان هم به خوبی این را می دانند که این تبلیغات پوچ است ، این همه بر این امر تاکید می کنند ؟ آیا جز این است که می خواهند با ایجاد رعب و وحشت در دل هواداران اینها را مجبور کنند که اولا هر جنایتی را از طرف سازمان ندیده بگیرند و دست به هر جنایتی که سازمان می گوید بزنند . ثانیا با هزار سوال و ابهام که نسبت به مواضه سازمان دارند ، سر بکنند و دم بر نیارند ؟ آیا این جو سازی ها و شایعه سازی ها در جهت این نیست که می ترسند هواداران و اعضایشان که در بیرون ، از سازمان بریده اند ، بیایند خودشان را معرفی کنند و حساب خودشان را با جمهوری اسلامی تصفیه کنند ؟ چه کسانی از این تبلیغات دلگرم می شوند ؟ آیا هدف منافقین غیر از این است که می خواهند با این ترور تبلیغاتی حیثیت و آبروی از دست رفته خودشان را به دست بیاورند . و خودشان را به اصطلاح آلترناتیو کنونی قلمداد کنند .

Karname Siah 20

چه کسانی در اشاعه این تبلیغات به منافقین کمک می کنند ؟ مستندات اصلی تمام روزنامه های خارجی مخالف نظام جمهوری اسلامی ، همین نشریات است . حتی سازمانهای بین المللی کذایی هم آمارشان را از این نشریه نقل می کنند . در این آمارها مثلا ادعا می شود که تعداد زندانیان یکصد هزار نفر و تعداد اعدام شدگان سی هزار نفر است .

در نمونه ای که در همین جلسه داشتیم دیدیم که کشورهای غربی گزارشی از جریان شکنجه گری سازمان پخش می کنند ولی صدائی که روی آن می گذارند به نفع سازمان است . اینها هستند که تبلیغات منافقین را پیش می برند و کانال تبلیغاتی آنها را تامین می کنند . حالا وضع منافقین را مقایسه کنید با جمهوری اسلامی که تمام کانالهای تبلیغاتش از طریق مساجد و هیئتها و جلسات و راهپیمائی ها تامین می شود . در خارج هم یک خانم آلمانی می آید و به نفع جمهوری اسلامی با پول خودش اعلامیه چاپ می کند و حتی آدرسش را هم زیر آن می نویسد و در آلمان پخش می کند . این کانال تبلیغاتی مردمی نظام جمهوری اسلامی است و آن هم کانال های ضد مردمی منافقین .

در اینجا به مضمون دیگر این تبلیغات که می گویند زنان باردار پس از دستگیری مورد شکنجه واقع می شوند می پردازیم . با توجه به اینکه دو نفر از خواهرانی که در این جمع حضور دارند موقع دستگیری باردار بودند ، بد نیست از زبان خودشان برخورد و رفتار مسئولین زندان و دادسراها را بشنویم . ابتدا خواهر رضیه آیت الله شیرازی و بعد خواهر راضیه طلوع شریفی .

بسم الله الرحمن الرحیم

رضیه آیت الله شیرازی : من مانند خواهرمان راضیه در هنگام دستگیری باردار بودم . برخوردی که با من شد این شکل بود که کلیه مراحل بازجوئی هایم مدتها بعد از وضع حملم صورت گرفت .ولی همانطور که مطلع هستید تبلیغات بسیاری درباره شکنجه و اعدام زنهای باردار می شود . خوب طبعاً من هم از این امر مستثنی نبودم . مطلبی که باید بگویم این است که این قبیل شایعات هیچگونه پایه و اساسی ندارد ، بلکه بر عکس برخوردی که در اینجا با کلیه خانمهای باردار می شود ، جدا از برخوردی نیست که مشخصا با خود من و خواهرمان صورت گرفته است و ما نمونه هایی از این قبیل هستیم . در آخر باید بگویم که منافقین و هم ردیفانشان باید بدانند با طرح این قبیل مسائل راه به جائی نبرده و نخواهند برد .

بسم الله الرحمن الرحیم

راضیه طلوع شریفی : به دنبال صحبتهای خواهرمان باید بگویم که بعد از دستگیری من ، سازمان منافقین دست به تبلیغات زیادی زد که گویا وقتی من دستگیر شدم در زندان زیر شکنجه های سختی قرار گرفته و کشته شدم . ضمن رد این مسئله باید بگویم که من در ابتدای دستگیری حتی برای بازجوئی هم احضار نشدم و بعد از اینکه فرزندم را به دنیا آوردم بازجوئی ام شروع شد . گواه این مسئله هم این است که الان اینجا هستم و مشغول بزرگ کردن فرزندم هستم و از آنجا که روش تمام کج اندیشان تاریخ است که همیشه می خواهند حقایق را وارونه نشان بدهند ، این وظیفه همه ماست که تا آنجا که می توانیم نگذاریم هیچ کس و هیچ مجمعی از نام ما سوء استفاده بکند .

کارنامه سیاه(53)

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9474860&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  طلبه فعال استان گلستان

  شهید سید کریم شهید حسینی

  رئیس انجمن اسلامی کارگران

  شهید سید قاسم حسینی

  منافقین به آلبانی تحمیل شده‌اند

   امنیت ملی آلبانی به خطر افتاده است

  روایت اینترسپت از ناگفته‌های درون فرقه منافقین

  سی‌و‌هشتمین قربانی رفتار فرقه گونه منافقین

  تحلیلگر ارشد مسائل عراق و پژوهشگر مطالعات تروریسم

  11 سپتامبر؛ آغاز مبارزه با تروریسم یا بهانه‌ای برای لشکرکشی

  خاطراتی از سردار شهید محمدرضا ترابیان در گفتگو با خواهر، برادر و یکی از همرزمانش

  آرزویش نابودی همه‌ی گروهک‌های تروریستی و حفظ انقلاب بود

  پیشمرگه مسلمان کرد

  شهید عبدالرحمان سعیدی

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان