منافقین زن اسیر در اسیر هستند

امیر آزاده سرلشگر شهید حسین لشگری به مدت 18 سال در بند اسارت رژیم بعث عراق بود و پس از بازگشت به کشور در فروردین سال 1377 از سوی رهبر معظم انقلاب به لقب "سید الاسرا" مفتخر گردید.

این آزاده شهید خاطرات 6410 روز اسارت خود را در کتابی با همین عنوان "6410" منتشر کرده است. در بخشی از این کتاب به نوع دیدگاه این شهید بزرگوار به گروهک تروریستی منافقین که در آن زمان در عراق سکونت داشته اند اشاره شده است:

روزی سلمان برایم پیشنهاد جدیدی آورد. گفتم: سلمان مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان! ابتدا موضوع را نفهمید ولی پس از اینکه برایش توضیح دادم خندید و گفت: اگر نمی‌خواهی با دختر عراقی ازدواج کنی و زن‌های ما را قبول نداری، می‌توانی با همین دخترهای منافقان (آن‌ها می‌گفتند مجاهدان) که ایرانی هستند ازدواج کنی و همین‌جا بمانی.

تشکر کردم و گفتم: این‌جور دخترها به درد من نمی‌خورند. این‌ها اسیر در اسیر هستند و زباله‌ای بیش نیستند. مدتی که در عراق بودم شبکه تلویزیونی آن‌ها را می‌دیدم و از ماهیت پلید آن‌ها آگاه بودم.

برای این‌که خیال سلمان را راحت کنم، گفتم: اگر بنا باشد در عراق بمانم و ازدواج کنم ترجیح می‌دهم با یک زن عراقی ازدواج کنم.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان