ادعای دروغین منافقین علیه ایران تلاشی ناکام برای تثبیت جایگاه متزلزل این گروهک تروریستی

Eftetahie Leadدبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اينکه تمامي اطلاعات مطرح شده از سوی اين گروهک تروريستي علیه کشورمان در همه موارد اطلاعاتی کذب و دروغین بوده است، گفت: اين اقدام شوم گروهک تروریستی منافقین درباره ساخت پایگاه هسته‌ای ایران در دماوند بيانگر آن است که این تشکیلات تروريستي همواره از طريق اقدامات ضد بشری و مغایر با موازین بین‌المللی در تلاش برای ايجاد جايگاهی با ثبات نزد آمريکايي‌ها است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)"سيد محمدجواد هاشمي‌نژاد" در گفتگو با خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران در واکنش به ادعاي اخير گروهک تروريستي منافقين مبني بر ساخت سایت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دماوند، گفت: تشکیلات تروریستی منافقين در سال 2003 طي همکاري تنگاتنگي با سازمان جاسوسي رژيم غاصب صهيونيستي بخش‌هايي از فعاليت‌هاي صلح‌آميز هسته‌اي کشورمان را به گوش رسانه‌هاي بيگانه رساند.

دست پنهان غرب در ادعاهای دروغین منافقین علیه برنامه هسته‌ای ایران

وي در ادامه افزود: به دنبال آن گروهک تروريستي منافقين در تلاش براي فرصت‌طلبی از این موقعیت براي خود نزد کشورهاي غربي و محافل با نفوذ صهيونيستي در این کشورها به ويژه آمريکا براي دستيابي به جايگاه با ثبات در منطقه بودند.

هاشمي‌نژاد تصريح کرد: به دليل اينکه اين اطلاعات از سوی غربي‌ها در اختيار اين گروهک تروريستي قرار داده شده بود، بنابراین آنها از افشاگري‌هاي دروغین بعدي این تشکیلات تروریستی مطلع بودند؛ گروهک تروريستي منافقين هر از چندگاهي در پي تلاش براي مطرح کردن ادعاهايی کذب در رابطه با وجود سايت‌هاي مخفي هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران است.

تکذیب ادعاهای کذب منافقین از سوی سازمان ملل و آژانس انرژی اتمی

دبير کل بنياد هابيليان اظهار داشت: در برخي از اين ادعاها حتي سازمان ملل و بازرسان آژانس بين‌المللي انرژي اتمي با بررسي‌هایي به تکذيب اطلاعات منتشر شده از سوي گروهک تروريستي منافقين نیز اقدام کردند.

هاشمي‌نژاد با تاکيد بر اينکه تمامي اطلاعات مطرح شده از سوی اين گروهک تروريستي علیه کشورمان در همه موارد اطلاعاتی کذب و دروغین بوده است، تصريح کرد: اين اقدام شوم گروهک تروریستی منافقین درباره ساخت پایگاه هسته‌ای ایران در دماوند بيانگر آن است که این تشکیلات تروريستي همواره از طريق اقدامات ضد بشری و مغایر با موازین بین‌المللی در تلاش برای ايجاد جايگاهی با ثبات نزد آمريکايي‌ها است.

منافقین غلام حلقه به گوش و جیره خوار همیشگی رژیم صهیونیستی

وي با بيان اينکه سازمان‌هاي جاسوسي آمريکا به بي‌اعتباري اطلاعات نادرست اين گروهک تروريستي نيز پی برده‌اند، ادامه داد: تمامي ادعاها و اطلاعات دروغین گروهک تروریستی منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران همواره با همکاری رژيم جعلي صهيونيستي انجام شده است بنابراین اين رژيم منحوس همواره نيازمند آن بوده تا اين اطلاعات را توسط گروه جنايتکاري همچون منافقين مطرح کند.

دبير کل بنياد هابيليان با اشاره به آخرين وضعيت اين گروهک تروريستي در منطقه، اظهار داشت: گروهک تروریستی منافقين پس از قرار گيري نامشان در ليست گروه‌هاي تروريستي اروپا و آمريکا براي خروج از اين وضعيت به هر اقدام شومی دست زد.

هاشمي‌نژاد ادامه داد: تقابل آمريکا با جمهوري اسلامي ايران  موجب شد تا این تشکیلات تروريستي از ليست گروه‌هاي تروريستي آمريکا خارج شود.

وي با تاکید بر اینکه گروهک تروريستي منافقین همواره بر اين تصور واهي که تنها مشکل عدم مقبوليت و مشروعيت آنها در دنيا و منطقه حضور آنها در ليست گروه‌هاي تروريستي است، تصریح کرد: در حالي که ماهيت شوم و مخرب این گروهک تروریستی و وجود اسناد بين‌المللي منتشر شده درباره عملکرد خصمانه آنها دلیلی بر عدم مقبولیت آنها نزد کشورهای منطقه است.

هاشمي‌نژاد افزود: اين گروهک تروريستي تصميم گرفت با خروج از ليست گروه‌هاي تروريستي براي يافتن جايگاهي مناسب در منطقه در عراق بماند، اما اين تلاش آنها به ثمر نرسيد و دولت عراق به همراه سازمان ملل طي همکاري آنها را وادار به خروج از اين کشور کردند.

جدایی 3 سرکرده با سابقه منافقین و افشاگری صریح آنها در رابطه با جنایات این تشکیلات تروریستی

دبير کل بنياد هابيليان با بيان اينکه خروج اعضاي اين گروهک تروريستي به صورت پراکنده به ساير کشورهاي منطقه موجب سير فروپاشي تدريجي آنها شده است، اظهار داشت: در حال حاضر 70 نفر و يا بيش از اين تعداد از اعضاي گروهک تروريستي منافقين به کشور آلباني منتقل شده و به دنبال انجام مراحل پناهندگي خود در اين کشور هستند.

هاشمي‌نژاد افزود: دیگر اعضاي اين گروهک تروريستي نيز به آلمان منتقل شده‌اند، هرچند اين سير بسیار کند پیش می‌رود اما به طور قطع این روند وضعيت گروهک تروريستي منافقين را به سمت فروپاشي سوق خواهد داد.

دبير کل بنياد هابيليان، در پایان با اشاره به فروپاشي گروهک تروريستي منافقين از سوي سرکردگان آن خاطر نشان کرد: اخيرا حدود سه نفر از سرکردگان با سابقه و مورد اعتماد گروهک تروريستي منافقين از اين تشکیلات جدا شده که به دنبال آن مطالب بسيار مهمي را در رابطه با نقض حقوق بشر و مداليستي از سوی گروهک تروریستی منافقين اعلام کردند که مطرح کردن اين مطالب توانست اين گروهک تروريستي را با بحران شديدي در داخل مواجه کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9509897&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  شورش مسلحانه منافقین در 5مهر1360

  شورش کور

  گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

  دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

  روزنامه شهرآرا

  سید حبیب واعظ

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  واکنش رئیس قوه قضاییه ایران به یا‌وه‌گویی ترامپ

  سردار ‌سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم بود

  محمدصادق کوشکی از دلایل ناکامی شورش 5 مهر 60 می‌گوید

  افتادن نقاب از چهره منافقین

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  جدیدترین مطالب

  شهید ترور اصفهان

  شهید علی ضامن نظری مشهدی

  شهید استان فارس

  شهید فرهاد ژولیده سیرت

  صفاءالدین تبرائیان، نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر

  سال67 و مثلث آمریکا-صدام-منافقین

  هدف‌گذاری عجیب منافقین در حمله به ایران

  تحلیل منافقین از لزوم انجام عملیات فروغ جاویدان

  بغداد سرکرده منافقین را احضار کرد

  پذیرش آتش‌بس توسط جمهوری اسلامی ایران

  قطعاً روزی جنگ دومی آغاز خواهد شد

  تحلیل منافقین از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران

  نقش منافقین در جنگ، پس از حوادث خرداد 1360

  ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین

  عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهید حسن اسفندیاری

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه