اختتامیه سومین جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» برگزار شد

1337386 Orig

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه سومین جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» بر لزوم تولید آثار فاخر رسانه‌ای پیرامون شخصیت و منش رفتاری حاج قاسم سلیمانی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این سردار بزرگ اسلام در ذهن مردم تاکید کرد.
به گزارش هابیلیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آیین اختتامیه سومین جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد برگزار و صاحبان آثار برگزیده تجلیل شدند.

بازدید از نمایشگاه و دیدار با محمدکاظم آل صادق سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد ازجمله برنامه‌های معاون امور مطبوعاتی در معیت محمدرضا بهمنی، معاون همکاری‌های علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بود.

مهدی‌پور در حاشیه این مراسم و در گفتگو با رسانه‌های حاضر، تولید آثار فاخر و ارزشمند هنری و رسانه‌ای پیرامون شخصیت و منش اخلاقی و رفتاری حاج قاسم را بسیار ضروری دانست و با اشاره به لزوم مقابله با برخی داستان‌پردازی‌ها که عمدتا ساخته و پرداخته رسانه‌های وابسته‌ی غربی است، گفت: در مقابل، هنرمندان و فعالان رسانه‌ای ما وظیفه دارند با خلق آثار فاخر و درخور توجه خود، به مقابله با این وارونه‌نمایی‌ها برخاسته و یاد و خاطره حاج قاسم و دیگر قهرمانان ملی و میهنی را بیش از پیش در ذهن مردم زنده نگاه دارند.

بر اساس این گزارش، جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» همه‌ساله از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، در سه محور ادبی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود.

شرکت ‎کنندگان در این جشنواره، طی فراخوانی که در ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس منتشر شده است، تولیدات فکری و ادبی خود را با الهام‌گرفتن از راهی که این دو شهید مقاومت پیموده‌اند، ارائه کرده‌اند.

عناوین تولیدات فرهنگی و ادبی ارائه شده در این جشنواره شامل «زندگی شهدای مقاومت و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی»، «پیام شهدای مقاومت در پیروزی حق و دفاع از حقوق مظلومان» و «نقش شهدای مقاومت در نشر فرهنگ مقاومت و شهادت» بوده است.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان