خط ترور از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی توسط آمریکا اجرا شد

Hasheminejad Habilian

خط ترور در جمهوری اسلامی از همان روز اول انقلاب توسط آمریکایی‌ها و عوامل آنها در کشور ما اجرا شد و تا به امروز هم مردم عادی و هم مسئولین را مورد هدف قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، در جلسه کشوری هم اندیشی برگزاری مراسم بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که صبح امروز در محل ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد با تشریح فعالیت‌های بنیاد هابیلیان در طول 15 سال گذشته گفت: بنیاد هابیلیان به موضوع تروریسم در جمهوری اسلامی ایران و جنایات آمریکایی‌ها و کشورهای غربی و عوامل آنها در کشورمان می‌پردازد. مدارک فراوانی در زمینه‌های مختلف اعم از اسناد جنایات تروریستی و قربانیان تروریسم جمع‌آوری شده است. جمع‌آوری و تدوین دائره‌المعارف شهدای ترور که سند جمهوری اسلامی ایران در داخل و خارج از کشور است از جمله فعالیت‌های موثر هابیلیان است.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به تعداد شهدای ترور از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: حدود 17000 نفر از ابتدای پیروزی انقلاب توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت رسیده‌اند که البته این عدد باید به روزرسانی شود.

هاشمی‌نژاد در ادامه افزود: در کشورمان 35 گروهک تروریستی داریم که جنایاتشان را با حمایت مستقیم آمریکا صورت داده‌اند.

این کارشناس حوزه مطالعات تروریسم با اشاره به زخم عمیق ترور بر پیکره انقلاب اسلامی گفت: خط ترور در جمهوری اسلامی از همان روز اول انقلاب توسط آمریکایی‌ها و عوامل آنها در کشور ما اجرا شد و تا به امروز هم مردم عادی و هم مسئولین را مورد هدف قرار داده است. در چند سده اخیر کشوری را نداشته‌ایم که عالی‌ترین مقاماتش در مدت کوتاهی ترور شده باشند و از قضا این عاملان این جنایات تروریستی در کشورهای غربی پایگاه و دفتر رسمی دارند و بنابراین دولت‌های غربی در این جنایات شریک هستند.

هاشمی‌نژاد در پایان با اشاره به دغدغه‌ رهبر انقلاب در چند سال اخیر گفت: مقام معظم رهبری طی چند سال گذشته مکرر درخصوص اینکه نباید بگذاریم حافظه تاریخی ملت‌ها پاک شود و جای شهید و جلاد عوض نشود تاکید داشته‌اند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9056933&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان