40 میلییون رای؛ نه بزرگ ایرانیان به مخالفین

Entekhab10 06

حضور 85 درصدی مردم شریف و فهیم ایران اسلامی درانتخابات ریاست جمهوری گذشته از حوادث پر شور و نشاطی پیرامون آن، به مثابه خاری در چشم دشمنان ملت ایران محسوب می شود.

آنچه که در این دوره از انتخابات بیش از پیش مشهود بوده و نگرانی و یاس مخالفین نظام را در بر داشت شور و نشاط سالم انتخاباتی چه در زمان تبلیغات چهارکاندیدای برگزیده و چه پس از اعلام شخص رییس جمهوری آینده بود؛ به طوری که تریبون های لرزان معاند به وضوح چاره را در ورود به بد اخلاقی رسانه ای اعم از دروغ، افترا، سانسور، تحریف، تحلیل واژگون و غیره دیدند.

 

 

Entekhab10 07

 

دراین بین گروه هایی همچون منافقین که خود را به اصطلاح حامی خلق ایران می دانند!، با توهین مستقیم به ملت عزیز ایران، انجام برنامه های ابتکاری صورت گرفته در این دوره از انتخابات را خارج از ظرفیت ملت ایران اسلامی دانسته و شعور سیاسی ملت را زیرسوال می برند.

حال که رسانه های داخل و خارج نتوانسته اند چشم خود را بر حماسه حضور حداکثری ایرانیان پاک بسته و حقایق را کتمان می کنند – هر چند که در خلاف این مسیر کوتاهی نکرده اند – و لذا به مولفه های متقنی همچون دموکراسی، آزادی، شور انتخاباتی، امید و نشاط، پایبندی به نظام، استقلال طلبی و دشمن شناسی را در اخبار و گزارش خویش مخابره کرده اند، جای بسی تمسخر و حماقت است که باند فشل شده منافقین آمار این حضور را بالعکس اعلام کرده و مناظرات انتخاباتی را در ظرفیت مردم ایران نمی بینند.

 

 

Entekhab10 10

 

مسلم اینکه اظهار و اختلاف نظر مردم، کارشناسان و مسوولان کشور درامور مختلف سیاسی همچون سایر کشورهای غربی و شرقی، امری بدیهی است که نقد و بررسی و تحلیل آنها موجبات ترقی و رشد سیاسی و فکری و اجتماعی آن کشور را به ارمغان خواهد داشت.

اما از آنجا که منافقین اسیران نگون بخت خود را دربن بست زندگی فرقه ای جای داده و حق هیچ گونه تعقل و اندیشه، انتخاب و تضارب آرا را به آنها نمی دهد لذا نمی تواند شور و شعف و شادمانی جوانان متفکر ایرانی را بر تابد.

 

 

Entekhab10 11

 

از این رو همانند گذشته ی سیاه خود، سوء استفاده عده معدودی فرصت طلب غافل را – که با تحریک دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به تحرکاتی دست می زنند – بزرگ جلوه داده و آن را پنجره امیدی برای ناامیدان خود فرض می کند، در حالی که باید بدانند ملت و دولت و قوای سه گانه و رهبری عزیز این کشور درتمام مواقع حساس با اتحاد یکپارچه و نیز با الهام گرفتن پیام شهدای گرانقدر این مرز و بوم، برهه های این چنینی را با سربلندی و افتخار و پیروزی پشت سر نهاده اند که شاهد این مدعا 40 میلیون رای غرور آفرین ملت ایران به رییس جمهور منتخب کشور می باشد .

 

 

Entekhab10 12

 


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

لزوم بازنگری در فهرست شهدای ترور کشور

همزمان با سالگرد عملیات مرصاد

گزارش سالانه تروریسم در ایران 1402 منتشر شد

شهید ترور

شهید ژاله ملکی

شهید امیرحسین افضلی

جلوی چشمم نفس‌های آخرش رو ‌زد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خبر داد

۱۷ شهریور؛ زمان دادگاه کیفری پرونده ترور شهید سلیمانی

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان