۱۹ نهاد و مقام اروپایی و آمریکایی در لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه قرار می‌گیرند

Amirabdollahian584684

وزیر خارجه کشورمان با اشاره به دخالت‌های غربی‌ها در امور داخلی ایران گفت: حداقل ۴ نهاد و ۱۵ مقام اروپایی و آمریکایی که هم در موضوع تحریم‌ها و هم در ترویج خشونت در کشور نقش داشتند، در لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه قرار خواهند گرفت.

به گزارش هابیلیان به نقل از تسنیم، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه کشورمان امروز از خانه ای‌بی (بیماران پروانه‌ای) بازدید و از نزدیک جویای احوال بیماران حاضر در این مرکز شد.

وزیر خارجه سپس در جمع خبرنگاران حاضر شد و در نشستی خبری که در محل خانه بیماران پروانه‌ای برگزار کرد پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شد.

امیرعبداللهیان گفت: کشورهای غربی برای یک دختر ایرانی که متأسفانه فوت شد اشک تمساح ریختند و از احساس مردم ایران برای ایجاد آشوب استفاده کردند. ما تا ساعاتی دیگر در وزارت خارجه، اسامی نهادها و مؤسسات و مقامات خارجی که در چنین تحریم‌هایی نقش داشتند و همچنین مقامات و مؤسساتی که در روزهای گذشته اقدام به ترویج خشونت کردند را در لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه اضافه خواهیم کرد. از نظر ایران این افراد و نهادها مصداق رفتار تروریستی داعش قلمداد می‌شوند و ایران حق خودش را در این باره حتماً ایفا خواهد کرد.

ما جزئیات را تا ساعات آینده اعلام می‌کنیم. به طور مشخص حداقل 4 نهاد و 15 مقام اروپایی و آمریکایی که هم در موضوع تحریم‌ها و هم در ترویج خشونت در کشور نقش داشتند، در لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه قرار خواهند گرفت.

وی در خصوص اظهارات بورل گفت: من فقط می‌گویم آنچه که در اروپا و آمریکا از حقوق بشر یاد می‌شود تنها یک حرف بیشتر نیست.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان