یادواره ۱۵ شهید ترور استان بوشهر برگزار شد

3876624

سومین یادواره و بزرگداشت ۱۵ شهید ترور استان بوشهر همزمان با سالروز شهیدان رجایی و باهنر برگزار شد.

به گزارش هابیلیان به نقل از مهر، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر یکشنبه‌شب در سومین یادواره شهدای ترور استان بوشهر اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر در شاخص‌های رفتاری، شخصیتی و خدمتگزاری دارای برجستگی‌هایی هستند که باید از آنان الگو گرفته شود.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی با بیان اینکه شهیدان ترور همواره ولایت‌مدار بودند خاطرنشان کرد: شهید عاشوری علمدار انقلاب اسلامی در استان بوشهر، ولایتمداری، دین‌داری و مردم‌داری از بارزترین ویژگی‌های این شهید والامقام است.

وی با اشاره به وجود ۱۵ شهید ترور در استان بوشهر عنوان کرد: استان بوشهر از زمان شهید رئیس‌علی دلواری تا دوران کنونی شهدایی همچون حجت‌الاسلام عاشوری، حجت‌الاسلام محمد حسن ابراهیمی و صادق گنجی تقدیم کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی به روش‌های گوناگون شخصیت‌ها و مسئولان را به شهادت می‌رسانند.

وی بیان داشت: شهید رئیس‌علی دلواری سردار بزرگ مبارزه با استعمار وقتی دشمن توان مقابله با این رزمنده دلاور نداشت از روش ترور استفاده کرد و وی را به شهادت رساند.

جمالی با اشاره به اینکه سردار قاسم سلیمانی به دستور رئیس جمهور آمریکا به شهادت رسید تصریح کرد: این رزمنده ولایی ناجوانمردانه به دستور مستقیم رئیس جمهور وقت آمریکا با ترور به شهادت رسید.

وی شهید سلیمانی را نماد عینی دیانت و سیاست با محوریت ولایت دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با 17 هزار شهید ترور، اصلی‌ترین قربانی تروریسم استکبار جهانی و ایادی آن است.

 


جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان